VIADEM – opinie, forum, kod rabatowy, zwroty, adres

Biżuteria – podkreśla kobiecy styl i nadaje charakteru. Niezmiennie od lat jest najczęściej wybieraną formą wyrażania uczuć, wdzięczności czy szacunku. Sprawdza się jako idealny prezent na wiele okazji. Przez wielu wybierana jako upominek pod choinkę. I właśnie z racji zbliżającej się gorączki przedświątecznej, sprawdź opinie o sklepie jubilerskim VIADEM. Chcesz wykorzystać kod rabatowy? Oszczędź sobie dodatkowego stresu przed gwiazdką i miej pewność przed zakupem nowej błyskotki.  

VIADEM – zwroty, adres

Viadem to polska marka jubilerska. Na rodzimym rynku istnieje od ponad 10 lat. Firma prowadzi sklep internetowy (viadem.pl) oraz salon stacjonarny w Warszawie. Dokładny adres zamieszczamy poniżej: 

Salon VIADEM Rafał Wasilkowski 

00 – 508 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 21 

(wejście od ul. Kruczej).

Zobacz: Sandbella – opinie. Opinie o czasie dostawy, zwrotach. Co to za sklep?

Mieszkańcy stolicy lub przyjezdni mają możliwość zapoznać się z całą ofertą na miejscu. Potencjalni klienci spoza Warszawy muszą kierować się tylko opiniami w sieci lub zdjęciami i ofertą zamieszczoną na firmowej stronie. Czy faktycznie fotografia oddaje rzeczywisty wygląd produktu, a internetowe zamówienia spotykają się z pozytywnymi ocenami? By się tego dowiedzieć, prześledzimy opinie na forum i sprawdzimy, co o marce VIADEM piszą internauci. Zanim jednak przejdziemy do internetowych wpisów. Przed podjęciem decyzji, o zakupie naszyjnika, pierścionka czy kolczyków, warto zwrócić uwagę czy sklep przyjmuje zwroty. Ile to trwa? W jaki sposób kontaktować się z firmą? Przyznasz, że lepiej wiedzieć to wcześniej – zanim zamówimy biżuterię na prezent. Unikniemy w ten sposób niepotrzebnego rozczarowania i ogromnego stresu związanego z ekspresowym poszukiwaniem nowego prezentu. 

VIADEM umożliwia wszystkim klientom dokonania zwrotów towarów, nie dłużej niż do 14 dni kalendarzowych. Bez podawania przyczyny, uprzednio wypełniając jednak specjalne oświadczenie, które umieszczono na stronie internetowej sklepu. Towar i wspomniane oświadczenie należy przesłać na adres firmy. Aby wszystkie zwroty zostały przyjęte – powinny być dokładnie zapakowane i zabezpieczone. Koszt nadania pozostaje po stronie klienta sklepu. Firma zapewnia również, że każdemu przysługuje zgłoszenie reklamacji i ta będzie rozpatrzona w każdym przypadku – konsument ma 14 dni na zgłoszenie reklamacji. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów firma podaje w witrynie internetowej kontakt telefoniczny. 

Zobacz: Sklep Wassyl – dresy, sukienki – opinie, rozmiarówka, kod rabatowy, zwroty

No dobrze, wiemy, że w razie takiej konieczności możemy zwrócić zakup. Co jeszcze warto wiedzieć o firmie? Opłaca się sprawdzić jakie są koszty dostawy oraz czas realizacji zamówienia. 

Źródło: viadem.pl

Średnio na dostarczenie naszej paczki należy czekać od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku zlecenia dodatkowej usługi (np. grawer) czas realizacji wydłuża się o kolejny jeden dzień roboczy. 

VIADEM – opinie 

Przejdźmy do tego, co najważniejsze – opinii o firmie VIADEM. Jeśli posiadasz kod rabatowy i zastanawiasz się czy warto z niego skorzystać – zapoznaj się z poniższymi komentarzami dotychczasowych klientów sklepu.

Źródło: opinie Google

Internauci są podzieleni co do jakości i rzeczywistego wyglądu otrzymanego produktu. Pojawiły się wpisy o wątpliwej wartości złota próby 585 – łańcuszek szybko sczerniał, jak opisuje jedna z klientek.

Dyskusyjna jest także kwestia zwrotów. Część kupujących, po dziś dzień, czeka na niewypłacone pieniądze za zwrócony towar. I nie jest to kwestia pomylenia adresu firmy lub źle podanego przez kupującego numeru konta. Większość jednak wskazuje na całkiem dobry kontakt z firmą – nie ma większego problemu z połączeniem się z infolinią. 

VIADEM – opinie na forum

Szukając więcej opinii o salonie jubilerskim VIADEM spróbowaliśmy przeszukać różnego rodzaju fora. Tam bardzo podobnie, co do powyższych źródeł, zdania są mocno podzielone. Jedni gorąco polecają, drudzy stanowczo odradzają. Co przykuło naszą uwagę na wybranym forum? 

W kwestii biżuterii ślubnej pojawiły się głosy internautek negatywnie oceniające markę VIADEM. Na tak szczególną okazję nie warto ryzykować z zamawianiem biżuterii od tego sprzedającego – zbyt długi jest czas faktycznej realizacji zamówienia. Chcąc oszczędzić sobie dodatkowego stresu przed tak ważną chwilą w życiu – może lepiej postawić na zakupy stacjonarne? Zostawiamy to pytanie do indywidualnego rozważenia. 

Jedna z opinii na forum

Podsumowując. Nie dajmy się, w wirze przedświątecznego szału, omamić pięknymi zdjęciami, zapewnieniami producenta lub super kodem rabatowym. Sprawdzajmy wszystkie dostępne informacje i świadomie róbmy zakupy, nie tylko od święta. Po co komu dodatkowy stres przed każdą ważniejszą okazją – można sprawdzić wcześniej nasz portal lub forum przed podjęciem decyzji o zakupach.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły