„Psi Patrol: Film” – gdzie obejrzeć? Lista stron

Od czasu premiery serialu „Psi Patrol” minęło prawie 10 lat. Przygody dzielnych psiaków – owczarka Chase’a, dalmatyńczyka Marshalla, kundelka Rocky’ego, buldoga Rubble’a, labradorki Zumy i suczki cockapoo Skye, które wraz z chłopcem Ryderem ruszają na pomoc potrzebującym, podbiły serca przedszkolaków w wielu krajach. Pieskom czasem towarzyszą również syberyjski husky Everest, chihuahua Tracker, berneński pies pasterski Rex, jamnik Libertty, golden retrievery Tuck i Ella oraz Big Truck. Te imiona dobrze zna większość dzieci w Polsce. Stacja Nickelodeon zapowiedziała, że powstanie nowy, 10. sezon serialu.

3 września 2021 roku w naszym kraju premierę kinową miał „Psi Patrol: Film”. To pełnometrażowa produkcja, którą pokocha każdy fan serialu. Film opowiada o tym, jak bohaterskie pieski muszą uratować miasto przed złym burmistrzem Humdingerem.

 „Psi Patrol: Film” – gdzie obejrzeć online i za darmo? Tego dowiesz się czytając poniższy artykuł.

Zobacz: Zalukaj – opinie. Pl, cc, tv, film – sprawdzamy wszystkie wersje

„Psi Patrol: Film” – gdzie obejrzeć?

„Psi Patrol: Film” – gdzie obejrzeć online? Już spieszymy z odpowiedzią.  „Psi Patrol: Film” można obejrzeć w serwisach takich jak:

  • Player

Player to polski serwis wideo na życzenie. Koszt wypożyczenia „Psi Patrol: Film” to 18,00 zł.

  • Canal+

Wypożyczenie filmu w platformie Canal+ online kosztuje 9,99 zł.

  • Chili

„Psi Patrol: Film” można kupić w serwisie Chili w standardowej rozdzielczości za 29,90 zł, w HD za 39,90 zł, a w 4K – 44,90 zł.

  • YouTube

Tutaj film można wypożyczyć za 13,00 zł w standardowej rozdzielczości lub za 17,00 zł w HD. Kupno filmu kosztuje 39,00 zł (SD) albo 44,00 zł (HD).

Źródło: youtube.com
  • Netflix

Do tej pory na Neflixie w ramach subskrypcji popularnego Netflixa mogliśmy oglądać tylko odcinki serialu „Psi Patrol”. Od 2 marca dostępny jest tam pełnometrażowy film. Pakiet podstawowy dla jednej osoby, w jakości SD kosztuje 29 zł miesięcznie. Pakiet standardowy dla 2 osób z jakością HD kosztuje 43 zł miesięcznie. Natomiast za pakiet premium dla 4 użytkowników z jakością Ultra HD zapłacimy 60 zł.

  • iTunes Store

iTunes Store to sklep online należący do przedsiębiorstwa Apple Inc. W tym sklepie możemy nabyć gry, teledyski, programy telewizyjne oraz filmy, które dostępne są przez aplikację iTunes. Wypożyczenie „Psi Patrol: Film” w iTunes Store kosztuje 14,99 zł i jest dostępny w 3 rozdzielczościach – standardowej, HD oraz 4K. Natomiast kupno „Psi Patrol: Film” w iTunes Store kosztuje 29,99 zł w rozdzielczości standardowej i 39,99 zł w rozdzielczościach HD i 4K.

Zobacz: Teletubisie imiona – fioletowy – żółty – czerwony – zielony

„Psi Patrol: Film” – gdzie obejrzeć za darmo?

A gdzie obejrzeć „Psi Patrol: Film” za darmo? Czy jest taka możliwość? Tak, na CDA.pl po zobaczeniu reklamy jest możliwość obejrzenia filmu zupełnie za darmo.

Warto wiedzieć, że „Psi Patrol: Film” będzie miał kontynuację. „Psi Patrol: The Mighty Movie” miał mieć premierę 13 października 2023 roku, jednak twórcy chyba nie mogą się doczekać, aż pokażą efekty swojej pracy szerokiej publiczności i premiera została przesunięta na 29 września 2023 roku. Pieski znajdą się w bardzo nietypowej sytuacji. W Mieście Przygód wyląduje meteor, który da im supermoce. Niestety ich rywal Humdinger ucieknie z więzienia i będzie współpracował z panią naukowiec Victorią Vance, by skraść supermoce i zmienić się w superzłoczyńców. Bohaterowie będą musieli ich powstrzymać.

Powstał również serialowy spin-off – osobna produkcja, której bohaterem jest buldog Rubble. Tytuł to „Rubble & Crew”. Oficjalna premiera serialu odbyła się 3 lutego 2023 roku w StackTV w Kanadzie i Nickelodeon w Stanach Zjednoczonych. Niedługo zapewne dotrze również do Polski.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły