Strona głównaRozrywkaCzy High League można oglądać na dwóch urządzeniach?

Czy High League można oglądać na dwóch urządzeniach?

High League to polska federacja MMA, która zajmuje się organizacją walk w systemie freak show fight. Oznacza to, że zawodnicy, którym przychodzi się ze sobą zmierzyć mogą mieć zupełnie odmienne umiejętności, doświadczenie i poziom. Twarzą federacji jest raper Malik Montana. Na ringu spotykają się osoby znane z telewizji lub internetu, głównie celebryci, youtuberzy oraz raperzy. 

Walki dostępne są do obejrzenia w systemie pay per view. Oznacza to, że każdy kto chce przyjrzeć się zmaganiom, musi zapłacić za dostęp do nich. Przy okazji kolejnych imprez zawsze pojawiają się pytania, czy High League można oglądać na dwóch urządzeniach albo na ilu urządzeniach można oglądać High League. Dziś będziemy starali się na nie odpowiedzieć. 

Najbliższa gala odbędzie się 17 września w gliwickiej arenie. Transmisja dostępna będzie na HighLive.tv

Na ilu urządzeniach można oglądać High League?

Dostęp do transmisji można wykupić na oficjalnej stronie High League. Walki można oglądać w telewizorze i na urządzeniach mobilnych. Jednak, czy High League można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie? 

Ci którzy próbowali w ramach jednego kodu dostępu włączyć transmisję na kilku urządzeniach, nie mieli takiej możliwości. Najczęściej po zalogowaniu się na telefonie, jeśli już uruchomiona była transmisja w komputerze, jedna z nich była przerywana. Nie ma w tym nic dziwnego. W ten sposób organizatorzy transmisji chcą ukrócić nadużycia, które pojawiałyby się, jeśli z jednego konta i kodu można by oglądać walki w kilku miejscach. 

Często pod pytaniem, na ilu urządzeniach można oglądać High League, pojawia się odpowiedź, że dostęp nie jest drogi, więc każdy fan powinien wykupić go samodzielnie, a nie kombinować. Podstawowa transmisja kosztuje 29,99 zł. Za pakiet premium trzeba zapłacić 5 zł więcej. Użytkownik może opłacić transmisję przy pomocy konta internetowego, karty płatniczej, blika lub SMS Premium. 

Na czym polega fenomen High League i skąd popularność MMA w Polsce? Moda na mieszane sztuki walki nie pojawiła się znikąd. Najpierw przyszło nam oglądać zmagania zawodników ze Stanów Zjednoczonych oraz Europy Zachodniej. Nie ma zgody co do tego, który z krajów świata był kolebką MMA. Wielu uważa, że źródeł należy szukać w antycznych pankration (połączenie boksu i zapasów). Inni wskazują, że początki MMA to przede wszystkim tradycja sztuk walki wywodząca się z Chin. 

Czy to ma znaczenie dla dzisiejszych fanów High League? Najprawdopodobniej nie. Wielu śledzi zmagania zawodników także poza klatką Malika. Co więcej fani MMA stają się również stronami konfliktów prywatnych, które nierzadko pojawiają się pomiędzy zawodnikami. Zdarza się, że to prywatne zatargi są przyczyną tego, że dwóch zawodników staje do walki i postanawia rozstrzygnąć własne spory na ringu. 

Mnogość pytań o to, na ilu urządzeniach można oglądać High League, każe przypuszczać, że dostęp wykupuje wielu zainteresowanych sportami walki. Bilety, dzięki którym można oglądać walki na żywo sprzedają się w rekordowym tempie. Zdarza się, że kibice apelują o to, by organizatorzy udostępnili dodatkową pulę biletów dla zainteresowanych MMA. 

Na najbliższej gali 17 września pojedynkiem wieczoru będą zmagania o pas mistrzowski kobiet pomiędzy Natalią „Natsu” Karczmarczyk a Lexy Chaplin. Influencerki już miały okazję walczyć. Zwyciężyła Natalia Karczmarczyk, ale nikt nie odmawiał Lexy Chaplin dobrego przygotowania do walki. Obie znają się z projektu Team X, a obecnie są jednymi z najbardziej wpływowych influencerek młodego pokolenia.

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Zobacz też

Prawda czy wyzwanie – pytania i wyzwania do gry

Gra towarzyska prawda czy wyzwanie może urozmaicić niejedno spotkanie w gronie przyjaciół. Ma niewiele...

Pytania i wyzwania do butelki. Mocne, hardkorowe pomysły

Pytania do gry w butelkę 18+ pojawią się już za chwilę, ale najpierw podzielmy...

Zalukaj – opinie. Pl, cc, tv, film – sprawdzamy wszystkie wersje

Jeśli często wieczorem masz ochotę obejrzeć jakiś film lub serial, szukasz filmu w telewizji...

Wymień swoje wady – co odpowiedzieć?

Rozmowy o pracę - jedni czują się podczas nich jak ryba w wodzie, a...

Hej chcesz coś z Avonu? O co chodzi z tym memem?

Wydaję mi się, że nie ma w naszym kraju osoby, która nie kojarzyłaby marki...

Ile kosztuje tatuaż na wardze? Czy boli? Ile się trzyma?

Obecnie tatuaże w miejscach takich jak twarz, ucho czy warga nie są już aż...

Podobne

Życzenia na rocznice ślubu – oryginalne, krótkie, najpiękniejsze, wzruszające, religijne

Co, zapomniało się? Doskonale wiemy, że nie kliknąłeś w ten artykuł, żeby umilić sobie...

Beko błąd e01, e02, e03 – jak usunąć błąd? Kody błędów, kasowanie błędów

Jest sobota, późne popołudnie, posprzątany cały dom, pranie się pierze w pralce. Zostało Ci...

Veldman – opinie. Co to za firma, gdzie produkcja. Opinie o producencie

Remonty – kto ich nie lubi? A raczej, kto nie lubi zapachu nowości i...