Auto Bijak – opinie

O przedsiębiorstwie Auto Bijak słyszeli zapewne ci, którzy są lub byli kiedyś zainteresowani zakupem auta używanego. Firma figuruje na platformach typu OLX czy OTOMOTO, ale to, co się liczy to nie umiejscowienie oferty, a zdanie klientów. 

Z tego artykułu dowiecie się informacji o firmie Auto Bijak: ile lat funkcjonuje na rynku, gdzie jest umiejscowiona oraz jaką sprzedażą dokładnie się zajmuje. Czy firma Auto Bijak jest godna zaufania? Opinie klientów znajdziecie w artykule poniżej. 

Zobacz: Filtry Filtron – opinie, czy to polska firma?

Auto Bijak – co to za firma? 

Firma Auto Bijak – zanim przejdziemy do opinii na temat tej firmy, warto zapoznać się kilkoma podstawowymi informacjami o niej. 

Bezpieczeństwo transakcji, w szczególności przy zakupie auta gdzie ceny osiągają tysiące złotych, jest bardzo ważne. Z tego powodu najlepiej zdecydować się na zakup pojazdu od firm, które mają na swoim liczniku trochę więcej niż kilka miesięcy funkcjonowania. Przedsiębiorstwo Auto Bijak funkcjonuje na rynku od ponad 20 lat – nie jest zatem firmą, która może nagle “zniknąć” ze stron internetowych.

Właścicielem firmy Auto Bijak jest Daniel Bijak, na którego zarejestrowana jest działalność  przy ulicy ul. Bukowa 31 w miejscowości Kłodzko, w województwie dolnośląskim. Oprócz sprzedaży hurtowej i detalicznej używanych samochodów w swojej ofercie Auto Bijak posiada również usługi z zakresu finansów i ubezpieczenia oraz myjnię.

Ofertę samochodów i usług od firmy Auto Bijak można znaleźć w kilku miejscach. Przedsiębiorstwo zarejestrowane jest na kilku stronach handlowo-samochodowych. Najszybciej aktualizowany jest profil na dobrze znanej platformie OTOMOTO. Prócz tego firma wystawia samochody oraz części do nich na stronie Allegro, oraz OLX. 

Źródło: Facebook Orły Motoryzacji

Przejdziemy teraz do głównego powodu, dla którego większość z was się tutaj znalazła: odpowiemy na pytania w kwestii firmy Auto Bijak i przedstawimy opinie jej dotychczasowych klientów. 

Zobacz: Węgry samochodem – poradnik praktyczny

Auto Bijak – opinie, co mówią w Internecie? 

Firma Auto Bijak posiada aż 230 opinii na stronie Google Maps. Większość z nich, co na pewno cieszy właściciela, jest pozytywna. 

Klienci chwalą sobie wiele praktyk, które pozytywnie świadczą o firmie Auto Bijak. Przykładowa opinia, pod adresem usługi tej formy wygląda następująco:

“U Pana Jana Bijaka zakupiłem już trzeci samochód, tym razem Lexusa, a uprzednio Opla Astrę oraz Mitsubishi Outlandera. Za każdym razem obsługa była profesjonalna, na wysokim poziomie, bez cwaniactwa, czy stereotypowych zachowań pseudohandlarzy. Za każdym razem, mogłem swobodnie i w czasie którego potrzebowałem zapoznać się z samochodem i go sprawdzić w dowolnym warsztacie.”

To była opinia pana Marcina, z którą zdecydowanie zgadza się pan Kamil, który zakupu dokonał 4 miesiące temu: 

“Jestem świeżo po zakupie samochodu Audi A6. Myślę, że nie mogłem lepiej trafić! Polecam tę firmę z czystym sumieniem, każdemu kto szuka samochodu używanego. Panów Jana i Daniela wyróżnia profesjonalna obsługa, doradztwo, rzetelność, uczciwość oraz wiedza na temat aut na najwyższym poziomie.”

Mimo wielu podobnych komentarzy średnia ocena wszystkich klientów firmy Auto Bijak to 4,3 gwiazdki. Jakie opinie zaniżyły ich wynik?

“Sprzedawca przy zakupie zapewniał mnie, że samochód nie wymaga żadnego wkładu finansowego, cóż… Po niecałym tygodniu wysiadł rozrusznik od zwarcia i od tego momentu wyszło szydło z worka, kiedy mechanik pokazał auto na podnośniku. Rozrząd cieknie, klocki i tarcze do wymiany na wczoraj, a zaciski hamulcowe do regeneracji.”

Otóż niektórzy klienci firmy Auto Bijak przestrzegają i opisują, że zakupione przez nich samochody nie był w tak dobrym stanie, o jakim zapewniał sprzedawca:

Podobne opinie nie są osamotnione i z tego względu nie możemy wydać jednoznacznej opinii o firmie Auto Bijak. Kierując się opiniami innych klientów, przed zakupem samochodu od tej firmy warto zatroszczyć się o wizytę i sprawdzenie auta u zaufanego mechanika. 

Zobacz: Jak podłączyć prostownik do akumulatora?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły