Śmieszne komentarze do zdjęć na FB, dla kolegi i koleżanki, dziewczyn

Udowodnij, że nie jest z ciebie boomer i potrafisz w śmieszne komentarze do zdjęć na FB. Po przeczytaniu tego artykułu, z łatwością, dołączysz do grona komentujących i zawsze będziesz miał pomysł na fajny komentarz! Komu najczęściej dodajesz wpisy pod zdjęciami? Poniżej znajdziesz nasze propozycje komentarzy dla kolegi, koleżanki, przyjaciółki, a nawet dla dziewczyn ze szkolnej ławki. Chwytaj nasze podpowiedzi.   

Śmieszne komentarze do zdjęć na FB 

W mediach społecznościowych każdy chce być oryginalny i przebojowy. Łatwiej jest napisać to, co myślimy i czujemy niż osobiście wyrazić własną opinie na temat drugiej osoby. Zachęcamy jednak do przełamania pierwszych lodów – osoba, której powiesz coś miłego doceni to bardziej niż miły komentarz na FB. I kto wie? Może być to początek świetnej znajomości. Wróćmy jednak do głównego tematu tego artykułu – komentarzy. Szukasz inspiracji do ciekawych i zabawnych notek? Podpowiadamy przykładowe rozwiązania: 

 1. GIFY – śmieszna, zabawna forma skomentowania i wyrażenia swojej opinii na temat zdjęcia. Pasuje zarówno dla kolegi, jak i koleżanki. Co chwilę powstają nowe GIFY i można wyróżnić się taką formą wśród innych użytkowników. Nic dziwnego więc, że podrzucamy ten pomysł na pierwszym miejscu. 
 2. Emotki – nie ma przeszkód, by w kilku słowach opisać to, co ci się podoba, ale masz też możliwość zastąpić litery odpowiednimi emoji! Serduszka, ogień, uśmiechnięte buźki, okejka, rakieta – to tylko kilka pomysłów jak opisać super zdjęcie znajomych. 
 3. Możesz komentować zdjęcia innych użytkowników także za pomocą naklejek przedstawiających ciebie – za pomocą kilku kliknięć jesteś w stanie stworzyć własnego awatara i przy użyciu wirtualnego wizerunku wyrażać swoje emocje i uczucia na FB. 

Oto nasze top 3, z których masz okazję tworzyć oryginalne komentarze. Śmieszne, zabawne i szczere. Nie możemy cię jednak odesłać bez żadnych konkretów. Poniżej znajdziesz listę śmiesznych i na czasie komentarzy do zdjęć. 

Zobacz: Oryginalne komentarze do zdjęć na FB i nie tylko

Śmieszne komentarze do zdjęć dla kolegi i koleżanki 

Ciężko ci stworzyć własną listę uniwersalnych komentarzy, które pasują jako wpis dla kolegi i koleżanki równocześnie? Nie łam się i wykorzystaj naszą! Oto ona: 

 1. Super fotka! 
 2. Ogień 
 3. Wow 
 4. Elegancko
 5. HOT! 
 6. Luxus<3 
 7. Mega
 8. Petarda 
 9. Ale kot! 
 10. <3 <3 <3 

Kilka przykładów dla kolegi: 

 1. Niezły prezes 
 2. Ale szef 😀 
 3. Mordeczka <3 
 4. Szefuncio! 😀 
 5. Ale gość 
 6. Kozak jakich mało 
 7. Prezesie, odezwij się 😀 
 8. Poniosło cię stary 
 9. Dobrze jest! 
 10. Niczego nie zabrakło 😀 

Śmieszne komentarze do zdjęć dla dziewczyn 

Spodobała ci się nowa dziewczyna, która dołączyła do waszej klasy? A może przyjaciółki twojej koleżanki zaprosiły cię do znajomych i nie wiesz jak skomentować ich zdjęcia? Mamy też gotową listę i na taką sytuację! Korzystaj z poniższych przykładów komentarzy dla dziewczyn: 

 1. Super wyglądacie (imię dziewczyn)
 2. Pięknie <3
 3. Śliczna baba <3 
 4. Urocza 😉 
 5. W granicach tolerancji.
 6. Mrr<3<3 
 7. Kiedy randka? 
 8. Oh My God, WOW! 
 9.  Piękna jak zawsze 
 10.  Mega sztos fotka 
 11.  OMG, You’re so pretty!!! 
 12.  Jakie cudo! Przesadzasz! 
 13.  Spoko albo i jeszcze lepiej 😀 
 14.  Lux dziewczyna 
 15.  10/10 
 16.  Kolejne dobre zdjęcie w tym miesiącu 😛 
 17.  Rakieta 
 18.  Jest ogień! 
 19.  Sztos<3  
 20.  Przestań spamować tak dobrymi fotkami 😀 

Śmieszne komentarze do zdjęć dla przyjaciółki

Przyjaciółkę znasz najlepiej. Jej możesz wprost powiedzieć coś zabawnego i miłego. Jednak kiedy widzisz nowe zdjęcie, które wrzuciła na swój profil – nie wypada nie zareagować. Prawda? Z tym nie powinno być problemu – znasz poczucie humoru swojej przyjaciółki i wiesz, gdzie jest granica w tym, co śmieszne. Jeśli masz przyzwolenie na udostępnianie waszych zabawnych zdjęć – możesz skomentować nowe zdjęcie… zdjęciem. Pamiętaj tylko, że potrzebujesz na to wyraźnej zgody osób, które są na tym zdjęciu. Zabronione jest rozpowszechnianie wizerunku innych osób bez ich zgody, a zasłanianie się nieznajomością prawa nie usprawiedliwia nas w żadnej sytuacji. Zamiast zdjęcia, da się wykorzystać nasze wcześniejsze top 3. Wybierz odpowiedni GIF, który świetnie odzwierciedla to, co chcesz przekazać, albo użyj kilku emotek w swoim komentarzu. Oprócz top 3, masz jeszcze możliwość dopasowania czegoś, z poprzednich list: śmieszne komentarze do zdjęć dla dziewczyn i koleżanki. 

Przed nami ostatnia lista w tym artykule. Poniżej znajdziesz nasze podpowiedzi przykładowych komentarzy dla swojej najlepszej przyjaciółki: 

 1. Kochana! 
 2. To właśnie moja najlepsza baba<3 
 3. Moja lala<3 
 4. Promieniejesz! 
 5. Miss You! 
 6. Ale babeczka! 
 7. Moja Grażynka 😀 
 8. Zimno jest! Ubierz się porządnie! 😀 
 9. Jest dobrze stara! 
 10.  Bomba (: 

Jak widać, opcji jest wiele na wyrażenie swojej opinii, uczuć i emocji. Kiedy tylko zabraknie ci pomysłu – śmiało możesz wrócić do tego artykułu i wykorzystać pomysły, które się tutaj pojawiły. Dzięki temu zawsze pod ręką będziesz mieć gotową listę na śmieszne komentarze do zdjęć na FB. Idealne dla kolegi, dziewczyn i każdej koleżanki. Pamiętaj tylko, aby działać w sieci zawsze z rozwagą i kulturą. Obraźliwe wpisy od dawno już są passé. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły