Maksymilian Ibisz – wiek, wzrost, ile ma lat, Krzysztof Ibisz

Maksymilian Ibisz to syn znanego prezentera telewizyjnego i aktora Krzysztofa Ibisza i dziennikarki Anny Zejdler. Młody mężczyzna wzbudza zainteresowanie, często możemy natknąć się na komentarze wychwalające urodę chłopaka. Niektórzy uważają, że wygląda jak Timothée Chalamet. Postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u Maksymiliana. Czym się zajmuje? Ile ma lat? Jaki jest jego wzrost? Co o nim wiemy? Na te pytania znajdziecie odpowiedzi w poniższym artykule. Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy!

Zobacz: Vincent Ibisz – Instagram, ile ma lat, wiek, wzrost, data urodzenia, Krzysztof Ibisz, Wikipedia

Maksymilian Ibisz – wiek, wzrost, kim jest?

Ile ma lat Maksymilian Ibisz? Z profilu na Instagramie jego mamy Anny Zejdler (anna_zejdler) możemy dowiedzieć się, że data urodzenia Maksymiliana Ibisza to 6 listopada 2000 roku, zatem wiek mężczyzny to 22 lata. Na niektórych stronach internetowych możemy znaleźć błędną informację o wieku Maksymiliana (że urodził się w 1999 roku). W opisie posta wstawionego przez dziennikarkę z okazji urodzin syna możemy przeczytać, że Maksymilian jest wrażliwy, ma zasady i szacunek do ludzi, oraz ogromną miłość do natury i zwierząt. Ponadto kocha teatr, jest ambitny i ciekawy świata. Konto Maksymiliana na Instagramie znajdziemy pod nazwą @elmaxito_. Możemy tam zobaczyć zdjęcia z podróży oraz inne ujęcia z życia prywatnego.

Czy poszedł w ślady ojca i zdecydował się na aktorstwo? W 2019 roku Maks zagrał w filmie „Czarny Mercedes” w reżyserii Janusza Majewskiego. Wówczas wcielił się w rolę młodego kelnera. Maksymilian niedawno ukończył Warszawską Szkołę Filmową, kierunek Aktorstwo Nowych Mediów. Obecnie kształci się dalej na Akademii Sztuk Teatralnych we Wrocławiu. Ma już za sobą występy na deskach teatru. Jednak oprócz aktorstwa, Maks zastanawiał się również nad karierą jako komentator sportowy, ponieważ interesuje się piłką nożną.

A jaki jest jego wzrost? Maksymilian Ibisz jest podobnego wzrostu, co jego ojciec, Krzysztof Ibisz, co widać po wspólnych zdjęciach. Można przypuszczać więc, że młody mężczyzna ma około 188 cm wzrostu.

Zobacz: Marek Salla – pochodzenie, majątek, żona, e-commerce, dzieci, wikipedia, biznesmen, milioner

Źródło: instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Czy ma rodzeństwo? Tak, ma przyrodnie rodzeństwo. Ma młodszą siostrę Milenę, której ojcem jest Tomasz Walenta, z którym Anna Zejdler jest obecnie związana. Ma również dwóch młodszych braci – Vincenta (z małżeństwa Krzysztofa Ibisza i Anny Nowak) oraz Borysa (to syn Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej, z którą obecnie prezenter jest w związku małżeńskim).

Maksymilian Ibisz i Krzysztof Ibisz

Maksymilian Ibisz to najstarszy syn Krzysztofa Ibisza. Jest owocem miłości z pierwszego małżeństwa Ibisza z dziennikarką Anną Zejdler. Ich ślub w 1998 roku wzbudził duże zainteresowanie mediów, a nawet był transmitowany w telewizji, co było nowością w tamtych czasach. Jednak związek nie przetrwał próby czasu i w 2004 roku doszło do głośnego rozwodu. Ex-małżonkowie nie zerwali ze sobą kontaktu i oboje uczestniczyli w wychowaniu Maksymiliana. To odpowiedzialne zachowanie, ponieważ dobre relacje rodziców to bardzo ważna kwestia w prawidłowym rozwoju młodego człowieka.

Czy Maksymilian jest podobny do Krzysztofa Ibisza? Internauci są podzieleni, jednak większość z nich uważa, że młody mężczyzna to skóra zdjęta z mamy. Pod wspólnymi zdjęciami Maksa i taty nie brakuje komentarzy o tym, że chłopak jest bardzo przystojny. Niektórzy również żartują i pytają który z panów jest młodszy.

Maksymilian Ibisz – co jeszcze o nim wiemy?

W maju ubiegłego roku Maksymilian współprowadził z tatą koncert Fundacji Polsat na żywo. Później chętnie pozował na ściance. Na Instagramie napisał, że było to fantastyczne doświadczenie. Widać, że aspirujący aktor komfortowo czuje się, gdy kamery są skierowane na niego.

W tamtym roku przybył z mamą na pokaz mody znanego polskiego projektanta – Łukasza Jemioła. Na tę okoliczność założył koszulę z ciekawym wzorem, jeansy i długi czarny płaszcz. Zdecydował się na dobranie dodatków w postaci srebrnego zegarka i bransoletek. Maksymilian wydawał się być pełen pewności siebie i uśmiechał się do zdjęć.

Czy Maksymilian Ibisz zostanie gwiazdą? Za jakiś czas na pewno się przekonamy, w jakim kierunku pójdzie jego kariera. Życzymy powodzenia!

Zobacz: Rafał Brzozowski-wiek, żona, dzieci, wzrost, i Izabella Krzan, jego dziecko, Edyta Górniak, z bratem, z żoną, rodzice.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły