Ricca Fashion – opinie, forum, zwroty, kurtki, stroje kąpielowe, sklep, dres

Z roku na rok na polskich ulicach coraz bardziej staje się widoczny nacisk na modę. Śmiało można powiedzieć, że Polki i Polacy nigdy wcześniej nie byli tak dobrze ubrani jak teraz. Wszystko za sprawą czasopism modowych, influencerek, ale przede wszystkim szerokiego asortymentu w licznych sklepach odzieżowych, w których każdy może znaleźć coś na swoją kieszeń. 

Kojarzycie markę Ricca Fashion? Mieszkańcy Częstochowy zapewne tak, ponieważ to właśnie stamtąd wywodzi się wspomniana marka z eleganckimi i stylowymi ubraniami dla kobiet. Co więcej, Ricca Fashion oprócz sprzedaży stacjonarnej, prowadzi również sklep internetowy, więc jest to znaczne ułatwienie dla klientów spoza miasta. W ofercie marki znajdują się m.in. kurtki, stroje kąpielowe, kombinezony, dresy czy bluzy, jednak czy są warte swojej ceny? 

Jeśli jesteście ciekawi, jakie opinie ma Ricca Fashion, to dobrze trafiliście! W tym artykule sprawdzimy, co piszą na forum nie tylko o jakości oferowanych tam ubrań, ale także poruszymy temat zwrotów i podamy dokładny adres sklepu stacjonarnego. Zachęcamy do zapoznania się z dalszą częścią tekstu. 

Zobacz: Tutore.eu – opinie, forum, co to jest, rezygnacja, cennik

Ricca Fashion – opinie 

Na stronie internetowej marki czytamy, że produkty, które można u nich nabyć, wyróżniają się spośród tandety dostępnej w pozostałych sklepach. Ponadto przedstawione na zdjęciach stylizacje, którymi może zainspirować się potencjalna klientka, mają spowodować, że będzie się wyróżniała spośród szarego tłumu. Brzmi jak bajka, prawda?

Specjalnie dla Was, przejrzeliśmy różne opinie zostawione na forum przez klientów sklepu. Czego możemy się z nich dowiedzieć? Czy pokrywają się z obietnicami marki? 

Ricca Fashion – opinie na forum 

Najlepszymi miejscami na wymianę opinii w Internecie są oczywiście fora. Można się co nieco z nich dowiedzieć o jakości sprzedawanych produktów w danym sklepie, obsłudze klienta czy przebiegu zwrotów. 

Jak to zazwyczaj bywa – znaleźć można zarówno wiele pochlebnych wypowiedzi, jak i tych negatywnych. Pierwsze z nich wskazują na szybką wysyłkę zamówionego produktu, co z pewnością przemawia na korzyść sklepu. Raczej każdy z nas lubi, kiedy zamówioną paczkę można po raptem kilku dniach odebrać z paczkomatu. Co więcej, na plus oceniany jest sprawny kontakt z pracownikami RF przez takie komunikatory jak Messenger czy Instagram. Kolejną zaletą wskazywaną przez użytkowniczki jest estetyczny wygląd ubrań, zwłaszcza jeśli chodzi o kurtki, stroje kąpielowe i dresy.   

Źródło: opinie google

Niestety, jak zdążyliśmy wspomnieć wcześniej, nie wszystkie klientki były zadowolone z towarów i usług Ricca Fashion. Co było powodem irytacji kobiet? Otóż zdarzają się pomyłki i wysyłane są błędne produkty do konsumentek, z którymi następnie jest problem, żeby zwrócić (o zwrotach wspomnimy więcej w kolejnym akapicie!). Co gorsza, nawet jeśli model danego ubrania został dostarczony pomyślnie, to jego wygląd znacznie potrafił odbiegać od zdjęć zamieszczonych na stronie internetowej. W jednej z wypowiedzi czytamy, że np. kolor różowy w rzeczywistości okazał się czerwony, a morski – jasnozielony. Z kolei zwroty są jeszcze bardziej uciążliwe. 

Źródło: opinie google

Ricca Fashion – zwroty 

Zwrot towaru przysługuje każdemu konsumentowi, a sprzedawca nie powinien robić większych problemów, jeśli towar nie został uszkodzony przez nabywcę. Tak przynajmniej wygląda to w teorii. Napomknęliśmy, że zwroty w Ricca Fashion nie należą do najprzyjemniejszych doświadczeń. Dlaczego tak jest?

Okazuje się, że pracownicy sklepu często zarzucają klientkom, że towar, który chcą zwrócić, został przez nie uszkodzony. Nie jest to odosobniona opinia na forum. Wkurzonych kobiet jest całkiem sporo i w swoich nieprzychylnych wypowiedziach szczególną uwagę poświęcają problemom ze zwrotem ubrań. Także oczekiwanie na oddanie pieniędzy jest męczące, bo potrafi trwać nawet kilka tygodni! Niektóre klientki dodają, że o swoją należność musiały się dopominać i dzwoniły do sklepu w celu wyjaśnienia sytuacji. Przyznajemy, że opinie o Ricca Fashion są dość skrajne. 

Źródło: opinie google

Ricca Fashion – stroje kąpielowe, dres – jaka jakość? 

Spore zainteresowanie budzi jakość oferowanych ubrań przez Ricca Fashion jak: stroje kąpielowe, dresy czy kurtki. Z jakich tekstyliów wykonana jest odzież RF i czy są trwałe?

Przy opisie danego produktu, który nam przypadł do gustu, znajduje się również skład ubrania. Dzięki niemu jesteśmy w stanie mniej więcej określić, czy dany artykuł szybko się zużyje. Im bardziej naturalne materiały jak wełna czy bawełna, zostały użyte, tym większe prawdopodobieństwo, że będziemy mogli się dłużej nacieszyć się nabytkiem. Oczywiście nie bez znaczenia jest także sposób wykonania, a dokładniej szycia. 

Jeśli chodzi jakość kurtek, strojów kąpielowych, dresów i innych ciuchów od RF, to tak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Nie brakuje zadowolonych klientek, które postanowiły kupić akrylowy sweter, ale bez problemu można znaleźć opinie, że nabyte ubranie po krótkim czasie okazało się zwykłym bublem. 

Źródło: opinie google

Poniżej znajduje się dokładny adres sklepu:

ul. Mstowa 105

42-200 Częstochowa 

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 10:00 – 16:00

A czy Wam zdarzyło się już zrobić zakupy w Ricca Fashion? A może dopiero zastanawiacie się nad tym? Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Wam nieco w podjęciu decyzji. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co myślicie! Zawsze z ciekawością

Zobacz: 4F – co to za firma, czy to polska firma? Opinie

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły