Arletta Śliwińska-Matczak – kim jest, mąż, wiek, Wikipedia

Młode pokolenie artystów na polskiej scenie muzycznej ma takie nazwiska, obok których nie sposób przejść obojętnie. Ci twórcy są uwielbiani przez rzesze fanów i zawsze robią wokół siebie dużo hałasu, jak to mówią. Jednym z takich nazwisk jest Matczak, a dokładniej chodzi o popularnego rapera Matę. Raper wszedł na listy przebojów z werwą i już tam pozostał, wydając hit za hitem. Nic dziwnego, że fani zaczęli interesować się nie tylko jego muzyką, ale i życiem prywatnym, chcąc wiedzieć ile ma lat, czy kim jest Arletta Śliwińska- Matczak.

Arletta Śliwińska-Matczak – kim jest? Wikipedia, Facebook nic nam nie powiedzą?

Jedno jest pewne – pani Arletta to piękna kobieta!

Mogłoby się wydawać, jak to najczęściej bywa, że członkowie rodziny celebrytów będą anonimowi i ciężko będzie o nich znaleźć cokolwiek w sieci. Wbrew pozorom, o tym kim jest Arletta Śliwińska-Matczak można dowiedzieć się z mediów społecznościowych. Nie chodzi jednak o Facebook. Choć mogłoby się wydawać, że to właśnie na Facebooku należałoby szukać osoby będącej matką, jeżeli chodzi o media społecznościowe. Okazuje się, bowiem że mama popularnego rapera jest bardzo aktywna w Internecie i posiada własne konto na Instagramie. Arletta Śliwińska- Matczak publikuje tam pod nickiem @arlettamatczak

Jednak, mimo tego, że Instagram Arletty Śliwińskiej-Matczak tętni życiem, o niej samej tak naprawdę niewiele wiadomo. Na Wikipedii próżno szukać informacji, ponieważ nie ma tam strony o tej osobie. Nie znajdziemy także informacji o niej na stronie o jej synu Macie na Wikipedii. Kobieta prawdopodobnie pochodzi z małej miejscowości o nazwie Sława, tak jak jej mąż, Marcin Matczak. Oboje wciąż tam mieszkają, gdyż kobieta prowadzi w rodzinnej miejscowości szkołę językową pod nazwą Centrum Edukacji. Znajduje się ona pod adresem ul. Chopina 5.

Zobacz: Reto – wiek, tatuaże, dziewczyna, soczewki, gdzie mieszka?

Instagram Arletty Śliwińskiej-Matczak stanowi największe źródło informacji o jej życiu. Chętnie dzieli się tam swoimi poglądami, opiniami i tym, jak wspiera syna w jego karierze. To właśnie między innymi stamtąd można dowiedzieć się, że zarówno ona, jak i jej mąż są przeciwnikami obecnej partii u władzy. Równie wiele można dowiedzieć się z wywiadów Marcina Matczaka. To w czasie rozmowy z reporterami często podkreślał, że żona poświęciła dużo czasu, wysiłku i uczuć na dobre wychowanie ich syna. Oboje bardzo wspierają syna w jego życiowych decyzjach i karierze. Co ciekawe to właśnie mąż Arletty Śliwińskiej-Matczak wymyślił pseudonim artystyczny dla swojego syna, Michała, który występuje i tworzy jako Mata. Z kolei mama rapera była pełna obaw, co do nickname’u i początkowo sprzeciwiała się jego użyciu. Kobieta obawiała się, że ludzie będą przezywać jej syna z tego względu w wulgarny sposób, tak jak jeden z jego największych obecnie hitów, czyli „szmata”. 

Arletta Śliwińska-Matczak – ile ma lat? Wiek mamy Maty 

W sieci ciężko o informację, ile lat ma kobieta. Można przypuszczać, że jej wiek to ponad 40 lat, biorąc pod uwagę ile lat ma jej syn. Raper jest obecnie w wieku 22 lat. Inną wskazówką do odgadnięcia, ile lat ma mama Maty jest fakt, że jej mąż urodził się w 1976 roku. Oznacza to, że ma on 46 lat. Można przypuszczać, że kobieta jest w zbliżonym do niego wieku. Jednak niezależnie od liczby lat, mama popularnego rapera wyróżnia się młodym wyglądem. 

Arletta Śliwińska-Matczak i Marcin Matczak, czyli mąż Arletty

Wiadomo już, choć niewiele, kim jest Arletta Śliwińska- Matczak. Warto z kolei przyjrzeć się także, po kim znany raper odziedziczył drugą pulę genów. O jego ojcu, Marcinie Matczaku dostępnych jest znacznie więcej informacji. Wiadomo nawet spod jakiego znaku zodiaku pochodzi – jest zodiakalnym baranem. Wynika to z tego, że mężczyzna urodził się 23 marca 1976 roku. Tak, jak już było wcześniej wspomniane ma 46 lat i pochodzi z miejscowości Sława. Mężczyzna ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim.

Z zawodu Marcin Matczak jest prawnikiem, radcą prawnym oraz profesorem. Wykłada prawo na UW w Warszawie. Jego specjalizacją jest prawo żywnościowe i farmaceutyczne. Wbrew pozorom jednak nie mieszka w Warszawie na stałe, lecz w rodzinnej miejscowości. Jednak ze względu na pracę zmuszony jest do przebywania z dala od rodziny przez większość czasu i mieszkania w stoli, jako że Uniwersytet Warszawskie znajduje się właśnie w Warszawie. Mimo tego, że jest on wykładowcą i także znanym felietonistą, próżno szukać informacji na temat jego osoby na Wikipedii czy Facebooku. Felietony jego autorstwa można usłyszeć w Halo.Radio oraz znaleźć w wielu polskich czasopismach. Nie unika on jednak mediów i chętnie udziela wywiadów, a nawet więcej – prowadzi własny kanał na portalu YouTube. Głównym tematem jego filmów jest tłumaczenie w łatwy i przejrzysty sposób kruczków i zawiłości związanych z polskim prawem.

Marcin Matczak jest również autorem książki, która trafiła na półki księgarni w zeszłym roku, pod tytułem „Jak wychować rapera”. Książka porusza kwestie relacji ojca z synem, który nie przejmując się ogólnie przyjętymi normami i oczekiwaniami społeczeństwa, wybrał własną ścieżkę w życiu i postanowił spełnić marzenia. Arletta Śliwińska-Matczak z mężem mocno wspierają syna na jego drodze do sławy. 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły