Karty i litery na Shein – o co chodzi

Shein znany jest większości użytkowników sieci, którzy chętnie robią zakupy online. Platforma funkcjonalnością przypomina popularne allegro czy  amazon, ale towar sprowadzany jest tylko z Chin, gdyż sklep internetowy jest chiński. Głównymi towarami dostępnymi w sklepie są odzież i akcesoria. Wybór jest ogromny. W ostatnim czasie wiele osób zastanawia się, o co chodzi z kartami Shein. Na forach internetowych i platformach społecznościowych wielu użytkowników pytało o litery Sheina i próbowało się nimi wymieniać.

Sprawdź: Darmowe próbki Shein – jakie mamy faktycznie szanse?

O co chodzi z kartami Shein? 

Shein oferuje odzież i akcesoria w atrakcyjnych cenach. Jakość towarów jest różna, ale większość użytkowników nie narzeka na jakość zamawianych produktów. Każdy produkt ma dokładny opis składu oraz podane wymiary, więc najistotniejsze dane można sprawdzić przed dokonaniem zamówienia. Sporym plusem sklepu jest gromadzenie punktów za zakupy. Za każdą złotówkę otrzymujemy jeden punkt. 

Punkty to ważna część dla użytkowników Sheina. Aktualne saldo punktów można sprawdzić w zakładce „Moje Punkty/Punkty Shein” na koncie użytkownika w aplikacji lub po zalogowaniu na stronie. Zgromadzone punkty można wymieniać na rabaty, pozwalające obniżyć cenę zakupów nawet o 70%. Każde 100 punktów przelicza się na 1 USD. Nic dziwnego użytkownicy zainteresowali się, o co chodzi z kartami Shein. Pozwalały one, bowiem na zdobycie dużej sumy dodatkowych punktów. Jednak ich zbieranie nie było tak proste, ponieważ specjalne karty stanowiły część minigry i przyznawane były losowo. Każda karta miała inną przypisaną literę. Stąd też pytania użytkowników odnośnie tego, o co chodzi z literami Shein.

Warto zaznaczyć, że wszystkie punkty Shein mają określoną datę ważności do zużycia. Najczęściej jest to od 7 dni do 3 miesięcy. Punkty po terminie zostają odjęte z salda punktów z konta użytkownika. 

Sprawdź: Shein – opinie. Co to za sklep? Sukienki, bielizna – opinie

O co chodzi z literami Shein? 

Shein umożliwia użytkownikom wiele opcji na zbieranie dodatkowych punktów. Jedyne ograniczenie jest takie, że dziennie maksymalna liczba punktów do zdobycia to 2000. Punkty można zdobywać poprzez zamówienia i potwierdzenia ich odbioru, regularne logowanie, a także dzięki pisaniu recenzji i dodawaniu zdjęć. Punkty za logowanie wzrastają każdego dnia przez kolejne 7 dni logowania, a następnie 8 dnia naliczanie rozpoczyna się, jak od dnia pierwszego. Dodatkowo, przewidziane są także niespodzianki przy logowaniach. Inną możliwością są minigry. To specjalne gry, które zmieniają się z czasem i pozwalają na gromadzenie dodatkowych punktów – poprzez losowania, szczęśliwe trafy, gry zręcznościowe, itp. 

Sprawdź: Ubra – opinie, forum, zwroty, co to za firma?

Wiedząc już, o co chodzi z kartami shein, czyli że jest to jedna z minigier stworzonych przez Shein w ramach czasowej promocji – warto także dowiedzieć się, o co chodzi z literami Shein. Jedno z drugim się, bowiem łączy. Gra ta opierała się trochę na zasadach podobnych do bingo, tyle że zamiast cyfr losowane były litery. Użytkownicy mogli wylosować litery z grupy S, H, E, I, N. Wszystkie litery z puli tworzyły nazwę sklepu i oznaczały wygraną. Główna nagroda tej loterii była atrakcyjna, ponieważ pula wynosiła aż 50 000 000 punktów.

Mając wiedzę, o co chodzi z literami Shein warto także wiedzieć, że konkursowe litery nie są jedynymi upoważniającymi do atrakcyjnych benefitów. Shein ma także swój indywidualny system nagradzania stałych klientów. W stosunkowo łatwy sposób można zostać vipem w sklepie, a poziomów vipa są aż trzy. Wystarczy dokonywać zamówień w celu uzyskania statusu vip. Każdy poziom daje inne benefity. Pierwszy poziom (S1) otrzymują użytkownicy, którzy złożą jakiekolwiek zamówienie. Poziom S2 odblokowują 3 zamówienia lub wydana kwota od 319,51 zł – użytkownik zdobywa ekskluzywną ikonę, kupon, dodatkowe informacje o promocjach, darmową kartę wysyłkową. Ostatni poziom, czyli S3, odblokowuje się po złożeniu 5 zamówień lub wydaniu 800 złotych i obejmuje takie same nagrody, jak poziom poprzedni (różnić się mogą jednak kupony). 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły