Miasesy – opinie. Co to za firma? Ile trwa dostawa do Polski?

W Internecie jest wiele sklepów, które walczą o uwagę potencjalnych klientów, oferując różnego rodzaju promocje i stosując chwyty marketingowe, których często nie jesteśmy świadomi. Sprzedaż rządzi się własnymi prawami, w końcu każdemu zależy na zysku i nie ma się co oszukiwać w tej kwestii. Ale skoro już o oszustwach mowa to musimy wspomnieć o tym, że wiele butików działa nieuczciwie i prowadzi fałszywe biznesy. Kiedy widzimy piękne ubrania i atrakcyjne ceny to często zapominamy o tym, by dokładnie sprawdzić ten konkretny sklep, przeczytać regulamin i opinie napisane przez klientów.

Na szczęście klienci stają się coraz bardziej świadomi i nie dają się już tak łatwo oszukać. Naszym zadaniem jest ułatwić wam dostęp do opinii o jak największej liczbie sklepów, tak byście nie musieli się martwić o to, czy wasze garderoby wypełnią super ubrania, czy łachmany, które do niczego się nie nadają. Wiemy, że bardzo interesują was opinie o różnych sklepach z odzieżą dla kobiet, dlatego też dzisiaj przychodzimy do was z kolejnym z nich! To super sklep czy kolejny scam? Sprawdźmy, co piszą o Miasesy! 

Miasesy – co to za firma? Czy to polska firma? Sprawdzamy

Czy to Polska firma? Skąd pochodzi? Co to za firma? To pytania, które bardzo często pojawiają się w kontekście różnych sklepów internetowych. Świadczy to o tym, że interesuje was, gdzie robicie zakupy i skąd pochodzi odzież, która zagości w waszych szafach. Bardzo dobrze, że również w przypadku sklepu Miasesy chcecie wiedzieć, co to za firma i skąd pochodzi. Przejdźmy więc do konkretów. 

Jeśli chodzi o sklep Miasesy, można się tylko domyślać, co to za firma. Dlaczego? Na stronie nie ujawniają oni dokładnie, skąd pochodzi marka – adres kontaktowy wskazuje na Cypr, a dokładnie na miasto Limassol. Okazuje się, że na paczce z zamówieniem widnieje adres do Słubic, jednak Miasesy informuje, żeby nie kierować tam zwrotów, ponieważ zostaną one odesłane do nadawcy.

Czy to polska firma? Na pewno nie. Firma zarejestrowana jest na Cyprze, ale są też inne podejrzenia co do pochodzenia ubrań ze strony Miasesy.

Chcecie wiedzieć więcej o Miasesy i o tym, co to za firma? Oczywiście Miasesy opisuje siebie w samych superlatywach. Wspominają o tym, że ich priorytetem jest klient i zapewnienie najwyższej jakości zakupów. Deklarują, że popularne influencerki i fashionistki dostarczają im informacji o trendach, ale najważniejsza jest dla nich wygoda i komfort klientek. Wszystko byłoby okej, gdybyśmy jakiś czas temu nie czytali takiego samego opisu na stronie innego sklepu internetowego o nazwie Cikelly. Co to za firma i w jaką gra grę? Myślę, że możecie się domyślić.

Miasesy – skąd dostawa?

Skąd w takim razie odbywa się dostawa z Miasesy? Tego nie jesteśmy pewni, ale raczej nie z Polski. Dlaczego tak podejrzewamy? Według zapewnień klientów dostawa trwa bardzo długo, więc ubrania prawdopodobnie transportowane są z innego kraju. Firma zarejestrowana jest na Cyprze, ale skąd pochodzi masa ubrań i skąd prowadzona jest dostawa? O podejrzeniach klientów opowiemy wam niżej.

Cieszy nas, że dopytujecie czy to polska firma, bo chcecie mieć pewność, że dostawa nie będzie trwała długo, jednak w tym przypadku nie możemy mieć stuprocentowej pewności, że wybrane ciuchy dotrą do nas na czas. Na pytanie, czy Miasesy to polska firma, musimy odpowiedzieć, że nie.

Sprawdźmy zatem, jakie opinie ma Miasesy oraz ich sukienki. Co to za firma w opinii klientów? Przekonajmy się.

Miasesy – opinie

Niestety, Miasesy ma głównie negatywne opinie. Klienci piszą o słabych materiałach, które prześwitują – gwarantują, że ubrania nie wyglądają tak jak te ze zdjęć na stronie. Nie zgadza się też krój i kolorystyka odzieży. Opinie na temat Miasesy są naprawdę przerażające, konsumenci podkreślają, że zostali oszukani i sami nie wierzą, że dali się aż tak nabrać – w końcu strona internetowa Miasesy i dodawane przez nich posty wyglądają dość profesjonalnie.

Miasesy opinia
Źródło: https://szukamopinii.pl/opinie/miasesy-com/

Kobiety nie mogą się nadziwić, co to za firma i dlaczego tak oszukuje ludzi – narzekają na utrudniony kontakt z obsługą sklepu, a negatywne opinie odwołują się też do tego, ile trwa dostawa do Polski i zwroty, ale do tego przejdziemy za chwilę. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że klientki wydawały nawet kilkaset złotych na zakupy w Miasesy. Czy ubrania Miasesy mają pozytywne opinie? Udało nam się znaleźć tylko jedną – kobieta napisała, że jakość sukienki jest okej, choć dostawa trwała 3 tygodnie.

Miasesy dostawa – opinie. Ile trwa dostawa do Polski?

Tak jak już wspominaliśmy, dostawa Miasesy również zbiera negatywne opinie. Powodem jest między innymi czas, czyli to, ile trwa dostawa do Polski. Klienci są oburzeni i zniesmaczeni faktem, że czas wysyłki jest znacznie wydłużony i chcą wiedzieć, skąd pochodzi dostawa. Dostawa ma nieprzychylne opinie również z tego powodu, że jej cena to aż 40 złotych.

Okej, ale ile trwa dostawa do Polski? Według informacji podanych na stronie internetowej Miasesy sklep ma 2 dni robocze na zaksięgowanie wpłaty, a czas dostawy zależy od formy i kraju wysyłki – bardzo bezpieczna odpowiedź, z której niczego się nie dowiadujemy.

Ile trwa dostawa do Polski tak naprawdę? Opinie klientów na ten temat nie są jednoznaczne – jedna z kobiet czekała na swoje zamówienie 3 tygodnie, inna 46 dni, a jeszcze inna 3 miesiące. Nie ma więc jednej odpowiedzi na pytanie, ile trwa dostawa do Polski.

Miasesy zwroty – opinie. Czy są problemy?

Tak samo jak dostawa, zwroty Miasesy też mają negatywne opinie. Zwrot jest możliwy, ale na własny koszt… jedyny plus jest taki, że przy okazji odsyłki towaru dowiadujemy się, skąd pochodzi towar. Opinie klientów są jednoznaczne – dostawa odbywa się z Chin. 

Wróćmy jednak do tego, jakie opinie mają zwroty. Nieprzychylne komentarze klientów dotyczą również tego, że zwroty do Chin kosztują ich od 89 zł do nawet 107 zł! 

Wiele osób pisze też o tym, że boją się decydować na zwrot, bo nie chcą zostać ponownie oszukane. Proszą też o opinie dotyczące tego, jak wyglądają zwroty, by wiedzieć, czego się mogą spodziewać. Wiele osób na forum i w komentarzach na facebookowym profilu Miasesy pisze o tym, że ich zwroty są ignorowane i nie mogą się doprosić pieniędzy. 

Źródło: https://czarno-biala-lista.pl/miasesy-com

Miasesy sukienki – opinie

Myślę, że po tym, co przeczytaliście o Miasesy, wiecie już co to za firma, a opinie tylko was w tym utwierdziły. Nie ma wątpliwości co do tego, czy to polska firma i skąd prowadzona jest dostawa. Wiemy jednak, że interesuje was jakie opinie mają sukienki Miasesy, dlatego oczywiście zgłębimy ten temat.

Sukienki Miasesy mają głównie negatywnie opinie, choć są osoby, którym podoba się to, co otrzymały, nawet jeśli nie jest to odzież najwyższej jakości. Nieprzychylne opinie odnoszą się do tego, że sukienki Miasesy wyglądają inaczej niż na zdjęciach na stronie – inny krój, inny materiał, to wszystko sprawia, że zbulwersowani klienci porównują te sukienki do szmatek.

Źródło: https://czarno-biala-lista.pl/miasesy-com

Zobacz również:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły