Roger Salla – ojciec, pochodzenie, wiek, majątek, rodzice, Wikipedia, narodowość

Gdy drogi osoby prywatnej przecinają się ze ścieżką osoby publicznej, para musi dokonać wyboru. Zachować relację romantyczną dla siebie czy wkroczyć wspólnie na salony? W przypadku partnera Karoliny Pisarek trudno wyobrazić sobie utrzymywanie związku w tajemnicy. Choć trzeba przyznać – na początku zakochani trochę zwodzili znajomych za nos. Dziś, jako mąż i żona, brylują na ściankach z uśmiechem na twarzy. 

Jeśli jakimś cudem nadal nie wiesz, o kim mowa, koniecznie zostań z nami! Opowiemy ci o tym,  kto to Roger Salla i to lepiej, niż zrobiłaby to Wikipedia! Dowiesz się, kim są jego ojciec i matka, jakiego jest pochodzenia oraz narodowości. Jaka historia stoi za majątkiem, którym tak odważnie dysponuje? I czy przed Karoliną była inna partnerka? 

Kawusia w dłoń, zapraszamy do lektury.

Roger Salla – kto to?

Mąż Karoliny Pisarek jest obecnie w wieku 29 lat. Roger Salla urodził się 9 czerwca 1993 roku. Więcej o tym, gdzie się urodził i jakiej jest narodowości, powiemy trochę później. 

Już jako nastolatek złapał sportowego bakcyla. Szczególnie na punkcie tenisa i piłki nożnej. Jego kariera z piłką trwała wiele lat. W młodym wieku grał jako obrońca w niemieckich klubach piłkarskich, naturalnie, w sekcjach juniorskich. Jednym z nich był TSG 1899 Hoffenheim. W latach 2011-2013 występował w Młodzieżowej Ekstraklasie dla Polonii. Inną młodzieżówką, w której grał, była Legia Warszawa. 

Kilka lat temu zawiesił swoją karierę piłkarską na rzecz innego sportu. Obecnie Salla trenuje z zamiłowaniem sztuki walki w warszawskim klubie Uniq Fight Club. Relacje stamtąd często wrzuca na swojego Instagrama @rogeiro20, gdzie zebrał już 125 tysięcy followersów. W klubie poznał przyszłego kumpla, Marcina Dubiela, a także przyszłą żonę!

Warto wspomnieć również o jego wykształceniu, aby przybliżyć sobie, kto to. W 2017 roku, w wieku 24 lat, Roger ukończył studia z tytułem magistra. Było to zarządzanie w biznesie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. 

To nie jedyny moment, w którym studiował. Poza tym spędził rok w Uniwersytecie w Bradford, w Anglii. Tam zasmakował specjalizacji zarządzanie przedsiębiorstwem międzynarodowym. Co jeszcze o nim wiemy?

Roger biegle mówi po angielsku i niemiecku, zna świetnie łacinę i hiszpański. Najprawdziwszy poliglota! Ciekawe, czy jego ojciec lub matka również nimi są. A skoro o rodzicach mowa…

Roger Salla – ojciec, matka, rodzice 

Dla złośliwych Roger jest „synem swego ojca”. Marek Salla, ojciec Rogera, jest właścicielem firmy Global Primex, która zajmuje się finansami w branży e-commerce. Co więcej, dysponuje pokaźnym majątkiem – ojciec Rogera jest milionerem i jednym z bogatszych Polaków. 

Młody Salla jest zatrudniony w firmie rodzica i pełni funkcję wiceprezesa do spraw finansów od 2012 roku. Zatrudnił się w firmie ojca, w wieku zaledwie 19 lat. Dziś, dziesięć lat później, z oddaniem pełni swoją funkcję wiceprezesa. To duże osiągnięcie, zważywszy na wciąż młody wiek mężczyzny. 

A co z matką?

W internecie trudno znaleźć informacje na temat matki Rogera Salli. Nie wie o tym nawet Wikipedia. Prawdopodobnie o jego ojcu wiemy za sprawą majątku i pozycji, jaką posiada. O innych aspektach jego rodziców, o samym ojcu czy matce, niewiele wiadomo. 

Roger Salla – narodowość, gdzie się urodził? 

Egzotycznie brzmiące imię i nazwisko prowokują pytania o pochodzenie i narodowość Rogera. Znamy odpowiedzi na te pytania. Wiemy również, gdzie się urodził. Z pochodzenia jest Polakiem. Przez pierwsze czternaście lat życia mieszkał w Niemczech z matką i ojcem, gdzie się urodził. Niech nie zwodzi cię jego uroda, mężczyzna jest polskiej narodowości. 

Roger Salla – czego nie powie nam Wikipedia 

Z informacji mniej znanych, również cioci Wikipedii jest to, że Roger z miłości do swojej żony wytatuował sobie jej twarz na ramieniu. Nie jest to tylko symboliczny, drobny tatuaż. To naprawdę, naprawdę duża dziara. Jak sam powiedział, jest tego wyboru absolutnie pewny. Co więcej, wykonał tatuaż w tajemnicy przed żoną!

Źródło: DDTVN.

Roger Salla – była partnerka, obecna partnerka, żona

Roger Salla i obecna partnerka

Roger Salla – była partnerka, obecna partnerka, żona 

Zastanawiasz się nad tym, kim była ex-partnerka Rogera? Cóż… my również. Internet milczy w tej sprawie, nie posiada zapisanego rejestru byłych partnerek Salla. Z tego można utkać piękną narrację, jakoby Karolina Pisarek była tą jedyną.

Wszystko zaczęło się w 2020 roku. Jak wspomnieliśmy wcześniej, Roger Salla trenuje sztuki walki w warszawskim Uniq Fight Club. Tak się złożyło, że i jego przyszła żona uczęszczała tam na treningi tajskiego boksu. Opowieść podsyca fakt, że jej trener jest jednocześnie przyjacielem Rogera. Obecna partnerka od razu wpadła w oko biznesmenowi. Mężczyzna od razu przeszedł do działania i poprosił kumpla, aby zorganizował dla niego trening na godzinę przed Karoliną. 

To miało wyglądać jak przypadek, choć było przez niego starannie zaplanowane. Przed założeniem rękawic bokserskich, Roger Salla założył Karolinie tzw. owijki, bandaże z bawełny. To również ustawił z przyjacielem. Jak wspomina, gdy ich spojrzenia się spotkały, Salla zapomniał, jak to się robi. Wyznał Karolinie, że nie widział w życiu piękniejszej kobiety od niej. I tak się zaczęło.

Po raz pierwszy para pokazała się publicznie, gdy Pisarek osiągnęła wiek 24 lat i wyprawiła huczne urodziny. Było to najprawdziwsze wejście na salony, bo na imprezie nie brakowało gwiazd. Razem z Pisarek bawili się choćby Fit Loversi, Klaudia El Dursi, Osi Ugonoh czy Rafał Jonkisz. Krótko po tym para udała się na rajskie wakacje do Malediwów. Po 8 miesiącach znajomości, Roger Salla postanowił oświadczyć się ukochanej. 

Roger Salla – ślub

Z mediów wiemy, że Karolina Pisarek nie spodziewała się takiego obrotu akcji, choć swoje „tak” wypowiedziała z pewnością i radością. Do oświadczyn miało dojść podczas romantycznej kolacji na plaży. Oczywiście nie zabrakło foto relacji. 

Para zaserwowała nam niezłe show, budując napięcie przed wielką ceremonią. Nawet program Dzień Dobry TVN wyemitował cykl poświęcony ślubnym przygotowaniom, pod tytułem „Pisarek mówi tak”. O tym wiedziały wszystkie media. 

Sama uroczystość miała miejsce 10 czerwca, w ogrodzie, w formie imprezy tematycznej. Motyw przewodni określono jako fashion wedding. Ślubu parze młodej udzielił pastor, a fragmenty z ceremonii da się znaleźć bez problemu w sieci. Podobno przysięga była tak wzruszająca, że spora część gości uroniła przy tym niejedną łzę.

Bajkowy ślub musiał wiązać się z bajkowym majątkiem wydanym na tak widowiskową ceremonię. Czy wiemy coś o budżecie przeznaczonym na wydarzenie?

Roger Salla – majątek 

Wikipedia ani żadne inne źródło nie podaje informacji, ile dokładnie wynosi majątek Rogera Salli. Fakt, że ma ojca milionera i jest u niego zatrudniony, pozwala na pewne domysły. Wiemy za to, że pierścionek zaręczynowy opatrzony był diamentem i kosztował kilkaset tysięcy złotych. 

Ptaszki ćwierkają, że kwota przeznaczona na ceremonię ślubną przekracza liczbę sześciocyfrową. Trzeba przyznać, oprawa wydarzenia sprawia, że szczęka opada. Sama suknia ślubna miała kosztować podobno 30 tysięcy. 

W internecie znajdziemy wypowiedzi Karoliny, która mówi, że nie wiedziała o tym, kto to Roger Salla i nie miała pojęcia o jego majątku. Nie wiedziała o jego rodzinie, ojcu ani matce. Przyznała, że to on ją sobie wypatrzył. Jego pieniądze nie mają dla Pisarek szczególnego znaczenia, ponieważ sama bardzo dużo zarabia. To może zamknąć usta złośliwcom, którzy upatrują fundamentu ich miłości w kasie. 

Życzymy parze pięknych i szczęśliwych lat w narzeczeństwie. Oby jak najdłużej!

Tak jak obiecaliśmy – opowiedzieliśmy o tym, gdzie się urodził Roger, jakie jest jego pochodzenie i kto to jest. Jeśli wiesz cokolwiek o jego matce lub byłych partnerkach, będziemy bardzo wdzięczni za podzielenie się ploteczkami! 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły