Joanna Opozda bez makijażu – ZDJĘCIA

Joanna Opozda to aktorka i celebrytka. W ostatnich latach jest o niej głośno, między innymi za sprawą związku i małżeństwa z Antkiem Królikowskim. Kobieta ma z aktorem dziecko – syna Vincenta. Jako, że w mediach oraz na salonach można zaobserwować ostatnio modę na naturalny look, kobietę można spotkać na warszawskich ulicach bez grama makijażu na twarzy. Co sądzicie o takim wydaniu aktorki? Czy podoba Wam się bez makijażu?

Zobacz: Monika Kociołek bez makijażu [zdjęcia]

Joanna Opozda bez makijażu – stawia na naturalne piękno?

W ostatnich miesiącach coraz więcej kobiet chce stawiać na naturalny look, bez makijażu. Jest to szczególnie widoczne w mediach społecznościowych. Tej modzie uległy również aktorki i celebrytki, które chętnie pokazują się na swoich profilach bez dodatkowych ulepszaczy, filtrów czy make-upu.

W takim wydaniu można spotkać również Joannę Opozdę. Bez makijażu przechadza się warszawskimi ulicami, zajmując się swoim synem – Vincentem. O kobiecie w dalszym ciągu rozpisują się media, ponieważ w dalszym ciągu jest związana związkiem małżeńskim z Antkiem Królikowskim. Mężczyzna z kolei w ostatnich tygodniach był oskarżony o prowadzenie pojazdu pod wpływem substancji psychoaktywnych.

Czy Joanna Opozda ma dość pokazywania się w makijażu i chce postawić na naturalne piękno? Nie można nie zauważyć zmęczenia na twarzy kobiety. Jednak należy pamiętać, że ma ona pod swoją opieką swojego syna, któremu poświęca mnóstwo uwagi, chcąc wychować go jak najlepiej. Jednocześnie cały czas pokazuje się na ściankach i wypełnia zawodowe zobowiązania. W związku z tym może nie starczać jej czasu na dokładny, elegancki i pełny makijaż na co dzień.

Źródło: instagram.com/asiaopozda/

Czy Joanna Opozda powinna chodzić bez makijażu?

W ostatnich tygodniach paparazzi kilkukrotnie widywali Joannę Opozdę bez makijażu. Przy okazji robili zdjęcia, które możecie znaleźć w galerii. Czy kobieta powinna chodzić bez makijażu? Jak podoba Wam się aktorka w takim wydaniu?

Trzeba przyznać, że wygląda nieco inaczej niż na swoich profilach w mediach społecznościowych czy na ściankach. Jednak warto zawsze pamiętać, że makijaż mocno zmienia rysy twarzy, zakrywając niedoskonałości i uwydatniając najlepsze cechy. Jednak my uważamy, że Joanna Opozda bez makijażu nadal prezentuje się atrakcyjnie i młodo.

Zobacz: Antek Królikowski i Joanna Opozda – historia, ślub, rozstanie

Jak często można spotkać Joannę Opozdę bez makijażu?

Joanna Opozda mieszka w Warszawie, gdzie wychowuje swojego syna Vincenta. W tym mieście wykonuje również większość swoich zawodowych obowiązków. W związku z tym bardzo często można ją spotkać w stolicy.

Podobnie jak inne mamy, Joanna Opozda bez makijażu pokazuje się wtedy, kiedy musi lub chce. Jest to mocno uzależnione od indywidualnych preferencji aktorki, jednak warto tutaj zaznaczyć, że zdecydowanie częściej niż kiedyś wybiera wersję no make-up. Czy jest to związane z tym, że podczas opieki nad dzieckiem może mniej czasu poświęcić na tę przyjemność? Prawdopodobnie tak. Z pewnością zarówno jej jak i innym młodym mamom trend ostatnich miesięcy na pokazywanie się bez makijażu jest bardzo na rękę.

A Wy co uważacie? Czy Joanna Opozda bez makijażu wygląda równie atrakcyjnie? Czy moda na pokazywanie się bez ulepszaczy wyglądu przyniesie korzyści, czy jednak jest szkodliwa? Czy aktorki powinny pokazywać się bez makijażu? Podzielcie się swoimi odczuciami w komentarzach.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły