Patiomeble – opinie, kupon rabatowy, outlet

Marzy Ci się dom niczym ten, który widziałeś pośród malowniczych, alzackich winnic? A może sielska atmosfera, zupełnie jak na południu Włoch? Nie musisz wyjeżdżać na zachód Europy, żeby tego doświadczać. Piękną i romantyczną przestrzeń możesz zaaranżować też tutaj – w Polsce. Meble w stylu prowansalskim, rustykalnym czy shabby chic znajdziesz na Patiomeble. Zanim jednak wpadniesz w szał zakupów i kompletną metamorfozę pomieszczeń, przeczytaj ten artykuł. Dzięki niemu dowiesz się, jakie są opinie o tym sklepie, a może nawet jakiś kupon rabatowy wpadnie – kto wie? 😉

Patiomeble – opinie

To tak, przyjrzyjmy się, co o Patiomeble mówią opinie. Spora grupa klientów wypowiada się pozytywnie na temat sklepu. Jest ona na tyle liczna, że salon uzyskał średnią ocenę 4,3 na 5 gwiazdek na Google oraz okrągłe 5 na 5 na Ceneo. Osoby, które kupiły u nich meble, zwracają uwagę na to, że charakteryzuje je cudownie prezentujące się wzornictwo oraz to, że są łatwe w montażu (chociaż pewne drobiazgi w instrukcjach dałoby się poprawić – ale to szczegół). Pochwały kierowane są również w stronę samego sklepu. Jego oferta jest bogatą w kolory i modele, a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Obsługa również została doceniona. Opinie wskazują, że jest na najwyższym poziomie – profesjonalna, kompetentna i służy dobrą radą.

Natomiast zastrzeżenia, które się pojawiają w opiniach, nie dotyczą sklepu per se, ale głównie dostawcy. Towar (szczególnie umywalki) w wielu przypadkach ulegał uszkodzeniu w transporcie, natomiast Patiomeble nie stwarzało problemów. Zepsute produkty były wymieniane na nowe. Poza tym jest jedna negatywna opinia, która dotyczy jakości. Jej autor stanowczo odradza kolekcję Latina, ponieważ według niego meble są wykonane z cienkiej dykty, pokrytej grubą warstwą pylącej farby (nie za bardzo rozumiem, w jaki sposób szafa rozpyla farbę, ale ok, nie oceniam). Dodatkowo autor zaznacza, że zamówiony sekretarzyk miał brzydką skazę na szufladzie, a półki biblioteczki wygięły się pod ciężarem książek. Cóż, nie zawsze jest pięknie i romantycznie, wtopy mogą się zdarzyć u każdego.

Źródło: wizytówka Google

Patiomeble – kupon rabatowy

Nie mam tu dobrych wieści, niestety żaden dodatkowy kupon rabatowy nie wpadł w moje ręce i nie mam się czym podzielić. Na pocieszenie mogę zaproponować 5% zniżki, które dostaniesz przy zapisaniu się do newslettera Patiomeble. Przydatną informacją w kontekście oszczędzania jest też to, że sklep oferuje darmową przesyłkę. Lepiej! Nie ma znaczenia, ile pieniędzy masz zamiar wydać, ani to czy posiadasz kupon rabatowy – bezpłatna dostawa dotyczy każdego zamówienia. Chociaż tyle na plus.

Źródło: wizytówka Google

Patiomeble – opinie o outlecie

Dodatkową opcją, która pozwoli zachować w kieszeni trochę więcej złotych monet, poza kuponem rabatowym, jest outlet. Pod tą nazwą ukrywa się towar, który został albo uszkodzony w sposób, który nie wpływa na jego użytkowanie (np. jest zarysowany), albo zwrócony, albo dotychczas był na ekspozycji, albo pochodzi z końcówki kolekcji. Te, które mają w sobie jakąś wadę, mają ją wyszczególnioną z dołączonym opisem i zdjęciami, więc wiesz, czego możesz się spodziewać. Co istotne, wszystkie pozostałe meble z outletu są pełnowartościowe, przy czym potrafią być przecenione nawet o 70%! Wydaje mi się, że to lepsza okazja, niż jakiś śmieszny pięcioprocentowy kupon rabatowy.

Zobacz: Sklep meblowy: Tanie.to – jakie są opinie klientów na forum o meblach i narożnikach?

Jakie natomiast są jego opinie? Właściwie takie same jak całego sklepu. Podział między tymi dwoma nie istnieje, ponieważ oferowany w outlecie towar w żadnym stopniu nie odbiega od produktów ze standardowej oferty. Nie dotyczy to oczywiście uszkodzonego asortymentu, który… no jest w jakiś sposób zniszczony.

I co myślisz? Czy te piękne komody są warte swojej ceny? Czy te regały o zachwycającym designie są warte uwagi? Moją zdecydowanie przyciągnęły. Hm… Może na wakacje wybiorę się na Sycylię…? Przepraszam, te urocze wnętrza sprawiły, że się trochę rozmarzyłam. W każdym razie zostawię myślenie o urlopie, bo do niego jeszcze daleko. Póki co będę obserwować outlet, może kupię sobie jakiś ładny stolik kawowy w okazjonalnej cenie, który będzie taką rustykalną namiastką przypominającą mi o moich niespełnionych planach na lato.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły