Słodkie nicki i nazwy dla chłopaka

Misiu, kotku, pyszczku – któż z nas nie zna tych określeń? Wykorzystywane zazwyczaj w stosunku do najbliższej nam drugiej połowy mają za zadanie pokazać bliskość, miłość czy czułość. Chociaż w życiu codziennym czułe nazywanie chłopaka przychodzi nam dość łatwo i naturalnie, w sieci nie potrafimy zdecydować się na nadanie jednej nazwy, która idealnie kojarzyć będzie nam się z naszą miłością. Szczególnie problematyczne jest znalezienie i wybranie słodkiej nazwy dla chłopaka, którą umieścimy zamiast klasycznego imienia i nazwiska na popularnym Messengerze. Niewiele osób wie, że taka możliwość istnieje, część z kolei obawia się, że nazwa, jaką wybierzemy, widoczna będzie dla innych użytkowników Facebooka, dlatego też najzwyczajniej w świecie nie decyduje się na korzystanie z tej opcji. Zastanawiasz się, jaką nazwę nadać swojemu chłopakowi na Messengerze?

W dzisiejszym artykule przedstawimy:

  • Słodkie nicki dla chłopaka na mess;
  • Słodkie nicki dla chłopaka;
  • Słodkie nazwy dla chłopaka.

Słodkie nicki dla chłopaka na mess

Messenger, czyli narzędzie do komunikacji, ściśle powiązane z Facebookiem oferuje możliwość zmiany standardowych nicków w postaci imienia i nazwiska, na te które bardziej nam odpowiadają, czy kojarzą się nam bezpośrednio z naszym chłopakiem. Możliwości są naprawde spore, a jedynymi ograniczeniami – nasza wyobraźnia. Warto pamiętać, że nick, jaki ustawimy na mess naszemu chłopakowi, widoczny będzie w teorii tylko przez nas i przez niego, jednak zdarzyć się może, że zechcecie wysłać screena swojej przyjaciółce czy ktoś, wchodząc do pokoju, zerknie na ekran monitora, czy telefon. To właśnie dlatego nick dla chłopaka na mess nie powinien być obraźliwy czy wulgarny. W żadnym wypadku nie powinien być on nadawany złośliwie, a osoba, której dotyczy, powinna go w pełni akceptować. To właśnie dlatego bardzo często nicki na mess odpowiadają potocznemu nazywaniu swojego chłopaka na co dzień. Może być to więc zdrobnienie imienia czy ksywka, jaką posługuje się wśród znajomych. 

Słodkie nicki dla chłopaka

Słodkie nicki dla chłopaka wykorzystywane są nie tylko na messengerze. Bardzo często problematyczne okazuje się nazwanie kontaktu w telefonie, a standardowe “Kochanie” wydaje się nad wyraz wykorzystywane, przez co nie chcemy go powielać. Jaki nick wybrać dla swojego chłopaka? W przypadku wyboru nazwy, pod jaką zapisać chcemy kontakt w telefonie, czy na innym komunikatorze, warto zastanowić się, czy zależy nam na nazwie polsko, czy obcojęzycznej. Bardzo często, raz wymyślony nick, używany jest w wielu miejscach, dzięki czemu nie ma problemu z kojarzeniem osoby z konkretną nazwą. Dzięki temu jesteśmy także w stanie uniknąć problematycznej wpadki. Dzięki emotikonkom każdy nick zakończyć możemy odpowiednim obrazkiem, w postaci buziaka, serduszka, czy uśmiechniętej buźki.

Słodkie nazwy dla chłopaka

Chcesz nadać jedną, uniwersalną nazwę, jaką określać będziesz swojego chłopaka w sieci? Dzięki naszym propozycjom, z łatwością dopasujesz nazwę do cech charakteru i osobowości Twojej drugiej połówki. Czym kierować się podczas wyboru słodkiej nazwy dla chłopaka? Możliwości jest wiele, a wszystkie z nich można podzielić na kilka grup:

  • zdrobnienia – mowa tu o wszelkich zdrobniałych formach imion, zamiast Bartosz – Bartuś, Krzysztof – Krzyś, Mateusz – Mati. Taki nick dodatkowo opatrzyć możemy emotikonką. Jego niewątpliwą zaletą jest nakierowanie na imię, przez co nie grozi nam żadna pomyłka. Mówiąc o zdrobnieniach, warto pamiętać, że zdrabniać możemy nie tylko imiona, dość często spotykanymi nazwami są także pyszczek, skarbuś, najukochańszy czy cukiereczek.
  • ksywki – każdy z nas w szkole czy w gronie znajomych posiadał jakąś ksywkę. Wynikała ona z nazwiska, zamiłowań, czy cech wyglądu. Jeśli chłopak na bieżąco używa i posługuje się swoją ksywką, nazwanie go w ten sposób na mess, to świetny wybór.
  • nazwy odzwierzęce – oczywistym jest, że nie nazwiemy chłopaka krówką czy świnką i nie uznamy tego za słodką nazwę, którą chcielibyśmy się posługiwać, jednak bardzo często nazwy, które powstały od nazw zwierząt wykorzystywane są jako nicki. Mowa tu przede wszystkim o takich nazwach jak kotek, myszka, misiu, króliczek czy żabka.
  • nazwy o pochodzeniu z natury – to kolejna grupa, która chętnie wykorzystywana jest jako nicki dla swoich chłopaków. Słoneczko, gwiazdeczka, kwiatuszek – możliwości jest wiele, jednak przed nazwaniem swojego chłopaka stokrotką, warto zapytać go o zdanie na ten temat. 
  • określenia męskości – bardzo pożądane przez chłopaków, a równie chętnie nadawane przez dziewczyny na mess i nie tylko. O ile określenie przystojniak jest dość często spotykane, tak nazwanie chłopaka romeo, macho, playboy czy wojownik jest dość oryginalne, a zadowolenie naszego chłopaka – gwarantowane.
  • nicki inspirowane filmami – każdy chłopak chciał być kiedyś supermanem. Jednak nie tylko superbohaterowie są idolami mężczyzn. Nazwanie ich w ten sposób na messengerze czy dodanie ich numeru pod taką nazwą na telefonie niewątpliwie doda kilka punktów do ego każdego chłopaka. Czemu więc nie nazwać go bohaterem? W końcu to nasz osobisty superman.

nazwy wieloczłonowe – nic nie stoi na przeszkodzie, aby nicki, jakie wykorzystujemy na mess były dwuczłonowe. Dzięki temu znacząco zwiększają się możliwości. Do zwyczajowej nazwy możemy dodać przymiotnik określający daną nazwę, świetnymi przykładami słodkich nazw dla chłopaka będą więc: najdroższy miś, najwspanialszy Mati, moje słoneczko, moje wszystko itd.

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły