Lunzo – opinie. Czas dostawy, zwroty, co to za firma?

Możliwość poznania opinii o sklepie, oferowanych produktach oraz sposobie traktowania klienta jest szczególnie przydatna w przypadku mało znanych i rozpowszechnionych firm. Jedną z marek, która co prawda posiada ugruntowana pozycję na rynku, a w swojej ofercie posiada produkty dostawców z całego świata, jego popularność jest znacznie mniejsza niż w przypadku sieciówek. Po części wynikać to może z braku sklepów stacjonarnych, w których to klienci mieliby możliwość sprawdzenia rzeczywistej jakości oferowanych produktów oraz rzetelności marki. W przypadku kiedy sklep działa jedynie w Internecie, jedynym sposobem na przekonanie się o jakości jest zamówienie produktu bądź sprawdzenie opinii o sklepie na forum.

W dzisiejszym artykule sprawdzimy:

  • Co to za firma?
  • Jaki jest czas dostawy zamówionych produktów?
  • Jakie są opinie o Lunzo?
  • Czy jest możliwość dokonania zwrotu?

Lunzo – co to za firma?

Lunzo jest czeską marką, oferująca produkty wielu dostawców z krajów takie jak Chiny, Singapur czy Hong Kong. Głównymi produktami, oferowanymi przez Lunzo jest odzież, obuwie oraz akcesoria, jednak w asortymencie marki znajdziemy także akcesoria do domu, zabawki, produkty dla zwierząt, elektronikę, gadżety do samochodu, kosmetyki, a także wiele przemysłowych produktów, niezbędnych na co dzień. Wyróżnikiem marki Lunzo jest stosunkowo wysoka jakość oferowanych produktów i ich niska cena, przez co trudno znaleźć konkurencję dla tej marki.

Jak widać na portalu Wykop ludzie pytają o to co to za sklep.

Lunzo – opinie

Warto przyjrzeć się opiniom o Lunzo, jakie zamieszczane są na licznych forach przez klientów, czy osoby, które choć raz miały okazję skorzystać z oferty marki. Biorąc je pod uwagę podczas zakupu, a także będąc świadomym jakości, jakiej możemy spodziewać się biorąc pod uwagę cenę produktów w sklepie Lunzo, jesteśmy w stanie ocenić, czy to właśnie tego typu asortymentu poszukujemy. Wśród opinii na forum znaleźć możemy wiele pozytywnych komentarzy odnośnie cen poszczególnych produktów z asortymentu sklepu Lunzo, jednak to nie jedyny pozytywny aspekt dokonywania zakupów w owym miejscu. Klienci bardzo często podkreślają, że prócz standardowych promocji. Lunzo oferuje wiele kodów rabatowych, umożliwiających zdobycie dodatkowego rabatu, co wiąże się z oszczędnościami. Wśród wielu pozytywnych opinii o Lunzo, znaleźć możemy także krytyczne głosy konsumentów, które dotyczą głównie pomylonych zamówień, czy koniecznością długiego oczekiwania na zamówienie. 

Lunzo – opinie o czasie dostawy

Jak już wspomnieliśmy opinie o czasie dostawy zamówień z Lunzo nie cieszą się zbyt pozytywnymi komentarzami. Wynika to przede wszystkim z faktu iż wielu klientów, nie zwraca uwagi na zapisy w regulaminie, według których czas dostawy złożonego zamówienia wynosić może od 15 do 45 dni. Wielu klientów przyznaje, że na zamówiony produkt trzeba czekać niejednokrotnie nawet ponad miesiąc, co zgodnie z czasem podanym w regulaminie. Co prawda sama dostawa jest bezpłatna, jednak nie ma możliwości wyboru zapłaty za zamówienie przy jego odbiorze. Decydując się więc na zakupy w Lunzo, musimy uzbroić się nieco w cierpliwość, a jeśli potrzebujemy produktu w określonym terminie, stosunkowo wcześniej złożyć zamówienie.

Sukienki Lunzo – opinie

Jednymi z chętniej wybieranych produktów w sklepie Lunzo są sukienki. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem ich wybór jest naprawdę imponujący. Od zwykłych, zwiewnych, letnich sukienek, poprzez propozycje idealne do biura, kończąc na rozwiązaniach, które świetnie sprawdzą się na różnego rodzaju przyjęciach. Co ważne, wszystkie oferowane przez Lunzo sukienki cieszą się pozytywnymi opiniami. Klienci zwracają uwagę przede wszystkim na szeroki asortyment, zarówno pod względem wyglądu poszczególnych ubrań, jak i dostępności ich w poszczególnych rozmiarach. Na uwagę zasługuje również fakt, iż sukienki na stronie Lunzo zostały podzielone na kilka kategorii, dzięki czemu z łatwością możemy znaleźć interesujący nas model, idealnie dopasowany do naszej sylwetki. Sukienki Lunzo w opinii klientów w pełni odpowiadają aktualnym trendom, a ich ceny są znacznie bardziej konkurencyjne niż w przypadku tych, oferowanych przez sieciówki.

Buty Lunzo – opinie

Oferta marki Lunzo to nie tylko ubrania, ale także buty. Znajdziemy tu obuwie dla całej rodziny na każdą okazję i porę roku. Czółenka, buty sportowe, sandały czy półbuty, to tylko niektóre propozycje, jakie dostępne są w Lunzo. Wśród opinii klientów o butach Lunzo przeważają głównie te, które podkreślają, że obuwie, jakie znaleźć możemy na stronie internetowej sklepu, w pełni odpowiada modelom z pierwszych stron gazet o tematyce modowej. Bogactwo modeli obuwia w sklepie Lunzo pozwala idealnie dopasować zakup do swoich potrzeb. 

Lunzo – zwroty, co piszą na forum o zwrotach?

Wiele osób, nie decyduje się na zakupy w sklepie Lunzo, ze względu na obawy dotyczące z nietrafionym rozmiarem czy niezgodnością produktu z opisem. Jednak Lunzo, jako dostawca produktów, zamówionych online daje możliwość zwrotu w terminie nieprzekraczającym 14 dni od otrzymania produktów. Wielu klientów porusza kwestie związane ze zwrotami na forum. Z opinii o zwrotach dowiedzieć możemy się, że w większości przypadków, koszt odesłania produktów leży po stronie zamawiającego, a jako że zwrotu należy dokonać za granicę, nie jest to zbyt opłacalne, szczególnie w przypadku, kiedy zdecydowaliśmy się na produkty w mocno obniżonej cenie. 

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły