Jak znaleźć stacje z prysznicem?

W obecnych czasach powszechne stały się budżetowe podróże. Organizując wycieczki samemu, można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Wyprawa niezorganizowana przez biuro dla niektórych może być świetną przygodą z odrobiną adrenaliny. Podczas planowania dłuższej trasy w pewnym momencie każdemu do głowy przychodzi pytanie, jak znaleźć stację z prysznicem. A może są jakieś inne miejsca gdzie można się wykąpać w przyzwoitych warunkach? Przedstawiamy sposoby na to jak na mapie znaleźć stacje benzynowe z prysznicem. Sprawdź wszystkie możliwości na prysznic w podróży, które przedstawimy w artykule.

Zobacz: Jak znaleźć dziewczynę / chłopaka w wieku 14 lat?

Jak znaleźć stacje z prysznicem? TIPY

Jak znaleźć stacje z prysznicem? Trafienie na takie miejsce jest gwarancją na komfortową kąpiel w podróży. Łazienki znajdujące się przy stacjach lub na większych parkingach są zwykle zadbane i czyste. Dają podróżującym osobom większy komfort niż punkty sanitarne, które często oferują gorsze warunki. Jednym ze sposobów na znalezienie stacji benzynowych z prysznicem jest mapa Google. Przy stacjach, które mijasz na trasie możesz wejść w stronę konkretnej stacji. Powinna tam znajdować się informacja o udogodnieniach, takich jak prysznic. Takich informacji warto szukać również pośród komentarzy i opinii. Warto pamiętać, że łazienki znajdują się również na niektórych parkingach. 

Źródło: pilotflyingj.com

Stacje benzynowe z prysznicem mapa

Jeśli nadal nie wiesz jak skutecznie znaleźć stacje z prysznicem, warto celować w konkretne marki, które dają gwarancję udogodnienia, jakim jest prysznic w swoich punktach. Jakie to miejsca? Jedną z takich stacji jest sieć stacji Love’s. Marka posiada nawet aplikację, która pozwala na obserwowanie stanu dostępności pryszniców. Stacja posiada również bony dla ich stałych klientów, którzy korzystają u nich również z zakupu paliwa. To świetne rozwiązanie nie tylko dla podróżujących, ale też zawodowych kierowców, którzy często są w trasie. 

Kolejnymi markami, które oferują prysznice w każdej swojej lokalizacji są Pilot i Flying J. Oni również swoim klientom również udostępnili do użytku aplikację, która pomaga przy planowaniu trasy i weryfikowaniu aktualnych cen paliwa. Program przewiduje również zniżki i nagrody dla stałych klientów. Wśród nich przewiduje się również darmowe prysznice. Zniżka na prysznic funkcjonuje również przy dodatkowym skorzystaniu z oferty zakupu paliwa. 

Jakie są inne sposoby na kąpiel w trasie? Zdarza się, że nie ma możliwości skorzystania z prysznica lub ten, na który trafisz okaże się na tyle mało komfortowy, że sam zrezygnujesz z możliwości skorzystania z niego. Niezależnie od tego w jakim kraju czy mieście jesteś. Nikt nie zabroni Ci zażyć kąpieli na łonie natury. Rzeka czy strumień dla niejednego podróżnika okazała się bardziej atrakcyjna niż niehigieniczny i brudny prysznic w dostępnym punkcie sanitarnym. Poza tym, jeżeli w miejscu, w którym jesteś jest dostęp do morza, to świetna okazja na orzeźwiający prysznic. Mimo że zasolenie wody jest bardzo zdrowe dla skóry człowieka, to nie mamy na myśli kąpieli w morzu. Plaża jest przecież miejscem gdzie dostępne są w pełni darmowe prysznice. 

Zobacz: Co to znaczy za pobraniem?

Istnieje wiele sposobów na to, żeby umyć się w trakcie podróży. Jednym ze sposobów na znalezienie czystej i zadbanej łazienki są stacje benzynowe. Chcąc mieć pewność, że wybrana na mapie stacja benzynowa będzie z prysznicem, warto wybierać te największe punkty postoju. Poza stacjami, można kierować się na parkingi, gdzie również za darmo lub za niewielką opłatą można skorzystać z dostępu do ciepłej wody. Dobrym pomysłem może być też czytanie forum lub znalezienie bloga z podróży na konkretnej trasie, którą się poruszasz. W obecnych czasach w Internecie i w mediach społecznościowych można znaleźć mnóstwo porad odnośnie podobnych rzeczy. Wystarczy przejrzeć je pod kątem kierunku, w którym się wybierasz. Weterani podróży w przypadku kiedy nie są w stanie znaleźć miejsca z dostępem do łazienki z prysznicem często decydują się na umycie się przy pomocy zlewu, co nie jest takim złym pomysłem. Nie jest to oczywiście to samo co kąpiel, jednak można bez problemu umyć zęby czy nawet włosy. Zlew jest bowiem dostępny w każdej toalecie, co sprawia, że jest czasem najbardziej dostępną i racjonalną alternatywą dla normalnego prysznica czy wanny.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły