Veryvoga – co to za firma? Opinie o sukienkach, zwrotach, dostawie

Każda kobieta chce czuć się pięknie i wyglądać modnie. Stylowe sukienki, eleganckie koszule czy zachwycające stroje kąpielowe, to niemalże niezbędniki w szafie każdej z pań. Regularna wymiana garderoby, wiąże się jednak z kosztami, niejednokrotnie wysokimi. Buszując po Internecie, natknąć możemy się na wiele ciekawych firm, oferujących ubrania o ciekawych wzorach i fasonach. Oprócz wyjątkowego wyglądu zachęcają do zakupu także stosunkowo niską ceną. Jedną z nich jest firma Veryvoga – co to jest i czy warto skorzystać z oferty tej marki? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule.

Z artykułu dowiesz się:

  • jakie opinie znajdziemy na forum o Veryvoga
  • jakie są opinie o reklamacji, zwrotach?
  • czy łatwo jest się skontaktować z firmą?
  • co to za firma i skąd jest wysyłka?

Veryvoga – co to za firma?

Bezskutecznie poszukujesz informacji co to za firma Veryvoga? Spodobała Ci się kolekcja ubrań i zastanawiasz się, czy skusić się na jedną z propozycji tej marki? Nie da się ukryć, że propozycje dostępne na stronie Veryvoga wyróżniają się na tle innych marek, nie tylko wyjątkowymi krojami, ale przede wszystkim atrakcyjnymi cenami i częstymi akcjami rabatowymi. Marka Veryvoga obecna jest na rynku od 2018 roku, co pozwoliło na ugruntowaniu jej pozycji. Niskie ceny ubrań oferowanych w sklepie internetowym wynikają po części z ograniczenia kosztów prowadzenia sklepów stacjonarnych, a także przeniesienia produkcji do Chin. Sklep Veryvoga wyróżnia szeroki, często zmieniający się asortyment. Kupimy tu zarówno ubrania wyjściowe, wieczorowe, jak i codziennego użytku.

veryvoga produkty
Sklep słynie z promocji kup 3 produkty, 4 dostaniesz gratis.

Veryvoga sukienki opinie 

Nie da się ukryć, że sukienki dostępne na stronie Veryvoga zachwycają wyjątkowym wyglądem, co sprawia, że cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kobiet. Znajdziemy tu propozycje idealne na każdą okazję, zarówno takie, które sprawdzą się w stylizacjach biurowych, jak i wyjściowych. W ofercie marki Veryvoga nie zabrakło także zwykłych, prostych sukienek, które ubrać można na co dzień. Są to propozycje o ciekawym kroju, co potwierdzają także klienci, wystawiający opinie dotyczące poszczególnych produktów ze sklepu. Oprócz pozytywnych opinii o sukienkach spotkać możemy się także z krytycznymi głosami, które w zdecydowanej większości przypadków dotyczą niskiej staranności wykonania poszczególnych ubrań, a także koniecznością długiego oczekiwania na zamówienie.

Sukienki Veryvoga opinie 2022

Trendy panujące w 2022 roku to przede wszystkim sukienki o zwiewnym kroju, w żywych kolorach. Bardzo często dominuje pomarańcz, zieleń oraz fiolet. Oprócz szerokiego asortymentu, jaki dostępny jest w sklepie internetowym Veryvoga, klienci cenią sobie także fakt, iż poszczególne ubrania z oferty dość często zmieniają się. Wynika to z faktu, że sklep internetowy Veryvoga jest platformą międzynarodową, która dziennie obsługuje dziesiątki tysięcy zamówień klientów z całego świata. Jest to niewątpliwie jedna z platform internetowych, na której kupić możemy najciekawsze sukienki, które jednocześnie wpisują się w trendy obowiązujące w 2022 roku.

veryvoga kod promocyjny
Kolejne promocję zachęcające do zakupów.

Veryvoga opinie na forum

Na licznych forach internetowych, znaleźć możemy informację nie tylko o poszczególnych ubraniach z asortymentu sklepu, ale także o funkcjonowaniu samej platformy. Klienci wymieniają się doświadczeniami odnośnie możliwości dokonywania zwrotów czy nawiązania kontaktu ze sprzedawcą. Bardzo często poruszanym tematem o sklepie Veryvoga jest także ten, jak usunąć konto na platformie. Mimo iż na oficjalnej stronie znaleźć możemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, nie znajdziemy tam informacji na ten temat, a według opinii klientów, najprostszym sposobem jest kontakt z biurem obsługi klienta za pomocą dedykowanego formularza. Sam kontakt z pracownikami sklepu jest łatwy, a odpowiedzi na pytania otrzymujemy w przeciągu kilkunastu minut. Najczęstsze uwagi dotyczące funkcjonowania sklepu Veryvoga, jakie znaleźć możemy na forum, dotyczą nieprawidłowości i niezgodności opisów produktów ze stanem faktycznym. 

Veryvoga buty opinie 

Veryvoga to nie tylko kopalnia ciekawych ubrań i akcesoriów, ale także butów. Do wyboru mamy między innymi damskie obuwie zimowe, sportowe, sandały, klapki czy czółenka. Klienci najczęściej zwracają uwagę na oryginalność oferowanych wzorów butów oraz dostępność ich w pełnej rozmiarówce. Mimo to wielu klientów zauważa, że obuwie jest mało trwałe, charakteryzuje się niską jakością materiałów użytych do produkcji, a także słabym wyprofilowaniem pod względem anatomii stopy. To właśnie z tego względu obuwie dostępne w sklepie Veryvoga uważane jest za mało wygodne, a także powodujące bolesne otarcia. Wielu klientów zwraca uwagę także na słabe wykonanie elementów dekoracyjnych, które samoistnie odpadają, a proces reklamacyjny wiąże się z koniecznością wysyłki towaru za granicę. 

Veryvoga dostawa opinie

Klienci, którzy mieli okazję skorzystać z usług sklepu Veryvoga wiedzą, że czas oczekiwania na dostawę w porównaniu do innych marek jest wydłużony. Według informacji, dostępnych na stronie internetowej, większość zamówień dociera do klientów w przeciągu 15 dni roboczych, jednak czas ten może się zarówno wydłużyć, jak i skrócić, w zależności od kraju, do jakiego zrealizowana ma być dostawa. Klienci, wymieniający się między sobą opiniami na forach, zwracają uwagę, że niejednokrotnie zdarzają się opóźnienia w dostawie poszczególnych zamówień, bądź też pomyłki, zarówno dotyczące poszczególnych produktów, jak i samych rozmiarów. Niewątpliwą zaletą jest możliwość wyboru dowolnego miejsca dostawy. Wynika to z faktu, iż Veryvoga jest marką międzynarodową i realizuje zamówienia do większości krajów. 

Veryvoga kontakt telefoniczny, jak się skontaktować z firmą?

Możliwość kontaktu z firmy jest niezwykle ważna nie tylko na etapie wysyłki czy ewentualnego zwrotu zamówienia, ale także podczas wyboru interesującego nas asortymentu. W przypadku korzystania z usług sklepu Veryvoga zmuszeni jesteśmy na kontakt z biurem obsługi klienta za pomocą specjalnego formularza. Zarówno na stronie internetowej sklepu Veryvoga, jak i na innych stronach, nie znajdziemy numeru telefonu kontaktowego. Oznacza to, że kontakt telefoniczny z Veryvoga jest niemożliwy. Nie jest to jednak istotna przeszkoda z punktu widzenia klienta, gdyż decydując się na kontakt poprzez stronę internetową, w zdecydowanej większości przypadków, odpowiedź na zadane pytanie otrzymamy po kilkunastu minutach.

Zobacz:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły