Joanna Opozda przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?

Joanna Opozda to jedna z aktorek, o których ostatnio jest głośno w polskim show-biznesie. Przyczyniło się do tego kilka kwestii. Młoda mama jest rozchwytywana przez producentów filmowych i wykorzystuje swoją sławę, pojawiając się w coraz to nowych produkcjach. Jednocześnie za nią nieudany związek z Antkiem Królikowskim, z którym aktorka jest obecnie w trakcie rozwodu. Kobieta z uwagi na swoją urodę wielokrotnie musiała mierzyć się z pytaniami dotyczącymi operacji plastycznych. Jak wyglądała kiedyś? Czy poprawiała coś w swoim wyglądzie?

Zobacz: Joanna Opozda bez makijażu – ZDJĘCIA

Joanna Opozda przed operacjami

Joanna Opozda może pochwalić się wręcz nienaganną cerą oraz nietypowymi rysami twarzy. Są one na tyle delikatne, że aktorka często jest pytana o operacje plastyczne, jakie są za nią. Szczególnie, że w internecie często można spotkać zdjęcia, na których podobno widnieje Joanna Opozda przed operacjami.

W rzeczywistości jednak kobieta zdecydowanie zaprzecza, że miałaby korzystać z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Twierdzi, że gdy była młoda wyglądała niemal identycznie. Na potwierdzenie swoich słów pokazała w serwisie Instagram zdjęcia, które zostały wykonane, gdy aktorka miała 18 lat. Młodość w jej wykonaniu trwa nadal, ponieważ kobieta wygląda dokładnie tak samo jak kiedyś.

Źródło: instagram.com/asiaopozda/

Na zdjęciach, na których młoda Joanna Opozda pozuje jako aktorka widać, że ma wydatne kości policzkowe, mały nosek oraz duże usta. Wszystkie te cechy są w dalszym ciągu widoczne u kobiety. Ma to świadczyć o tym, że kobieta nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej.

Joanna Opozda przed operacjami broni się podobno wykorzystując odpowiednią, świadomą pielęgnację na co dzień. Można zresztą łatwo zauważyć, że jej cera jest niezwykle gładka, a sama kobieta bardzo chętnie pokazuje się bez makijażu w codziennych sytuacjach. Jak twierdzą internauci, nie potrzebuje dodatkowych ulepszaczy, żeby wyglądać pięknie. Piszą w komentarzach, że nie musi się malować, ponieważ jej uroda i tak przyciąga wzrok wielu osób na ulicy.

Młoda aktorka jest nadal przed operacjami. Jedyny zabieg, jaki przeszła to laserowa korekcja wzroku. Kobieta miała dużą wadę oraz astygmatyzm, który wpływał negatywnie na jej komfort widzenia. Miała problem, żeby rozpoznać na ulicy swoich znajomych, którzy przyjaźnie machali do niej mijając ją. Dlatego zdecydowała się na operację, która miała poprawić jej komfort widzenia. Kiedyś zachwycała się rezultatami, jednak obecnie przyznała, że problem powrócił, a kobietę czeka decyzja na temat ewentualnego powtórzenia zabiegu na oczy.

Zobacz: Antek Królikowski i Joanna Opozda – historia, ślub, rozstanie

Joanna Opozda – młodość, jak wyglądała kiedyś?

Młodość aktorki nie była związana z teatrem ani z telewizją. Po raz pierwszy pojawiła się na ekranach już jako dorosła kobieta. Jednak w sieci co jakiś czas pojawiają się zdjęcia, które wrzuca sama Joanna Opozda. Przed operacjami wygląda dokładnie tak samo, jak kilkanaście lat temu, kiedy jako 18-letnia, początkująca modelka, pozowała do zdjęć.

Źródło: instagram.com/asiaopozda/

Kobieta bardzo chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami na Instagramie zdjęciami, na których pokazuje swoje wspomnienia z młodości. W ten sposób zarówno wraca pamięcią do dawnych lat, jak również udowadnia wszystkim niedowiarkom, że nie poddała się operacjom plastycznym.

Kobieta nie zaprzecza, że kiedyś może zdecyduje się na taki krok. Jednak w tym momencie jest młoda, a jej uroda w dalszym ciągu zachwyca niemal wszystkich. Dlatego nie widzi potrzeby, żeby poddawać się operacjom plastycznym. Szczególnie, że ma negatywne wspomnienia związane z próbami poprawy swojej urody, jak to było w przypadku laserowej korekcji wzroku w jej przypadku.

Jak myślicie? Joanna Opozda podda się zabiegom medycyny estetycznej? A może operacje już za nią, ale nie chce się tym chwalić w sieci? Czy kiedyś wyglądała lepiej? Warto z pewnością śledzić dalsze poczynania aktorki, bo na pewno pojawi się jeszcze nie raz na ekranach.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły