Bransoletka feng shui – jak używać, jak nosić, co oznacza, czy to działa, opinie, forum

Bransoletki, amulety, kamienie przynoszące szczęście – wielu z nas uwielbia otaczać się magicznymi przedmiotami, bo wierzy w to, że zagwarantują powodzenie w życiu. Czy to działa? 

Dziś sprawdzę, jak nosić bransoletkę feng shui i co oznacza ona dla osób wyznających te zasady. Jeśli jeszcze nie słyszałaś o tym, co to czarna obsydianowa bransoletka feng shui opinie na ten temat przeczytasz poniżej.
Feng shui to myśl filozoficzna wywodząca się ze starożytnych Chin. Uczy nas jak zaplanować przestrzeń i jak używać przedmiotów, by życiodajna energia Qi (Chi) zagwarantowała nam powodzenie. 

Zobacz: F74 Trend – o co chodzi? Co to? Czy działa?

Bransoletka feng shui – co oznacza, jak nosić?

Z czasem poza porządkowaniem przestrzeni, feng shui zaczęło oznaczać też sposób na życie. Pojawiły się przedmioty (gadżety), przy pomocy których można manifestować swoje przywiązanie do piękna i czystej energii. Szlifowane kamienie, pozłacane figurki i bransoletki na stałe zagościły u ludzi, którzy wyrażają opinie, że to naprawdę działa. 

Bransoletka feng shui pierwotnie wykonana była z obsydianu. To czarny kamień, który powstaje tuż po zastygnięciu magmy. Występuje w wielu regionach świata, m.in. we Włoszech oraz w Japonii. 

Bransoletka feng shui składa się z obsydianowych koralików Pi Xiu, na których nadrukowana jest mantra z sanskrytu ku czci boga obfitości i mądrości – Ganesha.

Zupełnie upraszczając, można powiedzieć, że każdy noszący taką bransoletkę oddał swoje szczęście w ręce Ganesha, co oznacza, że widzi w nim opiekuna własnych spraw i nadzieję na ochronę przed niepowodzeniami. 

Zgodnie z zasadami feng shui, bransoletkę należy nosić na lewej ręce. Szczęście i obfitość przepływają bowiem przez człowieka od lewej strony do prawej. 

Bransoletka feng shui – opinie

Temat tego, co oznacza bransoletka feng shui i czy to w ogóle działa od czasu do czasu poruszają media kobiece. Częściej bowiem to właśnie panie wierzą w to, że zmiana filozofii życiowej pozwoli im uporządkować własne życie i zapanować nad nim. 

Wiele kobiet wyraża opinie, że dzięki noszeniu amuletów i talizmanów (m.in. brasoletki feng shui) czują, że chroni jest wyższa siła. 

Źródło: allegro.pl

Czy to działa naprawdę, czy może za sprawą bransoletki osoba nosząca ją zmieniła swoje podejście do życia i sama uczyniła je bardziej wartościowym? Bransoletka może być przyczyną zmian, ale bez niej też mogłyby się zadziać. 

Żeby sprawdzić, czy to działa, przejrzałam forum, na którym internauci piszą o feng shui – sprawdź poniżej, czego udało mi się dowiedzieć. 

Bransoletka Feng shui – opinie na forum

Od czasu do czasu na forum pojawiają się wątki związane z filozofią feng shui. Zdania na temat tego, czy to działa są podzielone. Wielu ludzi uważa, że to kwestia nastawienia. Ich opinie na temat bransoletek, czy amuletów mających zwiększać przepływ energii i gwarantować powodzenie w życiu są negatywne. Widzą w tym (nie bez powodu) biznes. 

Nie do podważenia wydają się być argumenty, że gdyby Chińczycy stosowali się do zasad feng shui, byliby zupełnie innym narodem. 

Źródło: etsy.com

Zobacz: Tagred – co to za marka? Najnowsze opinie i testy

Czarna obsydianowa bransoletka feng shui – opinie

W poszukiwaniu informacji na temat tego, jak nosić bransoletkę feng shui i jak używać mądrości starożytnych Chińczyków do realizacji własnych celów, trafiłam do sklepów internetowych, w których mogłam kupić obsydianową bransoletkę feng shui. 

Najtańsza z nich kosztuje raptem 9 zł. Myślisz, że wystarczy właśnie tyle, by twoje życie się zmieniło? W mojej opinii sama bransoletka nie sprawi, że poczujesz się inaczej niż dotychczas. Oczywiście jeśli nosząc ją, zmienisz swoje myślenie i staniesz się lepszym człowiekiem – super. 

Czarna obsydianowa bransoletka feng shui opinie będzie mieć uzależnione od tego, jak bardzo osoba nosząca ją rzeczywiście chciała się zmienić. 

W wielu wierzeniach, bransoletki mają magiczną moc i przynoszą szczęście. Nie trzeba szukać aż w Chinach. Słowianie wierzyli, że czerwona bransoletka z materiału (splot nitek) chroni przed nieprzyjaciółmi i zapewnia powodzenie. Do dziś wybiera ją wielu celebrytów wierzących w kabałę. 

Bransoletki celtyckie mają chronić przed fałszywymi ludźmi i oszczerstwem. Osoba, która je nosi poczuję siłę i moc, którą charakteryzowali się Celtowie. 

Podsumowując, nieważne jakie będzie mieć czarna obsydianowa bransoletka feng shui opinie, ważne jak ty się nastawisz i w co wierzysz. 

Bransoletka feng shui – czy to działa?

Jeśli dzięki noszeniu bransoletki (o tym, jak nosić bransoletkę feng shui piszemy powyżej) poczujesz się lepiej – noś ją i czuj się lepiej. 

Jeśli wiesz, jak używać przedmiotów, które związane są z tą filozofią i chcesz w ten sposób budować swoje szczęście – możesz to robić. 

Bransoletki, amulety, talizmany – to wszystko symbole, na których zawieszamy swoją uwagę. Ludzie potrzebują namacalnego dowodu na to, że są bezpieczni. Katolicy wożą w samochodach różańce. Ci, którzy wierzą w kabałę, noszą czerwone bransoletki. Ty możesz kupić obsydianową bransoletkę feng shui i uczynić ją symbolem zmian w swoim życiu. 

Pamiętaj, że czarna obsydianowa bransoletka feng shui opinie wśród osób wierzących w ideę feng shui ma bardzo dobre. Są one przekonani, że pomaga oczyścić się z negatywnej energii i dopuścić to swojego życia energię Chi. Ci, którzy twardo stąpają po ziemi, będą ci mówić, że to nie działa. 

Zobacz: Gdzie kupić gumki recepturki stacjonarnie i online?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły