Powermat – co to za marka? Opinie o wszystkich produktach

Jeżeli masz w planach pomajsterkować, zmienić wygląd swojego domu, zadbać w profesjonalny sposób o swój ogródek, to idealnie trafiłeś/łaś :). Na rynku mamy ogromny wybór firm, które oferują nam elektronarzędzia i inne produkty, które są dedykowane dla majsterkowiczów, firm budowlanych lub warsztatów. Jaka to firma? Jest to między innymi sklep Powermat. Dzisiaj przyjrzyjmy się dokładniej tej firmie i omówimy, co to za marka, zobaczymy opinie na temat ich firmy oraz poszczególnych produktów.

Sprawdź: Holzmann – co to za firma? Opinie, części zamienne, opinie na forum

Powermat – co to za marka, kto jest producentem, kto produkuje?

Powermat: co to za marka, kto produkuje oraz kto jest producentem? Jest to firma, która na rynku działa już od 1990 roku. Specjalizuje się w produkcji i sprzedaży elektronarzędzi, sprzętu spawalniczego i innych urządzeń. Głównymi klientami tej marki są duże i małe warsztaty oraz zakłady przemysłowe. Współpracują z innymi firmami na terenie prawie całej Europy i Azji. Producent oferuje sprzedaż nie tylko na terenie Polski, ale również na terenie innych krajów. W ich ofercie możemy znaleźć szeroki wybór narzędzi dla każdego klienta, jak: spawarki, wentylatory kolumnowe, piły ukośnice, nagrzewnice olejowe, prostowniki, wkrętarki i wiele innych.

Powermat – jaka to firma? Opinie na forum

Sprawdźmy jaka to firma, czy warto zrobić zakupy w sklepie Powermat i przyjrzyjmy się opiniom klientów na forum.

Opinie na temat firmy Powermat w większości są pozytywne. Na stronie “ceneo” posiada 437 opinii, w tym 13 jest negatywnych. Jednak gdy przyjrzymy się im dokładnie, pochodzą one głównie z 2019-2020 roku. Dotyczą one przede wszystkim obsługi klienta oraz braku towaru. Na stronie “trusted shops” firma Powermat posiada 677 opinii, w tym 89% klientów oceniło markę na 5 gwiazdek, a 11% na 4 gwiazdki. W szczególności chwalą sobie szybką, profesjonalną dostawę i dobry kontakt ze sprzedawcą, więc możemy sugerować, że uczą się na własnych błędach z przeszłości i starają się je zniwelować.

Firma ma również szeroki wybór produktów, najbardziej popularne są: spawarki, klucze udarowe, wkrętarki, migomaty, agregaty malarskie, kosiarki oraz kosy spalinowe. Pozytywne opinie posiada między innymi: wentylator kolumnowy Powermat Satin Tower-80, piła ukośnica, nagrzewnica olejowa oraz prostownik mikroprocesorowy akumulatorowy 6/12V PM-PM-40B. Towar objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. W dalszej części artykułu przedstawimy wam specyfikę poszczególnych produktów oraz opiszemy opinie klientów na ich temat.

Sprawdź: Piec / kocioł elektrodowy – opinie, zużycie prądu, co mówią na forum?

Spawarki Powermat opinie

Aby poprawnie spawać potrzebny nam będzie profesjonalny sprzęt, wiele akcesoriów oraz odpowiednie zabezpieczenie. Spawarki firmy Powermat, które cieszą się coraz większą popularnością, posiadają te trzy ważne czynniki. W ofercie sklepu mamy do wyboru spawarki takie jak: MIG/MAG, TIG, MMA.

Spawarka Inwertorowa Powermat 330A – opinie

Jedną z popularniejszych spawarek inwertorowych jest spawarka inwertorowa 330A. Umożliwia ona spawanie metodą MMA i TIG. Jej zaletą jest wyświetlacz LCD, który wskazuje aktualny prąd spawania ustawiany za pomocą przycisków (+/-). Bazuje ona na tranzystorach IGBT, których zaletą jest łatwość sterowania tranzystorów polowych oraz wysokie napięcie przebicia. Jest również wyposażona w wentylator chłodzący układy elektroniczne oraz w czujnik termiczny, który zabezpiecza nas przed przegrzaniem urządzenia. Jest bardzo poręczna, bo waży tylko 3,6 kg. Klienci również cenią sobie niską cenę przy tej jakości produktu, bowiem koszt tej spawarki wynosi tylko 399 zł.

Spawarka Inwertorowa Powermat 250 – opinie

Spawarka inwertorowa 250 również posiada wiele pozytywnych opinii. Umożliwia ona spawanie metodą MMA. W porównaniu do spawarki 330A jest ona cięższa, waży 6,8 kg jednak również jest bardzo poręczna. Jej dużą zaletą także są tranzystory IGBT, wentylator chłodzący układy elektroniczne oraz czujnik termiczny.

Sprawdź: Stihl FS 350 – opinie, testy, cena, części do kosy spalinowej

Klucz udarowy Powermat – opinie

W ofercie sklepu znajdziemy również klucze udarowe. Klienci przede wszystkich chwalą sobie funkcjonalność, łatwość użycia oraz wytrzymałość produktu. Doceniają także ciekawy design. Jednak pojawiły się również negatywne opinie dotyczące słabej mocy, przez co urządzenie nie jest w stanie odkręcić i przykręcić prawidłowo śruby.

Wkrętarka Powermat 20V – opinie

Wkrętarka Powermat 20V to najbardziej podstawowe narzędzie, bez którego nie wyobrażamy sobie domowego warsztatu. W ofercie znajdziemy wkrętarki, które posiadają dobre opinie wśród klientów. Za zaletę klienci uznają przede wszystkim wygodę użytkowania. Dzięki niewielkiej wadze i uchwytowi, który jest pokryty miękkim materiałem, zapewniony mamy wysoki komfort pracy. Ponadto wiertarka Powermat 20V posiada wyświetlacz LCD, który pokazuje stan naładowania akumulatora i tryb pracy.

Źródło: www.ceneo.pl

Migomat Powermat – opinie

Oprócz spawarki inwertorowej 330A i 250, dużą popularnością wśród klientów sklepu Powermat cieszą się spawarki migomaty inwertorowe 210A MIG/MAG/MMA PM-IMG-210S. Migomat PM-IMG-210S sprawdzi się idealnie w trakcie remontów i przy naprawie różnych elementów. Ich zaletą jest przede wszystkim wygoda użytkowania, ponieważ są one lekkie i poręczne. Migomat PM-IMG-210S wyposażony jest w funkcję “Hot Start”, która pozwala na chwilowe podwyższenie prądu spawania, ponad przez nas ustawioną wartość oraz “Anti Stick”, która pozwala na odcięcie/minimalizację napięcia oraz prądu spawania w razie pojawienia się zwarcia elektrody ze spawanym materiałem.

Sprawdź: Nupower Evolution – opinie, części, serwis

Agregat malarski Powermat PM-PDM-550M – opinie

Firma Powermat produkuje również nowoczesne agregaty malarskie, które posiadają wiele pozytywnych opinii. Świetnie się sprawdzą, gdy mamy do pomalowania duże powierzchnie. Dzięki nim zmniejszymy zużycie farby w porównaniu do tradycyjnego malowania pędzlem czy wałkiem. Klienci polecają między innymi elektryczny agregat PM-PDM-550M. Co więcej, malowanie zajmie nam dużo mniej czasu. Zaletą agregatu PM-PDM-550M jest także mobilność, wygoda w użyciu, a także łatwość czyszczenia.

Kosiarka Powermat opinie

Wiele pozytywnych opinii posiadają również kosiarki, a do najpopularniejszych należą kosiarki elektroniczne. Ich największą zaletą jest wysoka moc. W ofercie znajdziemy nawet kosiarkę o mocy silnika elektrycznego do 2600W. Za pomocą klamer motylkowatych złożenie kosiarki nie wymaga dużo czasu i jest ono możliwe bez użycia narzędzi. Są one również bezpieczne, ponieważ uruchomienie kosiarki wymaga użycia klucza, co zabezpieczy nas przed uruchomieniem urządzenia np. przez małe dzieci. Posiadają one również szybką ładowarkę, dzięki której jesteśmy w stanie w 60 min w pełni naładować baterie oraz pojemny kosz, który pomieści aż 30 litrów skoszonej trawy.

Źródło: www.ceneo.pl

Kosa spalinowa Powermat PM-KS-600T 6km – opinie

Poza spawarkami i kosiarkami w sklepie do zastosowania amatorskiego i profesjonalnego znajdziemy też kosy spalinowe. Szczególnie polecana przez klientów jest kosa spalinowa PM-KS-600T 6km. Posiada ona sprzęgło odśrodkowe z wysokiej jakości okładzinami, dzięki czemu praca tym urządzeniem jest wygodna i bezpieczna. Również kosa ma amortyzator silnika, który zmniejsza drgania i nie przenosi je na ręce. Mimo wysokiej mocy silnika mamy wyjątkowo niski poziom hałasu. Za zaletę kosy spalinowej PM-KS-600T 6km, klienci uważają również jej niewielką wagę, dzięki której nawet dłuższa nią praca jest komfortowa.

Powermat opinie na forum

Podsumowując, opinie na forum dotyczące marki Powermat oraz między innymi produktów, takich jak: wentylator kolumnowy Powermat Satin Tower-80, piła ukośnica, nagrzewnica olejowa oraz prostownik mikroprocesorowy akumulatorowy PM-PM-40B są w dużej części pozytywne, dlatego możemy Wam polecić zakupy w tej firmie. Asortyment jest bardzo szeroki, dlatego każdy z Was znajdzie coś dla siebie 🙂

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły