Prezenty dla budowlańca, murarza, wykończeniowca – TOP10

Niech zgadnę, prezent dla taty budowlańca? Prezenty dla tatów, są zawsze problematyczne. Dla mamy to pewnie jakieś kosmetyki, kremy, torebki, czy apaszki, ale tata? Nigdy nie wiadomo. Pewnie teraz głowisz się nad tym, co mogłoby go ucieszyć albo przynajmniej zainteresować. Może to być coś związane z motoryzacją, czy innymi hobby, ale przeważnie najwięcej wiemy o swoim tacie po tym, jak zmęczony robotą wraca do domu i narzeka na wszystkich po kolei. Jeśli masz przyjemność być dzieckiem budowlańca to nic w tym dziwnego. Praca fizyczna wykańcza, a upierdliwy kierownik budowy na pewno nie pomaga. 

Mimo to jest w nim zawsze jakaś taka duma. To przecież on jest odpowiedzialny za powstanie tylu domów. Miejsca, gdzie inne rodziny mogą mieszkać. Bycie częścią czegoś takiego to z pewnością powód do dumy. Czemu więc tego nie użyć? W dodatku warto też pomyśleć o czymś takim, kiedy jest dzień budowlańca, ponieważ będzie to miłym zaskoczeniem i dowodem pamięci. Już samo złożenie życzeń takiej osobie, kiedy jest dzień budowlańca, będzie super sprawą, ale oczywiście możesz też wtedy pokusić się o jakiś ciekawy prezent. 

W dzisiejszym artykule pokażę Ci, co możesz wybrać na prezent dla budowlańca, ale także prezent dla murarza i prezent dla wykończeniowca. Zaprezentuję Ci gadżety dla budowlańca, a także pomysły na śmieszny prezent dla budowlańca. Obiecuję, że przynajmniej kilka z nich spełni Twoje oczekiwania i spodoba się solenizantowi.  

Prezent dla budowlańca – pomysły

Tak jak widzisz w tytule, wynalazłam mnóstwo pomysłów na prezent dla budowlańca, po czym wybrałam spośród nich 10, moim zdaniem najlepszych. Jeśli interesuje Cię śmieszny prezent dla budowlańca, to w tym zestawieniu też znajdziesz takie opcje. 

Jednym z najpopularniejszych pomysłów na prezent dla budowlańca jest oczywiście koszulka z ciekawym nadrukiem. Jest to jeden z pierwszych rzeczy, o jakich można pomyśleć na śmieszny prezent dla budowlańca. Nadruki odwołują się oczywiście do wykonywanej profesji i bycia profesjonalistą, który poradzi sobie z każdym problemem na budowie. Może to być nieco dziecinne, ale nadal zalicza się do miłych pomysłów, więc kto wie, może akurat podpasuje Twojemu tacie.

Kolejnymi opcjami są drobne gadżety dla budowlańca takie, jak zestaw narzędzi i latarka, które z pewnością się przydadzą, czy kask i okulary ochronne, żeby zadbać o bezpieczeństwo kochanego taty. Jeśli zastanawiasz się, jaki śmieszny prezent dla budowlańca wybrać, to oprócz koszulki, możesz również wybrać kubek z zabawnymi tekstami, a także szarą taśmę, która znana jest z tego, że zawsze wszystko naprawi. Jak to się mówi, „jeśli nie możesz czegoś naprawić z pomocą szarej taśmy, to widocznie użyłeś jej za mało”. 

Dobrym pomysłem są też gadżety dla budowlańca, które szczególnie sprawdzą się podczas pracy w srogich warunkach pogodowych. Siedząc w domku i wyglądając za padający śnieg za oknem, możemy się rozpływać nad pięknem okolicy, ale pracownik budowy, który odmraża sobie wszystkie kończyny po kolei, z chęcią weźmie łyka gorącej kawy na rozgrzanie, którą możesz mu zapewnić, kupując wysokiej klasy termos. W ramach umilenia pracy na budowie możesz też zainwestować w radio budowlane, ale pamiętaj, że cena może Cię zaskoczyć. Są to jednak gadżety dla budowlańca, które na pewno mu się przydadzą.

Jednym z lepszych pomysłów jest zwrócenie uwagi na to, jakie gadżety dla budowlańca byłyby najprzydatniejsze. Może to być na przykład zaprawa naprawcza w tubce, którą możesz znaleźć pod tym linkiem: Zaprawa naprawcza HA024 Cement Fix | Sklep internetowy Hausa. Jest ona podręczną wersją, która przyda się w nagłych sytuacjach i dobrze wypełni różne szczeliny. Może nie jest to śmieszny prezent dla budowlańca, ale z pewnością praktyczny i na pewno zostanie doceniony.

Prezenty te możesz wręczyć nie tylko na urodziny, czy imieniny. Co więcej, jest nawet na to specjalny dzień i dobrze jest się dowiedzieć, kiedy jest dzień budowlańca, by zrobić tacie małą niespodziankę. 

Prezent dla murarza – TOP5

Kolejnym punktem programu jest prezent dla murarza. Takie opcje jak kubki i koszulki z nadrukami też mogą się sprawdzić w tym przypadku. Podobnie będzie z termosem, ale również zaprawą naprawczą. Co jeszcze oprócz tych pomysłów? Dobry prezent dla murarza to coś praktycznego. W tej roli wprost idealnie sprawdzą się dobre nakolanniki. Często w pracy, murarz musi klękać na betonie, a kiedy jest mokro, możesz łatwo sobie wyobrazić, jak przyjemne staje się noszenie przemoczonych spodni. Nakolanniki piankowe są drobnym gadżetem, który jest naprawdę dobrym rozwiązaniem realnych problemów. Taki prezent dla murarza na pewno będzie strzałem w dziesiątkę.

Prezent dla wykończeniowca – TOP5

Wiesz już, co sprawdzi się jako prezent dla murarza i budowlańca. Ale to nie wszystko. Teraz przed nami prezent dla wykończeniowca. Podobnie jak w poprzednim wypadku, takie przedmioty jak termos, czy zestaw narzędzie świetnie się nadadzą, jednak robota wykończeniowca odbiega nieco od poprzedników. W tym przypadku może mu się przydać więcej drobnych rzeczy. Pierwszy co przychodzi na myśl jako prezent dla wykończeniowca, jest pas roboczy, do którego można powsadzać wszystkie potrzebne narzędzia i zawsze mieć je przy sobie. 

Praktyczność tego, wydawać by się mogło elementu stroju, jest tak wysoko, że wielu nie wyobraża sobie pracy bez tego. To z kolei stanowi problem. W końcu Twój prezent dla wykończeniowca nie może być już czymś, co ten posiada. Warto jednak sprawdzić, w jakim stanie jest jego aktualny pas. Istnieje spora szansa, że po wielu latach jest już bardzo zniszczony i kupienie nowego będzie idealnym pomysłem.

Możesz również zwrócić swoje oczy w stronę ciekawego narzędzia – multitool. Jest on rodzajem scyzoryka, odpowiednim właśnie do prac wszystkich złotych rączek. Twój tata z pewnością ucieszy się na taki prezent dla wykończeniowca, bo tak jak w przypadku pasa roboczego, będzie mógł mieć kilka istotnych narzędzi w jednym miejscu. Może się mylę, ale nie sądzę, by miał on wszystko ładnie posegregowane i poukładane, by móc szybko znaleźć potrzebne narzędzia. Dzięki temu gadżetowi nie będzie to już dłużej problemem.

Wiesz już teraz, na co zwracać uwagę podczas wyboru prezent dla mężczyzn w Twoim życiu związanych z pracą przy budowie domu. Możesz stawiać na śmieszne podarunki, ale w mojej opinii nie są one tak dobre, co te praktycznie. Jeśli jednak masz pomysł na koszulkę, czy kubek z wymyślonym przez siebie tekstem, który wiesz, że się spodoba, oczywiście śmiało możesz wybrać właśnie te opcje.  

Dużo dzisiaj mówiłam o prezentach, ale powiedzmy sobie w końcu, kiedy jest dzień budowlańca? To święto zbliża się do nas wielkimi krokami, ale spokojnie, masz jeszcze dużo czasu na wybór i zakup odpowiedniego upominku. Data, jakiej możesz już wyczekiwać, by zaskoczyć tatę budowlańca to 25 września.

Artykuł sponsorowany

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły