Pan Wybierak – opinie, czy jest wiarygodny?

Bezprzewodowy czy satelitarny? Oferta Internetu z telewizją czy bez? A może jeszcze abonament na telefon do tego? Różne pakiety, rozmaite promocje, zmiany umów, przedłużenia umów, jedna sieć, druga, trzecia i człowiek ostatecznie sam nie wie, co ma wybrać. Na szczęście w dzisiejszych czasach chcąc zasięgnąć informacji, nie jesteśmy już skazani na bezskuteczne wiszenie na infolinii lub wielogodzinne przeczesywanie Internetu. Wystarczy o wszystko, co nas interesuje zapytać Pana Wybieraka i zdecydować się na tę ofertę, która najbardziej nam podpasuje. Czym jest panwybierak.pl? Jakie są opinie na jego temat?

Zobacz: Chomikuj – podobne strony, czy jest bezpieczny i legalny? Najnowsze opinie

Pan Wybierak – co to?

Kiedy wybieramy dostawcę usług komunikacyjnych bierzemy pod uwagę kilka czynników. Są to chociażby lokalizacja, rodzaj łącza, prędkość wysyłania i pobierania, ale poza samymi technikaliami interesuje nas również umowa, jaką podpiszemy, cena, czy jest konkurencyjna, i wszelkie dodatkowe opłaty naliczane za instalację, aktywację i modem. Niby proste wybranie usługi, a w ostateczności mamy przed sobą całkiem sporo danych do przeanalizowania. Na co się zdecydować? Co się opłaca najbardziej? Jakie są opinie o wybranym dostawcy? Tym wszystkim może zająć się Pan Wybierak – polska porównywarka usług telekomunikacyjnych, która w jednym miejscu pozwala zestawić wszystkie interesujące nas i dostępne na rynku oferty.

Strona panwybierak.pl prezentuje nam gotowy i aktualny zestaw usług telekomunikacyjnych dla wskazanego przez nas obszaru. Wystarczy wpisać interesujący nas adres, aby uzyskać wszystkie dostępne oferty. Z kolei filtry, umieszczone na górze portalu, zawężą poszukiwania do najważniejszych dla nas parametrów. Dodatkowo nad każdą przedstawioną ofertą, znajduje się okienko “porównaj”, które pozwala zestawić obok siebie wszystkie kuszące dla nas opcje.

Na poszczególne oferty składa się szczegółowy opis usługi zgodny z tym, co proponuje producent. Dowiemy się, jaki jest koszt danego pakietu wraz z dodatkowym serwisem i sprzętem, poznamy czas trwania umowy, wszystkie istotne parametry techniczne oraz bieżące promocje. Dodatkowym atutem Pana Wybieraka jest dział “opinie”, gdzie można zapoznać się z wrażeniami klientów, dotyczących danego dostawcy, dzięki czemu strona daje nam wiarygodny obraz interesującej nas oferty.

Pan Wybierak poza skutecznym i szybkim porównaniem ofert telewizji, telefonu i Internetu, spełnia też rolę pośrednika w zawieraniu umów. W tym celu należy wypełnić formularz na stronie i czekać aż konsultant skontaktuje się z nami, aby uzgodnić termin realizacji wybranej usługi.      

Źródło: facebook.com/ PanWybierak.pl

Zobacz: Zapisani Sobie – opinie, jak usunąć konto, wykop, czy warto?

Pan Wybierak – opinie

Pan Wybierak figuruje zatem jako strona, która w skuteczny i przejrzysty sposób pomoże nam wybrać najlepszą dla nas ofertę wszelkich usług telekomunikacyjnych. Jednak zaglądając w opinie na temat tego portalu można się dowiedzieć, że nie każdemu Pan Wybierak pomógł tak, jak tego oczekiwano.

Strona funkcjonuje od 2014 roku. W tamtych latach opinie osób korzystających z Pana Wybieraka były różne. Wiele osób wskazywało, że oferty prezentowane na stronie nie pokrywają się z rzeczywistością, a sama strona bywa, że wyszukuje nieistniejące usługi. Takie opinie szczególnie dotyczyły mniejszych miejscowości, w których użytkownicy otrzymywali niepełne dane, błędy w ustawianiu filtra, nieaktualne oferty lub brak odpowiednich parametrów.

W 2019 roku strona panwybierak.pl przeszła aktualizację i zmianę szaty graficznej. Portal stał się bardziej przejrzysty i funkcjonalny, a dzięki temu można lepiej porównywać oferty interesujących nas dostawców. Opinie wystawione na stronie facebookowej Pana Wybieraka dają mu średnią 4,3 (ocena 65 osób), z kolei na Google’u ocena wyniosła 3,8. Konkretne opinie, z którymi możemy się tam zapoznać, są bardzo zróżnicowane. Są osoby podkreślające wygodę wyszukiwania, dobre porównania, pomoc w całym procesie wyboru oraz zawierania umowy. Niestety są też negatywne opinie osób, które wskazują na problemy ze skontaktowaniem się z pośrednikiem lub niewywiązywanie się z zobowiązań. Widzimy również, że na każdy tego typu zarzut Pan Wybierak stara się jakoś odpowiedzieć i coś zaradzić, by nie zostawiać klientów z niczym.  

Pan Wybierak – czy jest wiarygodny?

W 2015 roku Pan Wybierak otrzymał „Certyfikat Prezesa UKE” w kategorii Przejrzysta Porównywarka Ofert Usług Telekomunikacyjnych. Sam portal działa od 2014 roku i nadal znajduje grono odbiorców, którzy chętnie w ten sposób ułatwili sobie wybór Internetu i innych usług telekomunikacyjnych. Informacje na portalu opierają się na aktualnych ofertach wybranych dostawców i są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu porównywarka daje nam wiarygodny obraz danch świadczeń. Kwoty, jakie znajdziemy na stronie to średnia cena z uwzględnieniem promocji, rabatów i dodatkowych opłat, dzięki czemu poznajemy realne koszta wybranej oferty.

Warto też wiedzieć, że w razie wszelkich wątpliwości strona oferuje pomoc doradców, z którymi możemy skontaktować się mailowo, telefonicznie, a także poprzez czat. W związku z tym wszelkie wątpliwości, jakie nas najdą w trakcie wyboru zostaną skutecznie rozwiązane. Dlatego kiedy następnym razem będziesz się zastanawiać czy przedłużać umowę, czy może zmienić dostawcę, warto skorzystać z pomocy Pana Wybieraka i samemu sprawdzić jego skuteczność.

Zobacz: Jaki krem na cellulit najlepszy? Opinie, efekty, skuteczność

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły