Stuart Burton Stuu — wiek, wzrost, choroba, dziewczyna, dlaczego nie nagrywa?

Stuart Alexander Kluz-Burton znany jako Stuu, to polski youtuber, który zasłynął ze swojej działalności na YouTubie. Nie od zawsze nazywał się Stuu, wcześniej nagrywał filmiki pod pseudonimem Polski Pingwin. Stuu tak naprawdę pochodzi z Wielkiej Brytanii, tam mieszkał i wychowywał się wraz ze swoimi rodzicami. Urodził się w samym centrum Londynu. Stuu był sławny również w Anglii z Brytyjskiego YouTube i powoli zaczął odnosić sukcesy. Niestety w wieku 17 lat wpadł w złe towarzystwo i z powodu jakim była choroba psychiczna i inne problemy, zrezygnował na jakiś czas z tworzenia filmików na YouTube. Jak na swój młody wiek przeżył bardzo dużo.

Jakiś czas później przeprowadził się z mamą do miejscowości Luton, niedaleko Londynu, aby zerwać ze wszystkim, co źle wówczas na niego wpływało. Pomimo przeciwności losu Stuu nie poddał się bez walki, jego rodzina bardzo go w tym czasie wspierała i po kilku latach Stuart wrócił na YouTube. Tym razem zaczęło się zupełnie inaczej, bo Stuart postanowił tworzyć filmy na YouTube już w języku polskim. Od dziecka chodził na zajęcia języka polskiego i cały czas rozwijał swoje słownictwo.

Gdy zaczynał ponowną karierę jako youtuber najczęściej streamował grę Minecraft, co znowu zaczęło przynosić mu wielki sukces i coraz więcej subskrypcji. Przeprowadził się do Polski w 2014 roku wraz z rodziną do miasta Katowice. Od tamtego czasu kontynuował karierę youtubera i jako pierwszy w Polsce gamer osiągnął milion subskrypcji już w 2019 roku. Stuu Burton posiada trzy różne kanały o trzech różnych contentach, na których odniósł ogromny sukces, jeśli chodzi o oglądalność.

W 2019 roku Stuu założył projekt TeamX, na wzór amerykańskiego Teamu 10, którego założycielem był wówczas znany amerykański youtuber Jake Paul. W projekcie TeamuX brały udział takie znane osoby jak: Kacper Blonsky, Julia Kostera, Marcin Dubiel i Lexy Chaplin. Niestety po pewnym czasie TeamX się rozpadł po licznych dramatach i kłótniach. Po wielkim zakończeniu projektu TeamX i rozpadzie paczki, Stuu wrócił do nagrywania Minecrafta, lecz krótko po tym zniknął z internetu na dobre 2 lata. Co się dzieje ze Stuu? Czy Stuu nie żyje? Dlaczego nie nagrywa? Czy Stuu dopadła choroba? Setki tysięcy jego fanów zadaje sobie takie pytania, ale czy faktycznie Stuart kiedykolwiek wróci do nagrywania?

Sprawdź: Karol Gązwa Blowek — rodzeństwo, wiek, dziewczyna, gdzie mieszka, wzrost

Stuart Burton Stuu — wiek, wzrost, życie prywatne

Odkąd zniknął z YouTube i wszelkich social mediów, zaczęły się bardzo szybko tworzyć plotki i domniemania. Czy Stuu naprawdę nie żyje? Ile ma lat teraz Stuart Burton? Jaki ma Stuart ma wzrost? Co się dzieje ze Stuu? Jak na swój wiek bardzo dużo przeżył i osiągnął, ale w takim razie kiedy ma urodziny? Stuart ma obecnie 30 lat. Jego wzrost to dokładnie 173 centymetry. Na swoim kanale YouTube na przypiętym filmiku nazwanym „Draw my life *cała prawda o mnie*” Stuart na samym początku wspomina, kiedy ma urodziny, jest to data 7 stycznia 1992 roku. Opowiada tam o swoich przeżyciach i o życiu prywatnym jeszcze sprzed kariery na YouTube. Mówi też, z jakimi przeciwnościami losu musiał się zmierzyć jeszcze jako młodziutki chłopak. Ze względu na to ile ma lat obecnie, bardzo ciężko sobie wyobrazić co tak naprawdę musiał przeżywać, gdy był jeszcze nastolatkiem. W jego życiu prywatnym wydarzyło się bardzo dużo, od rozstania jego rodziców po rozpad Teamu X i rozstania z jego byłą dziewczyną Fagatą. Z tego, co wiadomo, nie jest prawdą, że Stuart Burton nie żyje. Prawdopodobnie po prostu chciał zrobić sobie krótką przerwę od social mediów i życia w świetle reflektorów, tak jak robią to inne gwiazdy.

Stuart Burton Stuu — dziewczyna. Czy ma dziewczynę po Fagacie?

Stuu i Fagata – zdjecie z Instagrama (stare!)

Była dziewczyna Stuarta Burtona to Agata Fąk, znana w całym internecie jako Fagata. Jak do tej pory po głośnym rozstaniu Stuu i Fagaty, nie było mowy o tym, że Stuu ma jakąkolwiek inną dziewczynę choćby nawet na oku. Trochę czasu od rozstania jednak minęło, a była dziewczyna Stuarta nadal nie usunęła wspólnych zdjęć ze Stuu na swoim Instagramie. Na profilu instagramowym Stuu jest identycznie, on również nie usunął wspólnych zdjęć z byłą dziewczyną. Czy to przypadek? Tego nie wiemy. Możemy się jednak domyślać, że po tak dużej dramie, żadne z nich nie chciałoby jednak do Siebie wrócić. Pomimo tego, jak bardzo oboje przeżyli to rozstanie, szanse na to, że do siebie wrócą, nie są zbyt duże, ale jak to mówią, nigdy nie mów nigdy. Mimo wzlotów i upadków nadal się przyjaźnili po rozstaniu, Stuu nadal pomagał Fagacie rozwijać swoją karierę w internecie.

Zobacz: Alberto – rodzice, wzrost, waga, pochodzenie, dziecko, wiek, imię i nazwisko

Stuart Burton Stuu i psychiatryk. Czy siedzi w psychiatryku?

Czy Stuart Burton przebywa w psychiatryku? Czy choroba uniemożliwia mu dalszą działalność na YouTube? Plotki mówią, że głośne rozstanie Stuu i jego byłej dziewczyny, bardzo wpłynęło na jego zdrowie psychiczne. Nie mniej jednak może być to prawdą, ponieważ również w tym samym czasie rozpadał się TeamX założony wcześniej przez Stuarta. Z tego, co wiadomo, Stuu swego czasu bardzo poważnie chorował na depresję. Sam w wielu swoich filmach opowiada o własnych przeżyciach i swojej depresji, z którą cały czas się zmagał.

Czy Stuart przebywa w psychiatryku? Z różnych źródeł wynika, że taka sytuacja nie miała nigdy miejsca, natomiast patrząc na to, jak zachowywał się w internecie i jak bardzo ciężko przeżywał rozstanie z Fagatą, nie jest kwestią niemożliwą.

Czy choroba uniemożliwia Stuu dalszą działalność na YouTube? Otóż choroba psychiczna, z którą walczy Stuu, jest bardzo poważna i potrzeba bardzo dużo cierpliwości i samozaparcia, żeby ją zwalczyć. Stuu pomimo swojej choroby i tak długo działał na social mediach i zdawało się, że był nawet szczęśliwy. Jednak w wywiadach i na swoich social mediach, bardzo często opowiadał o swoich problemach ze zdrowiem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. W jednej z wypowiedzi ostrzegał, żeby nie wchodzić w świat internetowy, bo cały ten świat jest zakłamany i sztuczny, wspomniał też, że nie ma nawet z kim o tym porozmawiać. Być może właśnie brak wsparcia od strony przyjaciół, już najprawdopodobniej byłych przyjaciół Stuu, miało bardzo duży wpływ na jego stan psychiczny.

Stuart Burton Stuu — dlaczego nie nagrywa? Czy jest chory?

Dlaczego nie nagrywa już na swoim kanale? Co się dzieje ze Stuu? Czy Stuu trafił do szpitala? Powód, dlaczego nie nagrywa już filmików na swoim kanale, ani nie udziela się na swoich social mediach, jest niejednoznaczny. Z jednej strony może chodzić o jego problemy z chorobą psychiczną i brakiem wsparcia ze strony ludzi, z którymi się wówczas przyjaźnił. W jednym ze swoich filmików na platformie YouTube oznajmił, że potrzebuje chwili na ogarnięcie wielu rzeczy, które dzieją się w jego życiu. Tłumaczył w filmiku, że teraz ma bardzo dużo do zrobienia, między innymi wyprowadza się z Domu X i prowadzi remont w swoim nowym mieszkaniu, a w międzyczasie załatwia sprawy w agencji marketingowej do nowego projektu, oraz że ma jeszcze bardzo dużo spółek i firm, którymi też musi się zająć. Na końcu dodał jeszcze, że ma problem ze zdrowiem, które daje mu się ciągle we znaki. Wytłumaczył, że w planach ma wiele pomysłów na różne ciekawe filmiki i chce wszystko zrobić w taki sposób, żeby było ciekawie, śmiesznie i żeby było idealnie, a nie jak powiedział „na szybko i na odpierdziel”.

Więc w takim razie co się dzieje ze Stuu? Po tym filmiku pojawiło się jeszcze sporo treści z udziałem Teamu X na jego kanale, a potem wstawił jeszcze filmik, na którym przedstawia swojego kota i bez żadnego tłumaczenia, oznajmił, że wraca Polski Pingwin z grą Minecraft i jego filmiki będą pojawiać się codziennie. Zabrzmiało to w taki sposób, jakby miał zacząć od nowa swoją działalność na YouTube, tak jak, wtedy gdy założył swój pierwszy polski kanał, na którym udostępniał filmiki z grą Minecraft. Wygląda na to, że ogłosił swój nowy początek, aczkolwiek tego początku doczekaliśmy się tylko w paru filmikach z grą Minecraft i od tamtej pory zniknął z YouTube oraz swoich social mediów i jak widać, nie wrócił do tej pory.

A czy Stuu trafił do szpitala? W 2020 roku faktycznie Stuart Burton trafił do szpitala, ale nie z powodu koronawirusa. Powód, jaki wynika z tego, że Stuu wówczas trafił do szpitala, nadal jest nieznany. Może to był powracający problem z plecami, z którymi niegdyś się wzmagał, mogą to być również problemy spowodowane nadużywaniem substancji uzależniających i szkodliwych dla zdrowia, których sam kiedyś używał, może to być też problem na tle zdrowia psychicznego albo powód mógł być zupełnie inny. Od dwóch lat nikt nie wie co tak naprawdę dzieje się ze znanym YouTuberem i czy kiedykolwiek udało mu się wyjść ze szpitala. Nie wiadomo również nic o jego stanie zdrowia. Można teraz tylko spekulować i jeśli wróci kiedykolwiek do bycia YouTuberem, to miejmy nadzieję, że wytłumaczy, co było powodem jego zniknięcia z internetu na tak długi czas.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły