Tooles – opinie, klucze, narzędzia, kod rabatowy

Ktoś ostatnio zapytał mnie, co sądzę o sklepie z narzędziami Tooles. Odpowiedziałam, że nie za wiele, bo go nie znam. Zrobiłam po tym wydarzeniu research, żeby przy następnym takim pytaniu wiedzieć, co odpowiedzieć. Co jednak gdy nikt więcej o Tooles nie zapyta? Nic straconego, bo w tym artykule zabrałam wszystkie ważne, przy wyborze sklepu, aspekty. Przeczytaj i sprawdź sam: jakie są opinie o kluczach i narzędziach, co klienci sądzą o kontakcie z pracownikami oraz czy istnieje może jakiś kod rabatowy.

Tooles – opinie o sklepie

Świadomy i rozważny konsument, zanim zrobi zakupy, mówi – sprawdzam! Dobrze to o nim świadczy. Szanuje swoją pracę, pieniądze i czas. W internecie jest wszystko, również opinie, więc dlaczego by z tego nie skorzystać i uniknąć ewentualnej wtopy?

Na szczęście o Tooles nie można mówić o wtapianiu (i nie chodzi tu o metale, bo sklep w swojej ofercie ma np. spawarki). Sklep jest wiarygodny, na Ceneo istnieje od 2015 roku i dotychczas zebrał ponad 15 tys. pozytywnych opinii. Przy czym te negatywne stanowią jakieś 2,5% – dlatego od nich zaczniemy.

Przefiltrowując wszystkie zarzuty kierowane wobec produktów (nad czym nie ma sensu się rozwodzić, bo za ich wady odpowiada producent, a nie dystrybutor), przeczytałam, o długim czasie oczekiwania na przesyłkę (nawet tydzień), pomylonym towarze oraz braku faktur. Na pierwsze nie mam usprawiedliwienia, mogę tylko pocieszyć, że zamówienia docierają do klientów. Pomyłka w przygotowywaniu paczki może się zdarzyć każdemu – w odpowiedzi na takie opinie sklep zaprasza do kontaktu, w celu rozwiązania problemu. W kwestii faktur może faktycznie brakuje informacji o tym, że są wystawiane i wysyłane automatycznie dopiero po ODEBRANIU paczki – Tooles tu proszę się poprawić. 

Po drugiej stronie są ludzie, których opinie wskazują, że sklepowi nie można niczego zarzucić. Oferta jest bogata w produkty na każdą kieszeń. Na pochwały zasłużył też kontakt z pracującymi tam ludźmi. Klienci twierdzą, że są mili i profesjonalni.

Źródło: wizytówka Google

Klucze Tooles – opinie

Tooles nie tylko sprzedaje produkty innych marek, ale ma również narzędzia ze swoim logo. Ich zestawy kluczy nasadowych i płasko oczkowych są całkiem niezłe. Opinie konsumentów wskazują na różnorodność końcówek, dzięki czemu jednym zestawem można ogarnąć wszystkie wkręty. Jako plus wymieniają też atrakcyjną cenę. Niestety stoją za nią też pewne niedociągnięcia. Najwięcej zarzutów kierowanych jest w stronę walizki – narzędzia słabo się w niej trzymają i wypadają. Wadami są również luzy w grzechotce oraz materiał mniejszych bitów. Klienci wskazują, że są trochę zbyt miękkie lub źle zahartowane. Bity TORX potrafią skręcić się w spiralę w trakcie wykręcania.

Zobacz: Powermat – co to za marka? Opinie o wszystkich produktach

Narzędzia Tooles – opinie

Ciężko powiedzieć cokolwiek na temat pozostałych narzędzi. Tooles pod swoją nazwą ma ich niewiele, przez co opinii właściwie nie ma. Jednak trzeba brać to pod uwagę, że jest to sklep, a nie firma zajmująca się produkcją. W kwestii pozostałych dostępnych narzędzi polecam szukać opinii, wyszukując po nazwie marki, czy konkretnym modelu. 

Tooles – kontakt

Kontakt do Tooles możesz bez problemu znaleźć na ich stronie, ale skoro już tu jesteś, to możesz skorzystać z tego, że go tu przepisałam.

Zamówienie telefoniczne na narzędzia możesz złożyć w dziale handlowym pod nr:  +48 782 002 580

Do sklepu stacjonarnego w Białymstoku dodzwonisz się wybierając w telefonie: +48 795 902 100

Natomiast serwis i reklamacje dostępne są pod nr +48 570 441 010 oraz adresem e-mail: [email protected]

Tooles – kod rabatowy

Kody rabatowe to fajna sprawa, pozwalają kupić Ci tą samą rzecz tylko, że taniej. Ekstra, co nie? Mniej super jest jednak to, że z żadnym się nie spotkałam i nie mam się czym tu podzielić. Strony, które teoretycznie zbierają kody rabatowe w jednym miejscu, również świecą pustkami. Jedyne zniżki, na jakie możesz trafić to te, związane z ogólnymi promocjami w sklepie. Chyba że zapisałeś się do newslettera. Jeśli tak i dostałeś w nim kod rabatowy, daj znać w komentarzu, bo może faktycznie warto dorzucić kolejne wirtualne broszury promocyjne.

Podsumowując, sklep Tooles to dobre miejsce do zaopatrzenia przydomowego warsztatu. Opinie o sklepie są rewelacyjne, ceny przystępne, a wybór asortymentu bogaty. Kupując tu, nie powinieneś żałować.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły