Friz – wiek, majątek, ile zarabia, samochód, dom, rodzeństwo

Friz, czyli Karol Wiśniewski, to popularny wśród młodego pokolenia youtuber. Ma 25 lat i ponad dziesięcioletnie doświadczenie pracy w mediach społecznościowych. Obchodzi urodziny 26 lutego. Najpierw pokazywał swoje popisy na parkourze i rolkach, a potem publikował filmy, na których gra w gry. Od zawsze był otwarty, komunikatywny i świetnie odnajdywał się w rodzimych show biznesie. Dlatego też tak wielu ludzi interesuje to, gdzie mieszka, ile zarabia i jak wyceniany jest jego majątek. Ile Friz zarabia na lodach? Czy ma rodzeństwo? Na jakiej ulicy mieszka Friz? Na te pytania odpowiadamy poniżej. Od razu uspokajamy tych, którzy chcą spytać, czy Friz nie żyje: żyje i ma się świetnie. 

Friz – kto to? Gdzie mieszka, na jakiej ulicy?

Jest jednym z najbogatszych Polaków młodego pokolenia. Jak na swój wiek, osiągnął naprawdę sporo.  Wzrost popularności zawdzięcza reality show, które zorganizował wspólnie z przyjaciółmi, ale już od wielu lat konsekwentnie kreował swój wizerunek w mediach. Jest pracowity, ma żyłkę do interesów i świetnie radzi sobie z przeciwnościami losu. 

Poza popularnością i sporymi dochodami, z jego działalnością wiążą się także przykre doświadczenia. Od czasu do czasu pojawiają się plotki i pytania w rodzaju czy Friz nie żyje. Najczęściej ich celem jest zdobycie zysków z tzw. clickbaitów. Sam Friz zdaje się tym nie przejmować. Sądząc po tym, jak się zachowuje i jak prowadzi swoje media społecznościowe, jest odporny na tego typu sytuacje.

Choć wielokrotnie pytany był o to, ile zarabia i jaki jest jego majątek, nie ujawnia konkretnych kwot. Wiadomo, że jego spółki notują milionowe obroty. W jednym z rankingów dotyczących zarobków influencerów zajął drugie miejsce. 

Nie ma szczegółowych danych na temat tego, ile Friz zarabia na lodach. Sądząc po tym, jak fani oszaleli, gdy się pojawiły, można przypuszczać, że naprawdę sporo. 

Karol Wiśniewski ma tylu zwariowanych na jego punkcie fanów, że  pytanie o to, na jakiej ulicy mieszka Friz, często zadawane jest w internecie. W lipcu tego roku wraz ze swoją dziewczyną miał kupić luksusowy, przestronny dom. Gdzie mieszka obecnie? Friz i Wersow pokazali swoim fanom imponujący dom, nie ujawniając jednak danych adresowych. O tym, gdzie mieszka Friz obecnie, nikt nie wie. Wiadomo, że dom znajduje się w Krakowie, w bliskiej odległości od centrum. Wcześniej Friz mieszkał przy ulicy Kobierzyńskiej, także w Krakowie. 

Friz i Wera to nierozłączna para

Friz – rodzina, czy ma rodzeństwo?

Kiedy o Karolu Wiśniewskim zrobiło się naprawdę głośno, na tapetę wzięta została także jego rodzina. Taki nieoczekiwany wzrost popularności nie sprawił jednak, że członkowie rodziny Friza zaczęli ujawniać się w mediach. Mimo, że wszyscy próbowali się dowiedzieć, czy ma rodzeństwo, trudno było dotrzeć do tych informacji. Sam o sobie mówi, że pochodzi ze zwyczajnego osiedla i do wszystkiego doszedł sam. Ukończył technikum, a potem samodzielnie uczył się biznesu. Jego rodzina nie ma koneksji, więc nikt nie pomógł mu wystartować, ani nie sponsorował jego działalności. Jeśli chodzi o to, kim jest jego rodzina, wiemy, że ma rodzeństwo. W paru filmach wspomina o tym, że ma brata. Nie podaje jednak szczegółowych informacji.

Friz -majątek. Jakie ma zarobki? Ile zarabia miesięcznie?

Ciekawość internautów nie zna granic. Wszyscy, którzy widzą, jaki dom ma Friz i jak wiele podróżuje, dopytują o jego majątek, auto i to, ile zarabia miesięcznie. Nikogo chyba jednak nie dziwi, że szczegółowe dane na temat tego, ile zarabia na marce odzieżowej i ile Friz zarabia na lodach, są objęte tajemnicą. 

W sieci pojawiły się informacje na temat zarobków Friza z bieżącej działalności w social mediach. Może być to kwota 100-120 tysięcy złotych miesięcznie. Do tego dochodzą spore pieniądze generowane przez spółki Friza. W marcu 2021 roku Karol Wiśniewski podał do publicznej wiadomości, że jedna ze spółek przekroczyła 1,1 mln zysku netto. 

Biorąc pod uwagę to, w jak pięknym domu mieszka i jakie ma auto (niejedno), można mieć pewność, że to ogromne kwoty. Ostatnie urodziny obchodził w Hiszpanii, więc potrafi i zarabiać, i wydawać pieniądze. 

Warto przy tym przypomnieć jedno: do każdej złotówki doszedł sam. Miał pomysł, potrafił go zrealizować, a potem zmonetyzować. Każdy, kto chce, również może spróbować działać w sieci i zacząć na tym zarabiać. Bez względu na wiek, zawsze można zmienić branżę i zostać youtuberem. Potem stworzyć własną markę produktów i sprawdzić, jakie można mieć dzięki temu zarobki. 

Friz – ile zarabia na lodach ekipy?

Kiedy do sklepów trafiły lody Ekipy, internauci poza tym, że stali w kolejkach, by je kupić, zaczęli liczyć, ile Friz zarabia na lodach. Zainteresowanie produktem przeszło najśmielsze oczekiwania. Lody kupowali wszyscy, bez względu na wiek, choć grupą docelową miały być zdaje się nastolatki. Konieczne było uruchomienie dodatkowej linii produkcyjnej, ponieważ w sklepach ciągle brakowało lodów Ekipy. Wzrost produkcji w końcu pokrył zapotrzebowanie konsumentów. W mediach można było przeczytać, że już w pierwszych dniach wyrobiono 300% normy sprzedażowej, którą zakładano w projekcie. 

W internecie pojawiły się pogłoski, że zysk za sprzedaż lodów miesięcznie przekracza 4 mln złotych. Ani Friz, ani inni członkowie Ekipy, nigdy nie potwierdzili, że takie są ich zarobki. 

Sprawdź: Ile zarabia Robert Lewandowski na minutę, dziennie, miesięcznie, rocznie? Zarobki Lewego

Friz – stracił prawo jazdy?

W ubiegłym roku, prowadząc swoje luksusowe auto, Friz stracił prawo jazdy na trzy miesiące za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Odzyskał je niedługo przed tym, jak obchodził kolejne urodziny.

Odkąd zmieniły się przepisy, niejeden Polak stracił prawo jazdy przez to wykroczenie. Friz opisał tę sytuację w mediach społecznościowych. Wracał od dziewczyny do domu i namierzyli go policjanci w nieoznakowanym radiowozie. Początkowo nie przyjął mandatu, ale na komisariacie przeprosił za zajście i ostatecznie przyjął mandat. 

Fakt, że Karol Wiśniewski lubi szybkie samochody i szybką jazdę generuje też pytania o ewentualne wypadki i o to, czy Friz nie żyje. Wielu internautów trafia na tego rodzaju fałszywe informacje o youtuberze. 

Czy Friz powinien się martwić o to, że jego fani dorosną, a dla kolejnego pokolenia będzie zbyt stary, żeby chcieli go oglądać? Najpewniej sam przewidział to, że popularność nie jest wieczna. Kiedy tylko zauważył jej wzrost, potrafił ją zmonetyzować. Ma świetnie prosperujący biznes, który być może za kilka lat wygeneruje takie zyski, że Friz do końca życia nie będzie musiał martwić się o swój majątek. 

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły