Souvre – opinie, przekręty, sekta, kolagen efekty, środki czystości opinie, kosmetyki

Souvre działa na polskim rynku od 2016 roku. Zajmuje się sprzedażą kosmetyków, suplementów diety oraz środków czystości. Działa w internecie, w ramach marketingu sieciowego. Każdy przedstawiciel marki może sprzedawać produkty wszystkim zainteresowanym osobom i otrzymywać z tego tytułu prowizję. MLM można kochać lub nienawidzić. Nie ma niczego pośrodku. Skrajne emocje powodują skrajne opinie, które staramy się zebrać i mimo wszystko wyciągnąć średnią. 

Dziś przyglądamy się i firmie, i produktom, które oferuje. Poznaj z nami opinie na temat Souvre i tego, co sprzedaje. Przeczytaj na temat:

  • kolagen efekty, które opisują internautki,
  • środki czystości opinie kobiet, które zajmują się domem,
  • kosmetyki – cena i jakość produktów do pielęgnacji. 

Zobacz: Delkom – opinie, kontakt, kod rabatowy, czas dostawy

Souvre – opinie

Marka Souvre działa na rynku marketingu sieciowego. Jak to wygląda w takich firmach? Zostajesz przedstawicielem i sprzedajesz produkty danej marki. Prócz tego rekrutujesz pracowników, którzy będą robić to samo. Zostajesz ich szefem – musisz motywować, szkolić, pomagać i zachęcać. Jeśli oni będą zarabiać, i ty zyskasz. Jeśli nie, twój wysiłek potrzebny do ich rekrutacji pójdzie na marne. Nikt z was nie jest zatrudniony w ramach umowy o pracę. Jesteście partnerami, którzy wspólnie robią biznes. 

Praca w MLM to nie zarobek dla każdego. Wymaga ogromnego zaangażowania. Jeśli się nie starasz, nie zarabiasz. Gdy pracujesz na etacie, poziom twojego zaangażowania bywa różny, a i tak dostajesz pensję gwarantowaną w umowie. W marketingu sieciowym musisz być cały czas aktywny. Czy taki tryb pracy jest odpowiedni dla każdego? Ci, którzy uwierzyli, że po roku kupią większe mieszkanie albo świetny samochód bez specjalnego wysiłku, będą wystawiać firmom z rynku marketingu wielopoziomowego negatywne opinie. 

Źródło: gowork.pl

Souvre – przekręty, sekta?

Pisanie, że Souvre to sekta jest grubą przesadą. Każdy może odejść z firmy w dowolnym dla siebie momencie. Spójrzcie na stronę Facebookową firmy. Niektórzy pracownicy piszą, że żegnają się z firmą i już nie będą dla niej pracować. Mają swoje powody, ale nic nie świadczy o tym, by należały do nich przekręty, czy fakt, że firma to sekta. 

Ludzi zgromadzonych w firmach MLM łączy pewna zbiorowa idea. Skupiają się na wartościach, rozwoju, samokształceniu. Z boku, zwłaszcza dla kogoś kompletnie spoza branży, może to wyglądać dziwnie. Jednak wierzcie mi, to nie są przekręty, MLM po prostu tak działa. 

Zobacz: LumiSpa – opinie, cena, forum, efekty, czy warto, co to jest, cena, opinie Wizaż, nu skin

Souvre – opinie na forum

Przyznam szczerze, że opinie forumowiczów, mogą budzić skrajne opinie. Na internetowych forach wypowiadają się pracownicy Souvre i ci, którzy zrezygnowali ze sprzedawania dla marki. Ci, którym odpowiada ten model biznesowy, są zadowoleni. Polecają produkty i cieszą się z biznesowych relacji, które zbudowali w firmie. 

Osoby spoza branży są mniej ufne i poddają pod wątpliwość to, czy taki model biznesowy w ogóle ma sens. Opinie na temat firm działających w systemie MLM są bardzo skrajne. To nie dotyczy tylko Souvre. Cała branża boryka się z niskim zaufaniem społecznym. 

Źródło: Ceneo

Poniżej sprawdzamy, co klienci marki sądzą o jej produktach. Z nami sprawdzisz:

  • kolagen efekty,
  • środki czystości opinie, 
  • kosmetyki Souvre 

Souvre kolagen – efekty

Kolagen, na bazie którego powstały kosmetyki Souvre, pochodzi z naturalnych źródeł. Jest uznawany za flagowy produkt kosmetyczny marki i w wielu miejscach można spotkać opinie, że to najlepszy kosmetyk w Souvre. 

Organizm człowieka potrafi samodzielnie wytwarzać kolagen, ale po 35 roku życia produkcja kolagenu spada. Dlatego to wtedy pojawiają się pierwsze widoczne zmarszczki, a skóra staje się wiotka. 

Źródło: kieruneklider.pl

Wiele osób decyduje się wtedy na suplementację. Jakie przynosi kolagen efekty? Poprawia jędrność skóry i spłyca pierwsze zmarszczki. Może też likwidować przebarwienia i poprawiać naturalny koloryt skóry. 

Poza kolagenem Souvre produkuje też kosmetyki premium zebrane w kilku liniach produktowych. Należą do nich m.in. szampony i odżywki do włosów, kremy do dłoni oraz stóp, a także dermokosmetyki. 

Zobacz: Twinkle Candle – opinie, kod rabatowy, sklep stacjonarny, opinie na forum

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły