Sklep Życia – opinie, kod rabatowy, kontakt

W dzisiejszym zabieganym świecie ciężko jest pogodzić pracę z życiem po pracy. Nie dla każdego z łatwością przychodzi wygospodarowanie czasu na trening kilka razy w tygodniu i codzienne gotowanie. Teoretycznie, każdy wie, że zbilansowana, zdrowa dieta to podstawa. W praktyce, chcąc zapewnić sobie prawidłowe funkcjonowanie, sięgamy po suplementy diety, witaminy i minerały, które wspomagają organizm. Działasz na wysokich obrotach i szukasz sprawdzonych produktów? W tym artykule sprawdzisz opinie dotyczące Sklepu Życia. Zostań ze mną do końca, postaram się przedstawić wszystkie smaczki znalezione w sieci. 

Sklep Życia – kod rabatowy, kontakt 

Sklep Życia. Wiesz już co oferuje swoim klientom i szukasz tylko opinii? Obiecuję, że w tym artykule pojawią się opinie, jednak na początku warto wspomnieć krótko o sklepie, dla tych którzy może jeszcze nie wiedzą co kryje się pod tą nazwą. 

Sklep życia w swojej ofercie przedstawia szeroki wybór witamin, minerałów i suplementów diety. Wyróżnia także w sprzedaży naturalne kosmetyki, zioła i olejki. Wszystko od renomowanych producentów, w dobrej cenie. Sklep ten skupia się na kliencie i to właśnie dlatego dba o aktualizację swojej oferty i poszerzanie asortymentu. Co jeszcze można napisać o Sklepie Życia? 

Strona internetowa jest przejrzysta i czytelna, internauci zwracają uwagę na estetykę i łatwość w odnalezieniu tego, czego aktualnie szukają. Sklep prowadzi także własnego bloga. Zanim wybierze się witaminy czy minerały – można o nich przeczytać na firmowym blogu. Intuicyjna i estetyczna strona – sprawdzone. A co z kodem rabatowym i promocjami? Czy nowy klient uzyska zniżkę na pierwsze zakupy w internetowym sklepie? 

Istnieje specjalna zakładka, aktualizowana na bieżąco, z kodami rabatowymi. Lista zawiera kilka kodów, które upoważniają do -10% na zakup produktów konkretnej marki. Jako nowy klient również można liczyć na -10% na swoje pierwsze zakupy. Wystarczy zapisać się do newslettera. Oprócz wspomnianej zniżki, korzyści płynące z zapisania się do listy mailingowej, o których czytamy na stronie: otrzymywanie w pierwszej kolejności oferty w promocyjnych cenach oraz e-book “superfoods”. Jeśli zależy nam na tańszych zakupach to ten sklep przewidział taką możliwość dla swoich klientów. Co więcej, zdarza się, że do twojego zamówienia dołączany jest produkt “gratis”. Czy wymienione możliwości są czymś wyjątkowym i nadzwyczajnym? Dzisiaj większość sklepów praktykuje taki model dbania o swojego klienta. Co może wyróżniać daną firmę to super kontakt ze swoimi odbiorcami, konsumentami. Sprawdź razem ze mną jak przebiega taki kontakt i jakie możliwości ma potencjalny klient. 

Już strona główna zawiera w widocznym miejscu numer telefonu, pod którym można złożyć zamówienie. W zakładce “kontakt” mamy więcej możliwości. Znajdziemy tam dokładny adres siedziby firmy, numery telefonów: na infolinię produktową oraz kontakt telefoniczny, z którego możemy skorzystać w sprawie problemów technicznych z realizacją zamówienia (pod tym numerem możemy także złożyć reklamację). Dodatkowo, firma przewiduje możliwość kontaktu poprzez pocztę internetową. Zaznacza przy tym, że zamówienia złożone przez e-maila nie są realizowane – pod uwagę brane są tylko zgłoszenia telefoniczne. 

Możliwości na skontaktowanie się ze sklepem jest kilka. Jak wygląda to w praktyce? Czy klienci z łatwością mogą złożyć zamówienie lub ubiegać się o reklamację? Nie trzymam dłużej w niepewności i przechodzę do przeglądu opinii, które pojawiają się w sieci. 

Sklep Życia – opinie 

Poniżej zamieszczam kilka wpisów internautów dotyczących Sklepu Życia. Zapraszam do zapoznania się z tym co udało mi się znaleźć. 

źródło: Ceneo

W ogólnym rozrachunku, z przytoczonego źródła, sklep posiada ponad 90% pozytywnych opinii. Pojawiają się jednak te negatywne, dotyczące: realizacji dostawy, kiepskiej jakości zabezpieczenia towaru przed wysyłką oraz niezgodności zakupionego produktu. Dość istotne kwestie jak na sklep, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród internautów. Na plus jest każdy kod rabatowy – doceniany i uznawany przez kupujących, nawet jeśli ostateczna opinia przez nich wystawiona jest negatywna. 

Sklep Życia – opinie na forum 

Nie kończę swoich poszukiwań po sprawdzeniu tylko jednego źródła. Czy znajdę negatywne wypowiedzi na forum? Nie jest to proste zadanie. Nie ma  konkretnego forum, gdzie internauci dzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat Sklepu Życia. Trafiłam jedynie na inny portal z ocenami, które również, jak w poprzednim przypadku, są dość wysokie. Ponad 90% kupujących poleca zakupy w tym sklepie. 

Źródło: okazje.info.pl

Podsumowując wątek tego artykułu – przed podjęciem decyzji o zakupie czegokolwiek dobrze jest sprawdzić opinie innych klientów. Zyskamy dodatkową wiedzę o problemach dotychczasowych konsumentów, o których nie dowiemy się z pięknej strony internetowej. Co więcej, nigdy nie mamy pewności czy pozytywne, niezweryfikowane komentarze są autentyczne. Należy brać wszystkie z przymrużeniem oka.

Nie ważne jaką decyzję zakupową podejmiesz. Pamiętaj, że same suplementy nie zastąpią zbilansowanego żywienia. Dobrze jest wspomagać nasz organizm witaminami i suplementami, ale zapominając przy tym o zdrowych nawykach żywieniowych, nie zapewnimy sobie funkcjonowania na najwyższych obrotach, w zdrowym stylu. Warto również zaznaczyć – przed wprowadzeniem suplementacji należy skonsultować się z lekarzem, farmaceutą lub innym specjalistą, na przykład dietetykiem. W kwestii zdrowia nie należy eksperymentować. 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły