Antek Królikowski i Joanna Opozda – historia, ślub, rozstanie

Związek, rozstanie, powrót oraz ponowne rozstanie Antka Królikowskiego oraz Joanny Opozdy był tematem numer 1 przez wiele miesięcy. Nic w tym dziwnego. Para była uważana za jedną z najbardziej atrakcyjnych w polskim show-biznesie. Dodatkowo bardzo długo skrzętnie ukrywali wszystkie informacje na temat ich relacji i niechętnie dzielili się nimi z prasą. Wszystko to sprawiło, że ich związek śledziły tysiące osób. Jak potoczyła się historia pary? Jak obecnie wygląda ich życie?

Zobacz: Maciej Zakościelny – ślub, dzieci, żona, wiek, młody, wzrost, Lucyna Zakościelna, Danuta Stenka

Antek Królikowski i Joanna Opozda – historia

Antek Królikowski i Joanna Opozda po raz pierwszy weszli w związek na początku lipca 2020 roku. Wtedy też zaczęły pojawiać się w mediach oraz w prasie spekulacje na ten temat. Sami zainteresowani jednak nie komentowali tych doniesień, skupiając się raczej na zachowaniu dyskrecji.

Jednak jeszcze w te same wakacje na światło dziennie wypłynęły wspólne zdjęcia kochanków, dlatego już od sierpnia 2020 roku oficjalnie mówili oni o swoim związku. Wówczas w prasie zawrzało. Sam Antek Królikowski jest uważany za atrakcyjnego, a media uważnie śledzą każdy jego krok od kiedy pojawił się po raz pierwszy na ekranach. Nic dziwnego, skoro młody aktor jest synem dwójki niezwykle utalentowanych osób – Pawła Królikowskiego oraz Małgorzaty Ostrowskiej – Królikowskiej.

Wiele osób nie wierzyło, że historia miłosna Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego skończy się dla nich szczęśliwie. Jednak młodzi zakochani chcieli udowodnić, że prawdziwa miłość przezwycięży wszelkie bariery i trudności. Jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu i już pod koniec grudnia tego samego roku aktorzy oficjalnie ogłosili swoje rozstanie.

Nikt nie wiedział jednak, jakie były powody. Zarówno główni zainteresowani jak i osoby z ich otoczenia nie chcieli komentować zaistniałej sytuacji i trzymali się ogólnych informacji na temat rozstania. Podziękowali sobie również wzajemnie za wspólne miesiące oraz życzyli jak najlepiej.

Źródło: instagram.com/antek.krolikowski/

Na zaskakujący dla wielu zwrot akcji nie musieliśmy długo czekać. Już w lutym kolejnego roku media obiegły zdjęcia pary, która skorzystała z otwartych stoków. Mogliśmy obserwować, jak miłość kwitnie, a zakochani nie szczędzą sobie czułości. Wówczas pojawiły się również pierwsze doniesienia o ślubie Joanny Opozdy oraz Antka Królikowskiego. Jednak sama para znowu nie odnosiła się do tych plotek.

Przez cały czas trwania ich historii miłosnej, oboje starali się zachować jak najwięcej informacji w sekrecie. Doskonale wiedzieli, że w ten sposóļ mogą starać się zachować chociaż niewiele prywatności dla samych siebie. Jednak pomimo, że młoda para nie chciała komentować doniesień na temat ślubu, goście weselni nie byli na tyle dyskretni. Dlatego do mediów przedostała się informacja na temat dokładnej daty oraz miejsca ceremonii oraz przyjęcia.

Zobacz: Katarzyna Kwiatkowska – z mężem, dzieci, ślub, rodzice, wzrost

Antek Królikowski i Joanna Opozda – ślub

Ślub Joanny Opozdy oraz Antka Królikowskiego wyglądał niczym z bajki. Panna Młoda miała na sobie zwiewną, lekką sukienkę z odkrytymi ramionami. Oboje byli niesamowicie szczęśliwi i udowodnili, że ich miłość może przetrwać próbę czasu, a nawet chwilowe rozstanie. Mogłoby się wydawać, że wszystko jest na dobrej drodze i od tej pory w mediach nie usłyszymy już o kolejnych partnerkach Antka Królikowskiego.

Uroczystość odbyła się 7 sierpnia 2021 roku w parafii świętego Wojciecha na warszawskiej Woli. Pod kościołem na zakochanych oprócz gości czekał tłum reporterów. Dlatego Młoda Para nie potrafiła ukryć swojego rozczarowania faktem, że nie udało im się zachować w tajemnicy wszystkich szczegółów związanych z uroczystością.

Antek Królikowski i Joanna Opozda – rozstanie

Niestety, w tej historii miłosnej nie znajdziemy szczęśliwego zakończenia. Pomimo, że w bardzo krótkim czasie po ślubie pojawiły się doniesienia na temat ciąży Joanny Opozdy oraz szczęścia związanego z tym stanem.

Przez cały okres ciąży w mediach społecznościowych pojawiało się coraz mniej wspólnych zdjęć małżonków. Było to jednak argumentowane między innymi złym samopoczuciem kobiety oraz dużym obciążeniem związanym z donoszeniem ciąży. Dlatego nie wzbudziło to podejrzeń fanów.

Jednak krótko po narodzinach ich syna – Vincenta media obiegła informacja na temat rozstania Joanny Opozby oraz Antka Królikowskiego. Podobno nastąpiło to jeszcze przed porodem, ale ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo dziecka, para nie przekazała tej informacji mediom. Powodem takiego obrotu sprawy miały być liczne zdrady Królikowskiego, które występowały zarówno przed jak i w trakcie ciąży kobiety. Obecnie małżonkowie w dalszym ciągu czekają na rozwód. Wszystko wskazuje na to, że proces będzie dłuższy niż samo ich małżeństwo.

Zobacz: Rozwód z kredytem hipotecznym – jakie są realia prawne?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły