Śmieszne komentarze do zdjęć na FB, dla kolegi i koleżanki, dziewczyn

Udowodnij, że nie jest z ciebie boomer i potrafisz w śmieszne komentarze do zdjęć na FB. Po przeczytaniu tego artykułu, z łatwością, dołączysz do grona komentujących i zawsze będziesz miał pomysł na fajny komentarz! Komu najczęściej dodajesz wpisy pod zdjęciami? Poniżej znajdziesz nasze propozycje komentarzy dla kolegi, koleżanki, przyjaciółki, a nawet dla dziewczyn ze szkolnej ławki. Chwytaj nasze podpowiedzi.   

Śmieszne komentarze do zdjęć na FB 

W mediach społecznościowych każdy chce być oryginalny i przebojowy. Łatwiej jest napisać to, co myślimy i czujemy niż osobiście wyrazić własną opinie na temat drugiej osoby. Zachęcamy jednak do przełamania pierwszych lodów – osoba, której powiesz coś miłego doceni to bardziej niż miły komentarz na FB. I kto wie? Może być to początek świetnej znajomości. Wróćmy jednak do głównego tematu tego artykułu – komentarzy. Szukasz inspiracji do ciekawych i zabawnych notek? Podpowiadamy przykładowe rozwiązania: 

 1. GIFY – śmieszna, zabawna forma skomentowania i wyrażenia swojej opinii na temat zdjęcia. Pasuje zarówno dla kolegi, jak i koleżanki. Co chwilę powstają nowe GIFY i można wyróżnić się taką formą wśród innych użytkowników. Nic dziwnego więc, że podrzucamy ten pomysł na pierwszym miejscu. 
 2. Emotki – nie ma przeszkód, by w kilku słowach opisać to, co ci się podoba, ale masz też możliwość zastąpić litery odpowiednimi emoji! Serduszka, ogień, uśmiechnięte buźki, okejka, rakieta – to tylko kilka pomysłów jak opisać super zdjęcie znajomych. 
 3. Możesz komentować zdjęcia innych użytkowników także za pomocą naklejek przedstawiających ciebie – za pomocą kilku kliknięć jesteś w stanie stworzyć własnego awatara i przy użyciu wirtualnego wizerunku wyrażać swoje emocje i uczucia na FB. 

Oto nasze top 3, z których masz okazję tworzyć oryginalne komentarze. Śmieszne, zabawne i szczere. Nie możemy cię jednak odesłać bez żadnych konkretów. Poniżej znajdziesz listę śmiesznych i na czasie komentarzy do zdjęć. 

Zobacz: Oryginalne komentarze do zdjęć na FB i nie tylko

Śmieszne komentarze do zdjęć dla kolegi i koleżanki 

Ciężko ci stworzyć własną listę uniwersalnych komentarzy, które pasują jako wpis dla kolegi i koleżanki równocześnie? Nie łam się i wykorzystaj naszą! Oto ona: 

 1. Super fotka! 
 2. Ogień 
 3. Wow 
 4. Elegancko
 5. HOT! 
 6. Luxus<3 
 7. Mega
 8. Petarda 
 9. Ale kot! 
 10. <3 <3 <3 

Kilka przykładów dla kolegi: 

 1. Niezły prezes 
 2. Ale szef 😀 
 3. Mordeczka <3 
 4. Szefuncio! 😀 
 5. Ale gość 
 6. Kozak jakich mało 
 7. Prezesie, odezwij się 😀 
 8. Poniosło cię stary 
 9. Dobrze jest! 
 10. Niczego nie zabrakło 😀 

Śmieszne komentarze do zdjęć dla dziewczyn 

Spodobała ci się nowa dziewczyna, która dołączyła do waszej klasy? A może przyjaciółki twojej koleżanki zaprosiły cię do znajomych i nie wiesz jak skomentować ich zdjęcia? Mamy też gotową listę i na taką sytuację! Korzystaj z poniższych przykładów komentarzy dla dziewczyn: 

 1. Super wyglądacie (imię dziewczyn)
 2. Pięknie <3
 3. Śliczna baba <3 
 4. Urocza 😉 
 5. W granicach tolerancji.
 6. Mrr<3<3 
 7. Kiedy randka? 
 8. Oh My God, WOW! 
 9.  Piękna jak zawsze 
 10.  Mega sztos fotka 
 11.  OMG, You’re so pretty!!! 
 12.  Jakie cudo! Przesadzasz! 
 13.  Spoko albo i jeszcze lepiej 😀 
 14.  Lux dziewczyna 
 15.  10/10 
 16.  Kolejne dobre zdjęcie w tym miesiącu 😛 
 17.  Rakieta 
 18.  Jest ogień! 
 19.  Sztos<3  
 20.  Przestań spamować tak dobrymi fotkami 😀 

Śmieszne komentarze do zdjęć dla przyjaciółki

Przyjaciółkę znasz najlepiej. Jej możesz wprost powiedzieć coś zabawnego i miłego. Jednak kiedy widzisz nowe zdjęcie, które wrzuciła na swój profil – nie wypada nie zareagować. Prawda? Z tym nie powinno być problemu – znasz poczucie humoru swojej przyjaciółki i wiesz, gdzie jest granica w tym, co śmieszne. Jeśli masz przyzwolenie na udostępnianie waszych zabawnych zdjęć – możesz skomentować nowe zdjęcie… zdjęciem. Pamiętaj tylko, że potrzebujesz na to wyraźnej zgody osób, które są na tym zdjęciu. Zabronione jest rozpowszechnianie wizerunku innych osób bez ich zgody, a zasłanianie się nieznajomością prawa nie usprawiedliwia nas w żadnej sytuacji. Zamiast zdjęcia, da się wykorzystać nasze wcześniejsze top 3. Wybierz odpowiedni GIF, który świetnie odzwierciedla to, co chcesz przekazać, albo użyj kilku emotek w swoim komentarzu. Oprócz top 3, masz jeszcze możliwość dopasowania czegoś, z poprzednich list: śmieszne komentarze do zdjęć dla dziewczyn i koleżanki. 

Przed nami ostatnia lista w tym artykule. Poniżej znajdziesz nasze podpowiedzi przykładowych komentarzy dla swojej najlepszej przyjaciółki: 

 1. Kochana! 
 2. To właśnie moja najlepsza baba<3 
 3. Moja lala<3 
 4. Promieniejesz! 
 5. Miss You! 
 6. Ale babeczka! 
 7. Moja Grażynka 😀 
 8. Zimno jest! Ubierz się porządnie! 😀 
 9. Jest dobrze stara! 
 10.  Bomba (: 

Jak widać, opcji jest wiele na wyrażenie swojej opinii, uczuć i emocji. Kiedy tylko zabraknie ci pomysłu – śmiało możesz wrócić do tego artykułu i wykorzystać pomysły, które się tutaj pojawiły. Dzięki temu zawsze pod ręką będziesz mieć gotową listę na śmieszne komentarze do zdjęć na FB. Idealne dla kolegi, dziewczyn i każdej koleżanki. Pamiętaj tylko, aby działać w sieci zawsze z rozwagą i kulturą. Obraźliwe wpisy od dawno już są passé. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Ostatnie artykuły