Laleczka Voodoo – jak zrobić? Co to? Czy jest bezpieczna?

Rzucanie czarów, uroków czy złorzeczenie innym obecne jest w świecie od zarania dziejów. W dużej mierze sytuacje, w których druga strona decyduje się na użycie różnego rodzaju mocy i energii w stosunku do innych osób wynikają z wrogiego nastawienia czy złośliwości, jakie pochodzą od nich w naszym kierunku. Mimo różnorodności, z jakimi spotykamy się na świecie, niemal w każdej z kultur, ludzie posiadają sposoby, niekiedy odmienne, służące do rzucania uroków na inne osoby. Jedną z nich jest laleczka Voodoo, która mimo afroamerykańskich korzeni, już od wielu lat znana jest także w Polsce. Dziś sprawdzimy:

  • Czy laleczka Voodoo jest niebezpieczna?
  • Laleczka Voodoo – co to?
  • Laleczka Voodoo – jak zrobić?
  • Laleczka Voodoo, a zemsta
  • Laleczka Voodoo, a zaklęcia

Sprawdź: Rzucony, zły urok – najczęstsze objawy

Co to laleczka Voodoo?

Jak zrobić laleczkę Voodoo? Laleczka Voodoo swoim wyglądem przypomina bardziej pluszowego misia, jednak w rzeczywistości jest stworzoną kukiełką, w której powinno znaleźć się miejsce na rzeczy osobiste osoby, która poddana ma być przez nas złym urokom. W zależności od dostępności może być to kawałek paznokcie, pukiel włosów, ślina, ale także kawałek ubrania czy rzeczy, którą dana osoba używała. Coraz częściej, tworząc laleczkę Voodoo, wykorzystuje się zdjęcie osoby, na którą zamierzamy rzucić urok i przyszywa się ją w miejsce głowy kukiełki. Jeśli zastanawiasz się jak zrobić laleczkę Voodoo to najlepiej dobierz kolory i materiały, które bezpośrednio kojarzą Ci się z wrogą osobą, a w miarę możliwości wykorzystuj materiały naturalnego pochodzenia. Rekwizyt ten najczęściej wykorzystywany jest do wbijania szpilek w powierzchnię kukły. Energia, wykorzystywana do magii, ma sprawić, że osoba, wobec której wykonujemy obrzęd, powinna odczuwać ból bądź inne niepożądane zjawiska w momencie, kiedy laleczka jest wykorzystywana.

Sprawdź: Jak rzucić klątwę na wroga, sąsiada, rzucanie złego uroku

Czy laleczka Voodoo jest bezpieczna?

Jeśli wiesz już jak zrobić laleczkę Voodoo, przejdźmy do kolejnej kwestii. Wiele osób, szczególnie tych, którzy po raz pierwszy mają do czynienia z tą szmacianą kukiełką, zastanawia się, czy laleczka Voodoo jest niebezpieczna. Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, bowiem wiele zależy od tego, kto danego rekwizytu wykorzystuje i w jaki sposób. Szczególnie podatne na wyrządzenie krzywdy czy wręcz opętania są osoby początkujące w temacie, bądź te, które nie do końca wiedzą, czym tak właściwie jest laleczka Voodoo, a tworzą ją, aby odegrać się na znajomych czy koleżankach z klasy. Warto wspomnieć, że laleczka Voodoo, w zależności od nastawienia osoby jej wykorzystującej może służyć zarówno do rzucania uroków, w negatywnym tego słowa znaczeniu, jak i mieć działanie zupełnie odwrotne, a wręcz uzdrawiające. To dlatego tak ważne jest skupienie i koncentracja, a także skierowanie swoich myśli dokładnie na osobę, której dotyczyć ma działanie laleczki Voodoo. 

Laleczka Voodoo – zaklęcia 

Hokus Pokus, czary-mary, Abrakadabra – to najczęściej kojarzące się nam z magią zaklęcia. Wykorzystując laleczkę Voodoo, zaklęcia nie mają jednak żadnego znaczenia, a wręcz, podczas seansów energetycznych z wykorzystaniem tej kukiełki, niewiele osób decyduje się na wypowiadanie jakichkolwiek zaklęć. Kluczową rolę podczas rytuału z laleczką Voodoo jest głęboka koncentracja i nakierowanie myśli na daną osobę. W zależności, czy nasze nastawienie w momencie rytuału będzie pozytywne, czy negatywne, uzyskać możemy rzucenie złego uroku czy sprawienie danej osobie bólu, bądź przyciągnięcie w kierunku do niej pozytywnych emocji. Wiele osób, które zdecydowały się na skorzystanie z laleczki Voodoo, oprócz samego rekwizytu, zamiast zaklęć wykorzystują różnokolorowe światła, które mają za zadanie zwiększać skuteczność działania kukiełki.

Laleczka Voodoo jako skuteczna zemsta?

Laleczki Voodoo w pierwotnym zamyśle wcale nie miały być wykorzystywane jako narzędzie służące zemście. Kukiełki wykorzystywane były raczej w rytuałach mających na celu uzdrowienie drugiego człowieka czy sprawienie, że dana osoba się w nas zakocha. Dopiero ukazanie złego oblicza i możliwości wykorzystania laleczki Voodoo jako zemsta na wrogich nam osobach sprawiła, że to właśnie z nią kojarzymy ten rekwizyt. Warto zwrócić uwagę, że skuteczność laleczki Voodoo w dużej mierze uzależniona jest od wiary w moc działania tej metody, a niejednokrotnie, nawet mimo braku widocznych efektów, osoba rzucająca zły urok, szuka na siłę dowodów skuteczności zemsty. Według specjalistów zaś, działanie laleczki Voodoo możliwe jest tylko dzięki silnej mocy i energii, jaka płynie z osoby, rzucającej zły urok. Być może, w przypadku, z jakim będziemy mieli do czynienia, laleczka Voodoo okaże się skuteczną zemstą, jednak nie należy przyjmować tego za pewnik, bowiem jednorazowa skuteczność może wynikać głównie ze zbiegu okoliczności.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły