Jaki opis na Badoo / Tindera? Dla kobiety i mężczyzny?

Obecnie aplikacje randkowe są bardzo popularne, ponieważ dużo łatwiej poznać w ten sposób nowych znajomych czy drugą połówkę. Należy, bowiem brać pod uwagę, że w dzisiejszych czasach większość ludzi nie ma czasu na tradycyjne szukanie znajomości i miłości w lokalach i na randomowych wyjściach. Do najpopularniejszych aplikacji randkowych należą Badoo i Tinder. Jednak wiele osób ma problem, jaki opis na tindera dla faceta, a jaki opis na tindera dla dziewczyny będzie odpowiedni? Co powinno się znaleźć w takim opisie, by był wystarczająco interesujący? 

Opis na Tindera / Badoo dla faceta 

Prawda jest taka, że opis na Tinderze nie jest tak ważny, jak samo zdjęcie. To przede wszystkim po wyglądzie są oceniane i wybierane osoby. Dopiero, gdy ktoś wpadnie w oko przeglądającemu to zaczyna mieć pewne znaczenie opis. Oczywiście, jaki opis będzie najlepszy zależy od tego, do kogo jest kierowany i kogo dotyczy. Inny opis będzie dopuszczalny w przypadku kobiet, a inny dla mężczyzn.

Jeżeli chodzi o to, jaki opis na Tindera dla faceta będzie najlepszy to po pierwsze powinien on być emanujący pewnością siebie, a przy tym kreatywny i konkretny. Warto używać emotikon, by uatrakcyjnić opis i rozbić dłuższy tekst. Należy pamiętać, że długość ma znaczenie. Opis na Tindera powinien mieć około 500 znaków ze spacjami – inaczej będzie zbyt długi i tak nie będzie się wyświetlał w całości, a przy tym znuży czytającego użytkownika.

W przypadku opisu na Tindera dla faceta powinien on zawierać najistotniejsze kwestie, które chce on przekazać dla drugiej osoby. Jednak nie należy ich opisywać wylewnie, a raczej wymienić tylko lub wspomnieć o nich lakonicznie. Na szczegółowe opisy przyjdzie czas w trakcie rozmowy.

Jaki opis na Tindera dla faceta można jeszcze wybrać? Gotowe opisy na tindera 

Okazuje się, że choć znacznie mniejsze znaczenie ma opis na Tinderze, to profile z ustawionym opisem mają kilkakrotnie więcej dopasowań, niż konta z pustym miejscem. Przy tym, nie ma dużego znaczenia, jakie opis został ustawiony. 

Opis na Tindera dla faceta powinien być krótki i konkretny, ale mieć też w sobie nutę tajemniczości. Powinien być on odpowiednikiem podstawowych poglądów twojej osoby – co przede wszystkim lubisz, czego szukasz. W sieci znajdziemy mnóstwo przykładowych notek bio do aplikacji randkowych. Zawsze można się zainspirować nimi, jaki opis stworzyć na swój profil. Tworząc opis na tindera dla faceta warto wykazywać się kreatywnością, poczuciem humoru, dystansem do siebie. Takie profile przyciągają zdecydowanie więcej chętnych osób.

Wśród przykładowych opisów w sieci znajdziemy wiele ciekawych cytatów, jak np. „Gdybym mógł coś od niego ukraść, ukradłbym uśmiech” – Leonardo DiCaprio. Takie cytatu są fajne, ponieważ są kreatywnym i zabawnym sposobem na zaprezentowanie swojej osoby i przyciągnięcie uwagi. Jeżeli stawiamy z kolei na własny opis, a nie gotowy opis na Tindera to warto w nim zawrzeć, czego szukamy (stałego związku, ons, itp.), co lubimy i jakie mamy pasje, czego nie lubimy. Można także wpleść jakiś interesujący fakt z życia – coś, co zaintryguje czytelnika i skłoni go do poznania nas bliżej.

Opis na Tindera / Badoo dla dziewczyny. Jaki opis na tindera dla dziewczyny wybrać? 

Nieco inaczej ma się sytuacja, gdy chodzi o to, jaki opis na Tindera dla dziewczyny będzie najlepszy. Pani mogą sobie pozwolić bardziej na swobodę w opisach i wybredność. Oznacza to, że łatwiej przechodzi u kobiet, gdy w opisie mają zaznaczone, że nie interesuje ich przykładowo niski mężczyzna, czy z dodatkowymi kilogramami, itp. 

Panie także znacznie częściej używają w opisach popularnych, a wręcz oklepanych cytatów. Niestety, w większości przypadków taki gotowy opis na Tindera stanowiący cytat jest mało interesujący dla szukających. W większości przypadków po prostu nic nie mówi o danej osobie, a często jest tylko oznaką pokazania się na siłę, jako osoba inteligentna i oczytana. 

Jeżeli chodzi o to, jaki opis na Tindera dla dziewczyn to zasady przy jego tworzeniu są dość podobne, co u panów. Musi prezentować osobowość i podstawowe poglądy kobiety, a przy tym być intrygujący i autentyczny. Panie mogą kierować się takimi samymi zasadami przy tworzeniu opisu na Tindera, co panowie. Należy także zauważyć, że kobiety są bardziej zmienne. Często zdarza się, że mimo jasno określonego w bio profilu nieposzukiwania zabawy na jedną noc i romansów – odpowiadają na profile przystojnych panów, którzy właśnie tego szukają.

W przypadku kobiet sprawdzają się opisy, które są dość wyzywające i intrygujące, ponieważ panowie lubią wyzwania i silne kobiety, które znają swoją wartość i wiedzą, czego chcą. Najczęściej w treści biogramu kobiety znajdziemy odwołania do wartości, które są jej bliskie. W opisie można również zawrzeć podpowiedź, od czego rozpocząć konwersację. Gotowy opis na Tindera dla Pań może brzmieć na przykład tak: “Lubię dobrą kuchnię, wino i wieczory pod kocykiem z książką. Szukam kogoś, kto będzie ze mną rozwijał kulinarne pasje i z kim będę mogła popijać wino, kiedy czyta.” Zbyt poważny opis nie jest tak intrygujący, jak ten zabawny. 

Sprawdź: Tinder opinie – opinie mężczyzn, forum, randki, tinder gold

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły