Ziemowit Kossakowski – kto to, Wikipedia, wzrost, waga, dziewczyna, wykształcenie, poglądy

Ziemowit Kossakowski to z pewnością ciekawa persona. Niestety raczej w tym negatywnym sensie. Kim jest? Niezależnie jakie poglądy polityczne masz ani, czy popierasz wybór, czy jesteś przeciwnikiem aborcji, zakładam, że nie pochwalasz kłamstwa i kiepskiego dziennikarstwa. Mogę się oczywiście mylić, przecież nie znamy się prywatnie, może osobiście bardzo lubisz kłamstwo i jest to dla Ciebie coś normalnego. Jeżeli tak, muszę już w tym momencie zakomunikować Ci, że nie znajdziemy wspólnego języka, a dalszą część artykułu czytasz na własną odpowiedzialność. 

Poznasz tutaj kilka faktów o Ziemowicie Piaście Kossakowskim. Od tego, kim jest on sam, kim są jego rodzice i dziewczyna, aż po takie szczegóły jak: wzrost i waga. Na próżno poszukujesz czegoś więcej na Wikipedii. Nic tam nie znajdziesz. Ale z pewną dozą niechęci przedstawię Ci również jego poglądy, powiązanie z TVP, a także jaka partia polityczna jest jego ulubioną. Na koniec sprawdzimy jego wykształcenie i poznamy genezę jego postrzegania świata.

Ziemowit Kossakowski – wykształcenie, rodzice, dziewczyna

Pierwszym tematem, jaki omówimy, jest rodzina i przeszłość Ziemowita. Jak możesz się spodziewać, Wikipedia nie okaże się pomocna w żadnym z tych aspektów. Na szczęście są inne sposoby poszukiwania informacji. 

Ziemowit Kossakowski – Wykształcenie

Zacznijmy więc od tego, jakie wykształcenie stoi za naszym sympatykiem obecnej władzy. Według jednego portalu jest on absolwentem lub przynajmniej były studentem prawa. Można więc zakładać, że ma wykształcenie wyższe. Nie powstrzymało go to jednak przed zagraniami niskich lotów, takich jak atakowanie przeciwników PiS-u. Początek swojej kariery w Internecie rozpoczął od kanału na Youtubie, Piast TV, gdzie nagrywał swoje publiczne wyczyny. Jego taktyka polegała na zarzuceniu rozmówcy czegoś absurdalnego lub absurdalnego, z czym ciężko walczyć. Poziom tych zagrywek kojarzy mi się z przedszkolnym:

„Na jakiej ulicy mieszkasz?”

„Na Promiennej”

„Haha, mieszkasz na ulicy, a nie w domu”

Zdecydowanie jest to fantastyczny sposób na przedstawienie rozmówcy w złym świetle, z którego nijak nie jest w stanie wybrnąć. No, ale jakichś sztuczek musiał się łapać, żeby napędzać propagandę ośmieszania tych ludzi.

Ziemowit Kossakowski – Rodzice

Wiedząc już, jak wysoki poziom reprezentuje, pewnie zastanawiasz się, kim są rodzice Ziemowita. Niestety nic na ich temat nie jest wiadome. Kossakowski nie dzieli się swoją prywatnością i jest jeszcze zbyt mało rozpoznawalny, by kogoś interesowali jego rodzice. Można za to znaleźć w Internecie dyskusję na temat osobliwych imion, jakie nosi Kossakowski. Ziemowit Piast to zdecydowanie odniesienie do historii Polski, przez co wielu uważa, że jego rodzice od małego wychowywali go na nacjonalistę. Ciężko się tu nie zgodzić, ponieważ zazwyczaj poglądy wynosimy właśnie z domu rodzinnego.

Na temat tego, kim jest dziewczyna Kossakowskiego, nie będę robić osobnej sekcji. Być może zastanawiasz się dlaczego, ale odpowiedź jest prostsza, niż można by się spodziewać. Ziemowit nigdy nic nie wspominał o tym, by miał jakąś dziewczynę. Bardzo chętnie za to podkreśla piękno i „uroczość” dziewczyn, z którymi na przyjemność się spotykać.

Ziemowit Kossakowski – kto to, informacje, Wikipedia

Dobra, znamy jego wykształcenie, wiemy, że nic nie wiemy o rodzicach i dziewczyny, to przejdźmy teraz do tego, kto to w ogóle jest Ziemowit Kossakowski i dlaczego jest o nim tak głośno. Jest on niczym gorzka kawa. Jedni uważają, że jest energetyzujący i pełny zapału, inni uważają, że jest zbyt cierpki. Jakby nie było, szybko postawi cię na nogi z samego rana. Czy to dlatego, że będziesz chciał razem z nim wyruszyć na Marsz Niepodległości i walczyć z „lewakami”, czy też dlatego, że zawrze w Tobie krew i włączy Ci się agresor na słuchanie jego prawicowych poglądów. Ups. Za szybko zdradziłam jego poglądy? No trudno. Zwłaszcza że odpowiadając na pytania: „kto to?” i „kim jest?”, ciężko znaleźć trafniejsze i pełniejsze określenia. 

Wikipedia milczy na jego temat, gdyż nie jest on szczególnie znaną osobą. Ale ciekawą już tak. Pomijając jego ataki na kanale na Youtubie, był również dziennikarzem TVP. Nie zagrzał długo posady, bo został zawieszony w obowiązkach, przez to, że naruszył kodeks zasad etyki dziennikarskiej TVP. Jeśli mam być szczera, to nie spodziewałam się, że mają oni coś takiego, a już tym bardziej że można to naruszyć. W przypadku Kossakowskiego chodziło o zarzut braku rzetelności. Wiele osób podejrzewa, że stoi on za artykułem krytykującym „hipokryzję” lekarzy rezydentów, który okazał się zupełnie błędny. Wytknięte tam zostały aspekty „życia na bogato” i  nadal domagania się większych zarobków.   

Ziemowit Kossakowski – wiek, wzrost, waga

Zgodnie z obietnicą, sprawdziłam jego wiek, wzrost i wagę i powiem Ci, że nie było łatwo. Wiek nie jest nigdzie dokładnie określony. Wiele portali podaje, że ma on 27 lat, jednak rok jego urodzenia jest nieznany. Waha się pomiędzy 1994-1995. Jeśli chodzi o jego wzrost, to jest on nawet imponujący, gdyż nasz Ziemowit mierzy 183 cm wzrostu. Ostatnią informacją, jakiej Ci teraz trzeba do szczęścia, to jego waga. Oczywiście, już podaję, jest to 70 kg. 

Tak, mnie też zastanawia, dlaczego znamy jego dokładne wymiary, takiej jak wzrost, czy waga, ale daty urodzenia, nie jesteśmy w stanie idealnie określić. Pewnie dlatego, że wystąpił na gali Fame MMA, gdzie każdy z zawodników musi być zmierzony. Jeśli po przeczytaniu tego czujesz pewien wewnętrzny spór – były dziennikarz TVP i freak fighty? – to spokojnie, nie Ty jeden. Sama z początku myślałam, że chodzi o dwie różne osoby, które mają przypadkowo takie samo imię i nazwisko. W rzeczywistości jednak jest to jedna i ta sama osoba. 

Ziemowit Kossakowski – poglądy, TVP, PiS, jaka partia?

Odejdźmy jednak od tematu walki na ringu, przynajmniej tym materiałowym i przespacerujmy się w stronę polityki. Jaka partia najbardziej pasowałaby dla Ziemowita? Zapewne odpowiedź przychodzi do Ciebie w mgnieniu oka – PiS. Tak, to prawda. Człowiek o skrajnie prawicowych poglądach, który uwielbia tworzyć zamieszanie wokół swojej osoby i twierdzi, że zamierza zostać prezesem TVP, z pewnością do niej pasuje. Jaka partia sprawdziłaby się dla niego lepiej? 

Temat polityki to zawsze dobra rzeczy do omawiania, kiedy chcesz wywołać kolejną wojnę światową. Poglądy są delikatną sprawą i można się z nimi zgadzać lub nie, ale dyskusja o nich jest bezcelowa. Zmiana poglądów zdarza się rzadko i tylko pod wpływem jakichś poważnych wydarzeń. Co ciekawe wykształcenie nie ma tu znaczenia i nawet dobrze obeznani w świecie ludzie potrafią stawać o tej samej stronie, co ludzie świeżo po podstawówce. Zdradziłam Ci poglądy Kossakowskiego, praktycznie na samym początku, bo są one nieodłączną częścią jego postaci. Mając za bohatera Jarosława Kaczyńskiego, jaka partia mogłaby wydać mu się bardziej interesująca niż PiS?

Ziemowit Kossakowski to ciekawa i zawiła persona. Choć można go łatwo określić jednym słowem „prawak”, tak uważam, że poznanie jego historii od kanału na Youtubie, przez pracę w TVP, aż po udział w Fame MMA, było fascynującym odkryciem. Wiesz już, jakie są jego poglądy polityczne, jaka partia spełnia jego najskrytsze marzenia, a nawet, jakie może mieć wykształcenie. Zrób z tą wiedzą, co uważasz za stosowne. 

Sprawdź:

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły