Reto – wiek, tatuaże, dziewczyna, soczewki, gdzie mieszka?

Popularność polskiego rapu trwa w najlepsze i nic nie zapowiada, aby flex na rymowane teksty do bujającego beatu w słuchawkach miał się skończyć. Rap to już nie tylko muzyka, ale i cała kultura, która się z nią wiąże. Posiadanie rozeznania w tym, z której wytwórni jest konkretny twórca lub z kim ma beef, może pozwolić ci na brylowanie podczas najbliższej domówki. Zostań z nami, bo może skorzystasz na lekturze naszego artykułu.

W ostatnim czasie raper Reto, znany do tej pory z ekscentrycznych białych soczewek lub zakrywających spojrzenie okularów przeciwsłonecznych, postanowił ukazać swoje prawdziwe spojrzenie. Miało to związek z wydanym w październiku singlem „Klej” oraz pewnym zamysłem rapera, o którym napiszemy w dalszej części tekstu. Dla podsycenia ciekawości dodamy, że po tym usunął wszystkie dotychczas zamieszczone zdjęcia na Instagramie.

Dziwne soczewki i stylowe ciuchy, tatuaże w wielu miejscach ciała – jak ma na imię raper, który w ten sposób kreuje swój wizerunek? Gdzie mieszka i ile ma lat, co zapewniło mu wzrost popularności oraz pytanie interesujące żeńską część czytelników – czy Reto ma dziewczynę? Odpowiadamy.

Sprawdź: Guzior – wiek, wzrost, wywiad, dziewczyna, ile ma wzrostu, imię i nazwisko, skąd jest

Reto – kto to?

Reto jest polskim raperem i autorem tekstów. Pierwsze próby jego twórczości sięgają czasów, gdy był w wieku 16 lat. Dał się poznać z kontrowersyjnego stylu bycia, który sam w jednym z wywiadów skwitował słowami: „Mam świadomość, że mam trochę przerośnięte ego”. Współpracował z Quebonafide, Żabsonem czy Smolastym. Raper ma swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje go aż 596 tysięcy followersów.

Reto – wiek, wzrost, gdzie mieszka, jak ma na imię?

W przeciwieństwie do ksywek innych raperów, które często mają związek z imieniem i nazwiskiem twórcy, w przypadku pseudonimu Reto trudno zgadnąć, jak ma na imię raper. Igor Bugajczyk, bo tak się nazywa, urodził się 23 kwietnia 1995 roku. Dla leniwych podajemy, ile ma lat – 27. 

Przez część fanek, które obsesyjnie sprawdzają, czy Reto ma dziewczynę, czy może jest „do wzięcia”, raper jest uznawany za przystojnego, noszącego modne ciuchy chłopaka. Na to wpływ może mieć pożądany przez płeć piękną wysoki wzrost. Igor mierzy ponad 180 centymetrów.

Sprawdź: Szpaku – wzrost, wiek, więzienie, rodzina, dziewczyna, życie prywatne

Twórca przyszedł na świat w Piastowie położonym pod Warszawą, gdzie mieszka obecnie. Studiował kulturoznawstwo, co widać po częstych odniesieniach do mitologii greckiej w jego tekstach. Jego liceum również mieściło się tam, gdzie mieszka, czyli w stolicy.

W wieku licealnym wypuścił swój pierwszy mixtape „To Ten Inny”, a w 2014 roku przyszedł czas na „MOONLIGHT”. Rok później zaczął zdobywać większą rozpoznawalność. Następne mixtape’y to „DAMN” i „GOOD7UCK”, aż wreszcie nadszedł czas na w pełni legalny debiut – album „Kruk”. Całkiem szybki rozwój kariery jak na to, ile miał lat. Od tego czasu wydał już kilka następnych płyt.

Poza tym Reto ma własną linię ciuchów Blind Wear, stworzoną we współpracy z marką New Bad Line. 

Reto – dziewczyna, czy ma dziewczynę? 

Fanki rapera, jak i osoby z natury ciekawskie, zadają sobie pytanie: czy Reto ma dziewczynę? Instagram Igora Bugajczyka milczy, inne źródła również nie udzielają takich informacji. Istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że młody raper jest obecnie singlem.

Przez długi czas pokazywał się z piękną dziewczyną o blond włosach i niebieskich oczach. Dowiedzieliśmy się nawet, jak ma na imię – Aleksandra. Podobno zajmowała się stylizowaniem Igora. Musiała być w tym niezła, bo Reto nosi naprawdę modne ciuchy. Para rozstała się w 2020 roku.

Sprawdź: Co można robić z chłopakiem, co można robić z dziewczyną?

Reto – oczy, soczewki 

Nietypowe, dziwne, a nawet przerażające dla niektórych białe soczewki z czarnymi wzorami, były znakiem rozpoznawczym rapera od początku kariery. W końcu symbolicznie je zdjął, występując w teledysku, który promował jedną z jego solowych płyt. Jednak jego oczy nadal pozostały nieodkryte. Soczewki zastąpiła para przeciwsłonecznych okularów. 

Igor, jak ma na imię Reto, nosił je nie tylko podczas kręcenia klipów, ale także sesji zdjęciowych, wywiadów i vlogów. Na początku października wyszedł utwór „Klej”, w którego teledysku Bugajczyk pojawił się w naturalnej, pełnej odsłonie swoich oczu. 

W jednym z wywiadów przyznał, że jest to symbol dążenia do autentyczności i prawdy. Choć jego teksty nawet przed wzrostem popularności miały cechować się szczerością, tak wizerunek stał się w pewnym momencie uciążliwy dla rapera. Reto czuł się jego więźniem i stąd gest pozbycia się soczewek, jak i okularów. Teraz, w wieku 27 lat, postanowił odrzeć się z tej warstwy.

Sprawdź: Jak przejść Glow Up? Lista rzeczy do zrobienia

Reto – tatuaże, co o nich wiemy? 

Przygodę z tatuażami Reto rozpoczął bardzo wcześnie. Ile ma lat jego pierwsza dziara? Prawie dziesięć, bo powstała, gdy raper był w wieku 16 lat. Igor ma bardzo dużo tatuaży, trudno zliczyć, ile dokładnie.

Pierwsza rzuca się w oczy dziara z literą „R” pod lewym okiem. Po drugiej stronie blisko prawej skroni, ma od niedawna sztylet. Na kostkach dłoni zauważamy tatuaż z napisem „Minotaur”, tytułem utworu, który zapewnił mu wzrost popularności. 

Sprawdź: Smolasty – dziewczyna, wiek, ile ma lat, wzrost, tatuaże, życie prywatne

W jednym z wywiadów Reto powiedział, że każdy tatuaż na jego cele ma swoją historię. Inna dziara przestawia serce przebite gwoździem z napisem „Love is pain”. Czyżby chodziło o jakąś dziewczynę? Gdybyśmy mieli opisywać wszystkie jego tatuaże, nie starczyłoby nam miejsca w tekście. 

Teraz wiesz już, jak ma na imię Reto, gdzie mieszka i ile ma lat. Czy Reto ma dziewczynę? Ta kwestia nawet dla nas stoi pod znakiem zapytania, choć domyślamy się, że gdyby raper miał partnerkę, pochwaliłby się zdjęciem na Instagramie. Posiadając tyle informacji, możesz bez obaw zarzucić jakąś ciekawostką w towarzystwie. A może sam/a słuchasz twórczości rapera? Jeśli tak, podziel się swoim zdaniem w komentarzu!

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły