Ile kosztuje dorobienia klucza do samochodu – drzwi – szafki?

Każdy z naszych domowników powinien mieć swój własny, prywatny klucz, aby w przypadku nieobecności jednego z domowników móc dostać się bez problemu do mieszkania. Podobna sytuacja dotyczy różnych biur. Każdy pracownik również powinien mieć swój klucz, aby w razie nieobecności innego pracownika dysponującego kluczem móc mimo wszystko dostać się do miejsca pracy. 

Kluczę do drzwi, do samochodu, czy do szafki niestety łatwo potrafią się zawieruszyć oraz zgubić. W takiej sytuacji trzeba dorobić sobie nowy klucz. Ile kosztuje dorobienie klucza? Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu, do drzwi, do mieszkania oraz do szafki? Ile trwa dorobienie klucza do samochodu, mieszkania, szafki? Ile kosztuje dorobienie klucza do drzwi antywłamaniowych, do kłódki lub do zwykłego klucza? Na powyższe pytania, odpowiedzi znajdziecie w poniższym artykule.

Zobacz: Ile kosztuje wynajęcie sali na 18 dla 20 – 30 – 40 – 50 osób

Od czego zależy koszt dorobienia klucza?

Koszt dorobienia klucza do mieszkania, samochodu, czy szafki może zależeć od kilku czynników. Cena w szczególności różni się w zależności od rodzaju klucza. Jeżeli dorabiamy zwykły, prosty klucz, cena będzie wynosiła około 10 zł. W przypadku kluczy, które posiadają więcej szczegółów cena wynosić może 35-40 zł.

Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu?

Jeśli zgubiłeś lub złamałeś klucz do samochodu, to bez problemu możesz dorobić nowy. Ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu? W przypadku klucza standardowego cena wynosić będzie około 100 zł, natomiast koszt kluczyka z immobilizerem będzie wyższa. Będzie ona wynosiła około 200 zł. Ile trwa dorobienie klucza do samochodu? Wszystko zależy od punktu usługi, do którego się udamy. Jednak średnio czas dorobienia klucza do samochodu może wynosić kilkanaście minut lub kilka dni.

Ile kosztuje dorobienie klucza do drzwi?

Coraz więcej osób korzysta z kluczy gerda oraz z drzwi antywłamaniowych. Ile kosztuje dorobienie klucza do drzwi antywłamaniowych? W przypadku kluczy do drzwi antywłamaniowych możemy się liczyć z większymi kosztami. Dorobienie klucza do drzwi antywłamaniowych może wynosić od 170 zł do 350 zł.

Ile kosztuje dorobienie klucza do szafki?

Również możemy posiadać szafki zamykane na klucz. Ile kosztuje dorobienie klucza do szafki? Większość punktów usługowych, gdzie dorabiane są klucze, powinny bez problemu dorobić dodatkowy klucz do szafki. Najczęściej są to proste klucze. W takim przypadku ile kosztuje dorobienia zwykłego klucza? Cena ta najczęściej wynosi około 10 zł. 

Źródło: pixabay.com

Zobacz: Ile kosztuje nerka człowieka na czarnym rynku? Jaka cena w Turcji?

Ile kosztuje dorobienie klucza do mieszkania?

Warto dorobić kluczę do mieszkania od razu, gdy zostanie zamontowany nowy zamek. Najlepiej od razu wyrobić dodatkowy klucz do mieszkania. Dzięki temu uda nam się uniknąć ogromnego stresu, kiedy nie będziemy się mogli dostać do naszego mieszkania, gdy nasz klucz się zgubi. Ile kosztuje dorobienia klucza do mieszkania oraz ile trwa dorobienie klucza? Najczęściej ta czynność trwa tylko kilka minut. Jednak w niektórych miejscach, będziemy mogli odebrać dorobiony nowy klucz dopiero następnego dnia. Czas oczekiwania na dorobienie klucza do mieszkania może zależeć od rodzaju klucza. Jeżeli mamy klasyczny klucz, to powinniśmy szybko uzyskać dodatkowy klucz, jeżeli jednak mamy model klucza, który posiada wiele nietypowych fragmentów, to możemy się spodziewać odmowy wyrobienia go w niektórych punktach. Niektóre punkty usługowe mogą nie posiadać wymaganego sprzętu np. frezarki potrzebnego do wykonania takiego klucza. Ile kosztuje dorobienie klucza do mieszkania? Cena może mieścić się w przedziale od 10 do nawet 50 zł. Wszystko zależy od rodzaju klucza.

Ile kosztuje dorobienie klucza gerda?

Również coraz więcej osób korzysta z kluczy do mieszkania firmy gerda. Klucze gerda charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem. Klucz gerda wykorzystuje się do drzwi antywłamaniowych. Ile kosztuje dorobienie klucza gerda. Dorobienie takiego klucza może nas kosztować około 30-40 zł.

Ile kosztuje dorobienie klucza do kłódki?

Również posiadamy kłódki, które posiadają mały komplet kluczy. Ile kosztuje dorobienie klucza do kłódki? Koszt może być nieco niższy w porównaniu do kosztu dorobienia zwykłego klucza. Najczęściej wynosi on od około 7 zł do 8 zł.

Podsumowując, z powyższego artykułu mogliśmy się dowiedzieć: ile kosztuje dorobienie klucza do samochodu, mieszkania, czy do szafki oraz ile ta czynność może trwać w zależności od rodzaju klucza. Pamiętajmy również o tym, że cena, jak i czas trwania dorabiania kluczy zależy przede wszystkim od punktu, gdzie dana usługa ma być wykonana.

Zobacz: Ile kosztuje popcorn w Multikinie? Ceny jedzenia w Multikinie

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły