Tutore.eu – opinie, forum, co to jest, rezygnacja, cennik

Wraz z rozpowszechnieniem się internetu, szkolenia i kursy online stały się coraz bardziej popularne. Wśród nich spore grono odbiorców mają także platformy do nauki języków obcych, korepetycji i kursów przed egzaminacyjnych. Jedną z nich jest Tutore.eu. Dzisiaj sprawdzimy, co to jest dokładnie i jakie ma opinie wśród tych, którzy zdecydowali się na zakup dostępu. 

Czytaj dalej, jeśli interesuje cię:

  • oferta
  • cennik,
  • rezygnacja – najszybszy sposób. 

Zobacz: 4F – co to za firma, czy to polska firma? Opinie

Tutore.eu – co to jest?

Tutore to platforma edukacyjna, która oferuje kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych w formie zajęć prowadzonych online. Wśród kursów dla dzieci i młodzieży pojawiają się m.in:

  • kurs z języka angielskiego,
  • nauka gry na gitarze, w szachy,
  • kurs programowania
  • kursy przygotowawcze do egzaminu ósmoklasisty oraz egzaminów maturalnych

Dorośli obecnie mogą skorzystać z dwóch propozycji:

  • nauka rysowania,
  • grafika komputerowa. 

Właścicielem platformy jest szkoła Tutore Poland Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi. Istnieje od 2017 roku. 

Poniżej sprawdzamy, jaki jest poziom merytoryczny zajęć oferowanych przez Tutore.eu. Przeglądamy forum i opinie w mediach społecznościowych. 

Źródło: Facebook tutore

Tutore.eu – opinie

W sieci dominują opinie na temat tego, jakim pracodawcą jest Tutore.eu Nauczyciele chwalą to, że uczestniczą w fajnych szkoleniach, które są rozwojowe i rzeczywiście przydają się w pracy. Wspominają jednak czasem o tym, że grupy, w których pracują są bardzo liczne. To może być minusem także dla uczestników zajęć. 

Facebookowy profil szkoły, choć aktualizowany na bieżąco przez administratora, nie przyciąga internautów. Komentarzy jest niewiele. Na pewno nie można z nich wyłuskać tego, jakie opinie mają uczestnicy kursów. 

Opinie uczestników publikowane są za to na stronie platformy. W zdecydowanej większości kursanci są zadowoleni z poziomu kursu i sposobu, w jaki przekazywano im wiedzę. Opinie uczniów potwierdzają, że kursy pomagają przełamać strach przed egzaminem. 

Równie dobre opinie mają kursy hobbystyczne. Zarówno młodzież, jak i dorośli uważają czas spędzony na kursie za bardzo owocny. 

Wiele pozytywnych dla firmy informacji przynoszą wieści ze świata biznesu. Doszło bowiem do fuzji Tutore i ProfiLingua, dużej i znanej szkoły językowej. Nie ma póki co mowy o rebrandingu, ale o wspólnych działaniach biznesowych. Ma być nowocześnie i rewolucyjnie. 

W 2023 roku Tutore szacuje sprzedaż na poziomie 130 mln, więc bardzo ambitnie.

Zobacz: Entitis – opinie, dlaczego wycofano, skutki uboczne, skład

Tutore.eu – opinie na forum

Znane wśród internautów fora internetowe (forum ogólne, dla rodziców, dla uczniów) nie piszą nic na temat platformy edukacyjnej Tutore.eu 

Co ważne, nie pojawiają się żadne negatywne opinie, czy wpisy, które miałyby przestrzec przyszłych kursantów przez podpisaniem umowy. 

Tutore.eu – cennik, rezygnacja

Każdy kurs ma inną cenę. Uzależniona jest ona głównie od tego, czy to kurs regularny, całoroczny, czy jedynie kurs 12 lekcji. Cennik każdego kursu dostępny jest na stronie internetowej szkoły. Znajdują się na niej też szczegółowe informacje na temat każdego kursu – co to jest, jaki program zajęć obowiązuje i ile będzie wszystkich lekcji. 

Semestralny kurs z języka angielskiego, który przygotowuje do egzaminu ósmoklasisty kosztuje 329 zł miesięcznie. W tej cenie są cztery 90-minutowe spotkania. Łącznie jest ich 28. 

Z kolei kurs rysunku cyfrowego to koszt 199 zł miesięcznie za cztery spotkania po 60 minut każde. Wszystkich spotkań jest 34. 

Źródło: tutore.eu

Cennik kursów dla dorosłych jest na podobnym poziomie.

Poza tym każdy zamiast kursu grupowego może wybrać indywidualne lekcje z nauczycielem. Takie kosztują aktualnie 59 zł za lekcję (cennik obniżony o 30%) Każdy może wybrać nauczyciela, umówić się na próbne zajęcia i wyrobić sobie opinie na temat tego, czy taka forma zajęć jest skuteczna. 

Regulamin szkoły mówi o tym, kiedy możliwa jest rezygnacja z kursu. Tu nie ma żadnego zaskoczenia. Odbywa się dokładnie tak, jak we wszystkich tego typu placówkach. Uczestników obowiązuje pisemna rezygnacja. Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni ze skutkiem na koniec miesiąca. Jedynym wyjątkiem są kursy 12 lekcji, z których nie można zrezygnować. 

Zobacz: Sprandi – opinie. Co to za marka, gdzie produkują?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły