Tinder opinie – opinie mężczyzn, forum, randki, tinder gold

Tinder jest obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych. Na rynku aplikacja działa nieprzerwanie od blisko 10 lat. Tinder dostępny jest już w 190 krajach oraz w ponad 40 różnych wersjach językowych, a wciąż się rozwija. Aplikacja oferuje odmienne typy kont o szerszym wachlarzu możliwości, jak Tinder Gold. Opinie jednak na temat aplikacji bywają dość zróżnicowane. W sieci znajdziemy wiele przydatnych opinii mężczyzn i kobiet, które przybliżając działanie aplikacji, sposoby łączenia w pary oraz podpowiadają, jak najlepiej tworzyć profil.

Tinder – opinie mężczyzn 

Opinie o randkach online bywają różne, ponieważ mają one równie wielu zwolenników, co przeciwników. Jednak na licznych forach opinie o Tinderze przewijają się dość często, a piszą je w dużej mierze mężczyźni. Choć w większości są oni zadowoleni z funkcjonalności aplikacji randkowej to także zauważają pewne problemy.

Według opinii mężczyzn Tinder znacznie lepiej sprawdza się w przypadku kobiet, ponieważ mężczyźni mają trudniejszą drogę do znalezienia drugiej połówki. Ma to wynikać przede wszystkim z tego, że panie są bardziej wybredne i kierują się w większości przypadków wygórowanymi oczekiwaniami w kwestii wyglądu potencjalnego partnera. W efekcie dochodzi do dysproporcji, gdzie panie nawet o przeciętnym wyglądzie otrzymują kilka albo nawet i kilkanaście razy więcej polubień.

Według opinii facetów największe szanse na przyciągnięcie uwagi kobiet mają mężczyźni najprzystojniejsi – na ich profile reagują kobiety nawet, jeśli ich opis jest słaby, jednoznaczny i sugeruje, że szukają tylko chwilowej rozrywki. W wielu przypadkach zainteresowane są nimi panie, które w opisach mają zaznaczone jasno, że szukają poważnej, długotrwałej relacji. Według opinii facetów panie często bywają niestałe w swoich uczuciach i poglądach, a dodatkowo mają więcej swobody i przywilejów na Tinderze. Łatwiej w ich przypadku przechodzą opisy, w których jasno piszą, jacy mężczyźni nie mają nawet szans i sensu próbować swoich szans, np. dyskryminują niskich panów, o określonej wadze, itd.

Według licznych opinii mężczyzn panowie muszą bardziej się starać, by zwrócić na siebie uwagę i mają znacznie większą konkurencję na Tinderze. 

Tinder – opinie na forum

W sieci nie brakuje także opinii na forum na temat Tindera ze strony kobiet. Podobnie, jak w przypadku opinii facetów ich zdania są dość podzielone. Jednak w tym przypadku o wiele więcej pań przyznaje, że udało im się odnaleźć szczęśliwy związek za pomocą aplikacji. Jednak panie podchodzą do tematu nieco inaczej na forum. Opinie w wielu przypadkach mają na celu ostrzegać przed oszustami. Kobiety obnażają ich utarte sposoby na podryw, w który stan faktyczny mija się z prawdą. Oto, jakie próby oszustwa najczęściej wytykają panie:

Kradzież zdjęcia

Wiele opinii na forach wspomina o tym, że panowie często kradną cudze zdjęcia i wstawiają je jako swoje. Najczęściej zdjęcia należą do atrakcyjnych facetów, np. modeli lub osób z Instagrama. Oczywiście, ofiarami kradzieży wizerunku są mniej popularne osoby w Polsce. Jednak sytuacja ta podobno jest zjawiskiem powszechnym na Tinderze. Należy pamiętać, że zdjęcia na profilu wcale nie muszą być zgodne z prawdą, a kradzież wizerunku jest przestępstwem. Warto zachować czujność, by się nie sparzyć. 

Tajemniczy kochanek

Kolejnym niebezpieczeństwem według opinii randek online są kłamliwi kochankowie, którzy sprawiają wrażenie tajemniczych i pociągających. Są oni najczęściej mocno zainteresowani i zaangażowani w znajomość, a przy tym czarujący. Jednak ich tajemniczość to tak naprawdę zasłona dla ukrywanych przez nich długów, problemów z uzależnieniami czy przemocą.

Typ z problemami

Według niektórych opinii randki online przeniesione do realu są także niebezpieczne. Kobiety opisują w sieci historie, w których poznały interesujących mężczyzn. Jednak w rzeczywistości okazali się oni typami spod ciemnej gwiazdy, którzy stosowali przemoc psychiczną lub/i fizyczną. Niektóre kobiety miały okazję doświadczyć przemocy, agresji, namolnego dążenia do stosunku, namawiania. W wielu przypadkach początkowo nic na to nie wskazywało. Z tego powodu warto zachować szczególną ostrożność, gdy chodzi o randkowanie w sieci i spotkania z nieznajomymi. W sieci większość osób czuje się swobodniej i potężniej. 

Typ niewierny

Według opinii mężczyzn kobiety w aplikacjach randkowych potrafią być niestałe w uczuciach, lecz kobiety także dostrzegają ten problem. Należy zauważyć, że wiele osób korzystających z aplikacji do randkowania szuka dobrej zabawy, romansu czy zwykłego numerku. Kobiety ostrzegają w opiniach na forach przed panami, którzy mają problemy z pamięcią. Początkowo są oni mocno zaangażowani w znajomość, czarujący i chcą spędzać wspólnie czas, lecz później w weekendy są wiecznie zajęci. Okazuje się najczęściej, że mają oni rodzinę – żonę i dzieci. 

Tinder – opinie o Tinder Gold / Tinder Plus

Tinder szybko się rozwija, a w związku z tym dostosowuje nowe możliwości do potrzeb swoich użytkowników. W efekcie mogą oni wybierać pośród różnych typów kont, za które mogą zapłacić jednorazowo lub w formie subskrypcji albo skorzystać z darmowego konta. Jednak należy zauważyć, że darmowe konto ma znacznie mniej funkcji od Tinder Plus czy Tinder Gold. Opinie wskazują na to, że wiele osób decyduje się na zakup rozszerzonej wersji konta. 

Opinie o Tinder Plus i Gold chwalą subskrybowane konta za: 

  • Całkowite usunięcie reklam;
  • Udostępnienie nielimitowanej liczba polubień;
  • Zapewnienie możliwości dania drugiej szansy odrzuconej osobie;
  • 5 superlajków każdego dnia;
  • Możliwość zobaczenia, kto polubił nasz profil;
  • Paszport dla podróżnych;
  • Otrzymanie boosta profilu – jednego w miesiącu wzmocnienia pozycji w wyszukiwaniach.

Patrząc na opinie o Tinder Gold w sieci warto przemyśleć jego zakup, ponieważ rozszerzona funkcjonalność pozwala na łatwiejsze i szybsze znalezienie par w aplikacji. Podobnie zresztą jest w przypadku opinii o Tinder Plus, który zapewnia podobne udogodnienia, co złota wersja.

Tinder randki – opinie 

Tinder stanowi od długiego czasu jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych na świecie. Wydawca chwali się, że dzięki aplikacji na świecie znalazły swoją parę miliony użytkowników. Na korzyść aplikacji przemawia jego staż, ponieważ istnieje ona od ponad 10 lat. W dodatku niezależnie od tego, czy korzystamy z darmowego, złotego konta czy z Tinder Plus opinie rzeszy użytkowników są pozytywne – zarówno kobiet i mężczyzn. Jednak istnieje także wiele negatywnych głosów, które podkreślają minusy i niebezpieczeństwa aplikacji. Warto samemu wypróbować aplikację i wyrobić swoją indywidualną opinię.

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły