Okna PETECKI – opinie, cennik, forum

Dom to nie tylko ściany. Charakteru mu nadaje wykończenie. W tym Okna i drzwi. Są to części domu, których nie wymieniamy. Dlatego też wybór okien jest bardzo ważny. Jak na tle innych producentów wychodzą okna Petecki? Opinie użytkowników, cennik i najważniejsze informacje sprawdzimy poniżej! 

Okna PETECKI – opinie o firmie

Jakie posiadają opinie okna PETECKI? Klienci firmy PETECKI cenią sobie ich produkty za jakość wykonania i nowoczesny design. Cenione zwłaszcza przez osoby, które szukają okien do domów energooszczędnych i pasywnych. Szukając okien na lata, warto wybrać okna PETECKI. Opinie na temat produktów tej firmy nie pozostawiają złudzeń. Są to okna trwałe i odporne na warunki atmosferyczne. Jeśli szukamy okien, które posłużą nam przez wiele lat, warto przemyśleć zakup okien firmy PETECKI. Są to produkty najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów. Jakość wykonania, nowoczesny wygląd, szczelność, która pozwala na najbardziej optymalne wykorzystanie okien zarówno w domach energooszczędnych, jak i w budynkach pasywnych, sprawiają, że opinie o oknach PETECKI i ich wykonaniu zawsze są pozytywne. 

patecki okna pcv
Okna PCV

PETECKI okna – opinie na forum

Szukając okien, które produkowane są w Polsce, a więc wspierają polską gospodarkę, należy wziąć pod uwagę firmę PETECKI. Opinie o oknach na forum nie pozostawiają złudzeń. Estetyczne wykonanie, wysoka jakość i estetyczne wykonanie są cenione przez użytkowników. 

Jeśli chcemy poszukać dobrych jakościowo, a przy tym nowoczesnych okien, których wykonanie sprawia, że posiadają wysoką szczelność, warto pomyśleć nad oknami PETECKI. Opinie na forum jednoznacznie opisują jakość wykonania i wygląd bardzo wysoko. 

Jak na każdym forum, na którym opisywane są duże firmy, możemy znaleźć zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Widząc takie, warto się zastanowić, czy są one prawdziwe. Można mieć też wątpliwości, jeśli opinie takie zostały wystawione w dość dużej odległości czasowej. Opinie sprzed 10 lat niewiele nam mogą powiedzieć o dzisiejszych usługach. Dlatego chcąc dowiedzieć się na forum, jakie zdanie o oknach PETECKI mają ich użytkownicy, warto szukać dobrze administrowanych forów, na których pojawiają się regularnie informacje o tej firmie. Możemy też popytać wśród znajomych, czy używają okien z tej firmy. Forum to nie jedyna możliwość sprawdzenia jakości. 

PETECKI okna – cennik

Podobają nam się okna PETECKI? Cennik usług tej firmy z pewnością nie zwali nas z nóg! Ten producent okien PCV i aluminiowych posiada duże doświadczenie. Będąc na rynku od 1995 roku, mógł zbudować sobie nie tylko renomę, ale także dzięki doświadczeniu, pozwolić na dyktowanie konkurencyjnych cen. Cennik okien PETECKI będzie zależał od wielu czynników. Co ma na nią wpływ? To, jaki model okna wybierzemy, jakie wymiary okien potrzebujemy, a także od tego, czy zamówimy w tej firmie dodatkowo płatne wyposażenie. Również parametry okna mają ogromne znaczenie. Im wyższa klasa energooszczędności, tym droższe będzie okno. Jednak pamiętajmy, że jest to inwestycja na lata, a klasa energooszczędności sprawia, że dom łatwiej ogrzać zimą, a temperatura w pomieszczeniach dłużej pozostaje optymalna. To też czyni droższe okna, w dłuższej perspektywie tańszym rozwiązaniem. 

Aktualne ceny okien PETECKI, w zależności od modelu zaczynają się od 800 zł – 1000 zł. Cena ta nie obejmuje jednak montażu. Jeśli interesuje nas zakup okien z usługą montażu nowych, musimy do każdego okna doliczyć około 50 zł. Jeśli zaś chcemy zdemontować stare i zamontować nowe, cena ta jeszcze wzrośnie o kolejne 50 zł. Mimo że cena ta może nie wydawać nam się wygórowana, pamiętajmy, że montaż wszystkich okien w całym domu będzie kosztował około 5 000 zł – 6 000 zł. W zależności od ilości montowanych okien. 

Nie musimy opłacać usługi montażu okien. Wtedy też montujemy je we własnym zakresie lub zatrudniamy firmę, która zrobi to za nas. 

Wiadomym jest, że im wyższa klasa energooszczędności, tym droższe będę okna PETECKI. Również materiał wykonania ma wpływ na samą cenę. Wybierając okna PCV, możemy spodziewać się niższych kosztów niż wybierając te z aluminium. 

Wybór okien to bardzo ważna inwestycja. Nie jest to też zakup tani. Dlatego też musimy wybrać, czy chcemy zapłacić mniej w trakcie inwestycji, czy wolimy za okna zapłacić większą kwotę, ale obniżyć koszty utrzymania domu. 

Okna PETECKI to wybór polskiej firmy z wieloletnim doświadczeniem. Warto zapoznać się z ich ofertą okien i porównać jakość wykonania z innymi producentami. Dzięki nowoczesnym fabrykom firma PETECKI może stawiać na innowacyjne rozwiązania i oferować swoim klientom produkty najwyższej jakości. Zresztą nie tylko jakość ma znaczenie. Również wygląd okien nie pozostawia nic do życzenia, a rozwiązania takie jak dodatkowe uszczelki sprawiają, że okna te nadają się do każdego domu.

O oknach przeczytasz również na: https://www.oknakonieczny.pl/

Artykuł sponsorowany

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły