Jak zrobić dni na Snapie? Pomysły na ciekawe i kreatywne snapy na dni

Snapchat to popularna aplikacja mobilna, dzięki której z łatwością możesz dzielić się chwilami z przyjaciółmi. Dzięki niej prześlesz innym użytkownikom zdjęcia i filmy. Jest to także najczęściej wybierany komunikator wśród nastolatków do rozmów. Aplikacja rozwija się z roku na rok i udoskonala każdą wersję. Warto być na bieżąco. 

Nie wiesz czym są dni na Snapie? Wiesz, jak zrobić dni na Snapie, ale brakuje ci pomysłów na te ciekawe i kreatywne? Zaskocz swoich znajomych i poznaj nasze sposoby na to, jak robić ładne dni na Snapie! Zapraszamy do zapoznania się z treścią tego artykułu. 

Jak zrobić dni na Snapie? 

Dni na Snapie to nic innego jak wysyłane każdego dnia zdjęcie do konkretnej osoby. Zasada polega na tym, aby ta sama osoba odesłała ci również Snapa. Macie na to 24 godziny. Po średnio trzech dniach – obok nazwy tej osoby pojawi się ”3” (oznaczająca liczbę dni). Brawo! Od tego momentu możecie nabijać tę liczbę. Jeśli zapomnisz o wysłaniu nowego Snapa – aplikacja przypomina o nadrobieniu wyzwania. Przy nazwie osoby, z którą snapujesz pojawia się klepsydra. Jeśli ją przeoczysz, niestety, tracisz zdobytą liczbę dni i zaczynasz zabawę od początku. 

Źródło: glamour.pl Możesz stworzyć nowego snapa używając zdjęcia z galerii w swoim telefonie.

Już wiesz, o co chodzi w zabawie na Snapchacie! Teraz przejdźmy do konkretnych rzeczy. Co wysyłać na dni na Snapie? Podpowiadamy przykładowe dni w aplikacji Snapchat. 

Co wysyłać na dni na Snapie? 

Wysyłać możesz tak naprawdę wszystko, co uznasz za stosowne. Od ulubionych miejsc, przez fancy jedzenie w super restauracji, po świetną stylizację. Świetnym pomysłem są też dni na Snapie w formie zdjęcia na dzień dobry. Piękny poranek, widok za oknem, kubek gorącej kawy. Wszystko zależy od ciebie i twojej pomysłowości. Cała sztuka tego, jak robić dni w tej zabawie polega na tym, aby twoje snapy były różnorodne i niepowtarzalne. Na ten moment, masz już jakiś plan na swoje pierwsze snapy? Nie? Zerknij na to, co jest umieszczone niżej. 

Ładne dni na Snapie 

Jak zrobić ładne dni na Snapie? Zadbaj o dobrej jakości zdjęcie. Nie może być rozmazane i przypadkowe.

  • Jeśli fotografujesz jakieś konkretne miejsce – niech przestrzeń będzie uporządkowana. Nie chcesz chyba przesyłać znajomym rozrzuconych ubrań w tle? 
  • Chcesz pokazać na zdjęciu konkretny obiekt? Dobrze wykadruj ten przedmiot.
  • Korzystaj z filtrów, które są dostępne w aplikacji – dzięki nim możesz podkręcić kolory i efekty nowego snapa. 

W kilku prostych krokach jesteś w stanie wykonać ładne zdjęcie, które posłuży ci jako nowy snap. Śmiało, do tej listy, możesz dorzucić własny must have do stworzenia idealnego zdjęcia. Lecz to koniec. Poniżej znajdziesz kolejne zestawienia: kreatywne i ciekawe snapy na dni. 

Kreatywne snapy na dni 

Co wysyłać na dni na Snapie? Oczywiście tak, by było to kreatywne. Spróbuj na początek wypisać swoje pomysły. Zależnie od potrzeb masz możliwość modyfikować swoje cele i plan działania na bieżąco. 

Podpowiadamy przykładowe kreatywne snapy na dni: 

  • Tydzień jednego koloru – przez siedem dni prezentujesz swoje stylizacje w jednym, wybranym kolorze. Kolejnego tygodnia prezentujesz nowy odcień oraz inne odsłony swoich outfitów. 
  • Każdy dzień to inna litera – baw się, póki nie wykorzystasz całego alfabetu. Tutaj możesz podpiąć wszystko: przedmiot, ulubioną potrawę, tytuł książki, którą aktualnie czytasz, imię, z którą spędzasz dzień. 
  • Wykorzystuj to, co znajduje się w twoim otoczeniu i uchwyć moment na zdjęciu – zwykła wycieczka na myjnię samochodową może skutkować pomysłowym snapem. Nie wierzysz? Sam zobacz: 
Źródło: noizz.pl    Przykładowy, pomysłowy snap.

Ciekawe snapy na dni 

Jeśli nie wiesz co wysłać na dni na Snapie, skorzystaj z naszego zestawienia – ciekawych snapów na dni. Oto one: 

  • Cytat na dziś – z aktualnie czytanej książki, wypowiedzi, która utknęła ci w pamięci, bilbordów, które mijasz, kapsla ulubionego napoju, czy jeszcze z innego źródła. 
  • Spróbuj pokazać swoją pasję – dla innych użytkowników twoje zajęcie może być turbo ciekawe i będą chcieli widzieć to, co robisz w wolnej chwili. Tańczysz balet, jeździsz konno, uczysz się nowych trików na desce? Nie dość, że ciekawe to może być przedstawione w kreatywny sposób. 

Jak zrobić ładne dni na Snapie to przydatna wiedza dla wszystkich użytkowników tej aplikacji mobilnej. Miłośnicy Snapchata na każdym kroku przebijają się ze swoją oryginalnością i kreatywnością. Możesz wyjść o krok dalej i podążać za swoim własnym pomysłem. W tym celu skorzystaj z naszych podpowiedzi i modyfikuj je do woli. Im bardziej odjechany zamysł, tym lepiej. Od teraz kreuj tylko ciekawe i kreatywne snapy na dni. Już wiesz jak to robić! 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły