Jak spławić chłopaka? Sposoby

Choć większość dziewczyn lubi być adorowana nawet wtedy, gdy nie myśli poważnie o chłopaku, to czasem każda może mieć dość. Szczególnie, gdy przystawiający się do ciebie chłopak to ktoś z kim nie chcesz w ogóle spędzać czasu. Sprawdź z nami, jak spławić chłopaka, który nie jest w twoim guście. Poniżej 7 sprawdzonych sposobów na to, by facet się od ciebie odczepił. 

Zobacz: Czy milczenie działa na faceta, czy go boli?

Jak spławić faceta? 

Jeśli facet nie jest w twoim typie albo po prostu nie masz ochotę na bliższą relację, lepiej powiedz mu o tym od razu. Im dłużej będziesz zwlekać, tym gorzej. Po pierwsze, jeśli nie wyślesz mu jasnych sygnałów, może pomyśleć, że jesteś nim zainteresowana i tylko go zwodzisz. Wtedy nie możesz się dziwić, że ciągle się odzywa albo pojawia w miejscach, w których akurat jesteś. Po drugie ze zwyczajnej przyzwoitości nie powinnaś dawać mu złudnej nadziei. 

Jak spławić chłopaka – 7 sprawdzonych sposobów

  1. Po prostu mu to powiedz

Najprostsze rozwiązania zwykle są najbardziej skuteczne. Wystarczy zatem, że powiesz facetowi, którego chcesz spławić, że nie chcesz się z nim umówić. Nawet nie musisz tłumaczyć się dlaczego, ale jeśli chcesz możesz dodać, że nie masz czasu na randkowanie albo ochoty na bliższą znajomość. 

  1. Fałszywy numer telefonu

Wiele kobiet, które chcą pozbyć się natręta w klubie lub pubie, podaje fałszywy numer telefonu. Wystarczy, że zmienisz jedną cyfrę, by to potem wytłumaczyć zwykłą pomyłką.  Ryzyko, że spotkasz go ponownie zresztą jest pewnie niewielkie. Nawet jeśli znów stanie ci na drodze, możesz mu powiedzieć, że sam źle spisał numer.  

  1. Brutalna szczerość

Najlepiej zachowywać się delikatnie. Nie masz w końcu żadnego interesu w tym, by kogokolwiek obrażać. Jeśli jednak facet jest wyjątkowo natrętny, możesz mu powiedzieć, że ci się nie podoba, jest za wysoki, za niski, za gruby i za nijaki. Nie szukasz księcia z bajki, ale jego też nie, więc powinien się odczepić.

  1. Szybki ślub i trójka dzieci

Chłopak, który szuka dziewczyny do randkowania, najbardziej będzie bał się zobowiązań. Jeśli zaczniesz mu opowiadać o tym, że nie szukasz przygód, ale kogoś kto się z tobą ożeni, bo bardzo chcesz mieć dzieci, pewnie ucieknie. Możesz do tego dorzucić mieszkanie kątem u chorej babci, która coraz częściej wymaga opieki. Jak spławić chłopaka, który nadal jest zainteresowany? Jeśli po takim komunikacie facet nadal nie ucieka gdzie pieprz rośnie, rozważ, czy aby na pewno nie warto się nim także zainteresować. 

  1. Pełna ignorancja

Pisze do ciebie na social mediach – ignoruj. Dzwoni – nie odbieraj. Możesz go zbywać, ale niestety taka sytuacja może się ciągnąć. Najprawdopodobniej tak długo, aż ktoś go nie uświadomi, że to nie jest tak, że zgrywasz niedostępną. 

  1. Pomocna dłoń

W sytuacji, gdy typ nie chce się od ciebie odczepić, proś o pomoc. Brat, kolega, znajomy z pracy. Poproś kogokolwiek, by powiedział mu, że nie życzysz sobie żadnych wiadomości z jego strony. 

  1. Sprawne kłamstwo

Powiedz mu, że jesteś w związku, masz kogoś i nie chcesz się z nim wiązać. Gdy to przypadkowa znajomość, możesz skłamać, że następnego dnia wyjeżdżasz na dłuższy czas. Twoje kłamstwo nie może być zbyt skomplikowane – dwa, trzy proste zdania powinny załatwić temat. 

Jak spławić faceta – zrób to w delikatny, ale jasny sposób

Oczywiście najlepiej będzie porozumieć się wprost i powiedzieć, że nie chcesz się z nim spotykać nawet na niezobowiązującej randce. Jeśli to ktoś normalny, powinien zrozumieć i dać ci spokój. W końcu w jego interesie jest to, by nie tracić czasu na rozmowę z dziewczyną, która nie będzie chciała się z nim spotkać. 

Jeśli uda ci się załatwić sprawę w czasie krótkiej rozmowy, nie będziesz musiała uciekać się do kłamstw ani pomocy znajomych. Nie zawsze jednak sprawa jest tak prosta, dlatego zapamiętaj nasze metody na to, jak spławić chłopaka i nie zawahaj się ich użyć w razie potrzeby. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły