Organizacja szkoleń i konferencji na najwyższym poziomie z Air Hotel w Warszawie

Organizacja szkoleń i konferencji w Warszawie to nie lada wyzwanie. Obecnie coraz więcej obiektów oferuje komfortowe warunki przeprowadzania spotkań, jednocześnie gwarantując nocleg zaproszonym prelegentom. Poniżej znajdziesz powody, dla których Air Hotel posiada najlepsze sale konferencyjne w Warszawie!

Dlaczego Air Hotel? Opis Air Hotel i jego zalet

Air Hotel to nowoczesny obiekt położony nieopodal lotniska Chopina. Został w 100% przygotowany do przyjęcia zagranicznych gości – obsługa mówi w języku angielskim, a wszystkie informacje zostały przetłumaczone. Co więcej, hotel posiada 7 sal konferencyjnych o różnych wielkościach i 58 pokoi dla gości. Kontrahenci i prelegenci przyjeżdżający na spotkanie nie muszą się martwić zakwaterowaniem lub niekorzystnym dojazdem z portu lotniczego. Air Hotel zapewnia miejsca parkingowe oraz bezpłatny transfer z płyty lotniska do obiektu.

Sale konferencyjne zostały w pełni wyposażone. Pomieszczenia są dostosowane zarówno do obsługi dużych wydarzeń, jak i indywidualnych spotkań. Każde pomieszczenie posiada klimatyzację, odpowiednie nagłośnienie, darmowe Wi-Fi, dostęp do światła słonecznego, duży ekran, projektor i mikrofon. Air Hotel charakteryzuje kompleksowa organizacja szkoleń i konferencji w Warszawie.

Jak Air Hotel pomaga w organizacji konferencji i szkoleń?

Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie to czysta przyjemność. Air Hotel pomaga klientom rozwiązać wszystkie problemy i dopasować ofertę do ich potrzeb. Pracownicy mówią w języku angielskim, więc organizacja szkoleń i konferencji z zagranicznymi gośćmi nie stanowi trudności.

W pierwszej kolejności warto przedstawić swoje wymagania pracownikom Air Hotel. Wówczas kadra zarządzająca spotkaniami postara się znaleźć rozwiązanie dopasowane do Państwa potrzeb. Sale konferencyjne mają różny rozmiar, dlatego w zapytaniu trzeba zawrzeć maksymalną liczbę uczestników, preferowany układ krzeseł, a także wybrane menu konferencyjne. Posiłki mogą ulec modyfikacjom – obiekt oferuje pełne wyżywienie lub tylko dostęp do ciepłych napojów i zimnych przekąsek. Na podstawie przesłanych danych, personel Air Hotel przedstawia dostępne rozwiązania. Bez wątpienia kompleksowa organizacja szkoleń i konferencji w Warszawie, zwłaszcza międzynarodowych, stanowi niemałe wyzwanie, dlatego też w czasie ich trwania nad wszystkim czuwa koordynator, będący jednocześnie pracownikiem obiektu. Dzięki temu spotkanie odbywa się bez zbędnych zakłóceń i niespodzianek. Koordynator czuwa nad sprzętem technicznym, sprawdza dostępność przekąsek oraz pomaga w ewentualnych trudnościach. Air Hotel to miejsce, w którym każdy przedsiębiorca i uczestnik szkolenia będzie czuł się zaopiekowany!

Przewodnik krok po kroku, jak zarezerwować salę konferencyjną w Air Hotel

Wynajem sal konferencyjnych w Warszawie niekiedy może sprawić trudności. W stolicy hoteli jest bardzo dużo, więc niełatwo się zdecydować na najlepsze rozwiązanie. Przed rezerwacją obiektu, należy sprawdzić kilka ważnych kwestii:

  • Dostępność sal konferencyjnych i ich wyposażenie;
  • Położenie hotelu – zagranicznym gościom dojazd na miejsce nie powinien sprawiać trudności;
  • Wielkość dostępnych sal – każdy uczestnik musi mieć zagwarantowane miejsce siedzące i wolną przestrzeń;
  • Wyposażenie multimedialne sal – nowoczesne urządzenia pozytywnie wpływają na jakość prowadzonych spotkań;
  • Catering konferencyjny – dostęp do przekąsek i ciepłych napojów odczuwalnie podnosi komfort uczestników;
  • Dostępne noclegi – jeśli goście przyjechali z daleka lub z zagranicy, warto zagwarantować im możliwość odpoczynku.

Air Hotel spełnia każde z wymienionych kryteriów, dzięki czemu organizacja konferencji w Warszawie staje się tak prosta.

Chcąc zarezerwować sale konferencyjne w Air Hotel w Warszawie, warto zrobić to online.

Na górze witryny internetowej zlokalizowano przycisk Menu. Po jego naciśnięciu zainteresowany przechodzi do listy rozwijanej, z której musi wybrać Sale konferencyjne. Wówczas pojawiają się zdjęcia pomieszczeń wraz z ich parametrami: powierzchnią, maksymalną liczbą uczestników i układem stołów. Po wybraniu sali należy nacisnąć żółty przycisk Zapytaj o salę i wypełnić formularz. Pracownik Air Hotel skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe i przedstawi dostępne oferty!

Artykuł sponsorowany.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły