Czy w KFC można płacić blikiem?

Ten scenariusz miał pewnie miejsce wielokrotnie i wielokrotnie się powtórzy. Spotkanie towarzyskie, wszyscy się świetnie bawią i dokazują/ w trakcie imprezy wychodzicie ze znajomymi po idealne jedzenie do KFC/ zamawiacie chrupiącego kurczaka na kacu, dzień po wspomnianej imprezie – w żadnej z tych sytuacji nie jest się szczególnie uważnym. Kiedy dochodzi do płatności, wychodzi szydło z worka – portfel został w domu. To nic! Na szczęście istnieją rozwiązania dla posiadaczy aplikacji mobilnej banku na telefonie. Jedną z nich jest dostępny w każdym banku 6-cyfrowy kod blik. Czy w KFC można płacić blikiem? Odpowiadamy w tekście.

Zobacz: Czy w McDonaldzie można płacić blikiem?

Czy w KFC można płacić blikiem? 

Nie zostawiając was bez odpowiedzi, piszemy od razu. Czy w KFC można płacić blikiem? Jak najbardziej! I to nie tylko podczas zakupów stacjonarnych, ale i w sytuacji, kiedy zamawiacie z lenistwa (lub wygody) ulubione qurrito z dużym zestawem frytek prosto pod swoje drzwi. 

Inną, zbawienną opcją dla każdego sfrustrowanego głodem klienta, jest pobranie aplikacji KFC na telefon. Wtedy, będąc w drodze do lokalu, możesz zamówić wybrane produkty i opłacić je za pomocą telefonu. Kiedy pojawisz się w restauracji, możesz odebrać swoje zamówienie bez stania w kolejce! Co warto wiedzieć, zanim wszyscy zaczniemy dziękować pomysłodawcom tego rozwiązania za wspaniałomyślność – jeszcze nie we wszystkich filiach KFC to rozwiązanie zostało wprowadzone. Jeśli chcecie uniknąć tej niepewności, pobierzcie darmową aplikację KFC na swój telefon, załóżcie w niej konto i podajcie miasto, w którym obecnie przebywacie. Wtedy wyświetli wam się lista restauracji, które oferują takie rozwiązania. Przezorny zawsze ubezpieczony. 

Źródło: mobirank.pl

Ponadto, co warto dodać, posiadacze aplikacji KFC, mają dostęp do informacji o promocjach i przecenach. A dobrze jest zjeść nie tylko smacznie i szybko, ale także tanio. 

Zobacz: Czy w Lidlu można płacić blikiem?

Jak w KFC płacić blikiem? 

Bez względu na to, czy w KFC można płacić blikiem przy kasie stacjonarnej, jak i przy kasie samoobsługowej, trzeba wiedzieć, jak tego dokonać. Nic prostszego. Po podsumowaniu zamówienia i przejściu do opcji płatności wystarczy podać kasjerowi informację o opcji zapłaty blikiem. W przypadku samoobsługi kliknąć ikonkę z napisem blik. Następnie wejść w aplikację mobilną banku, zalogować się i wygenerować 6-cyfrowy kod blik. Nie wyłączajcie aplikacji, będzie potrzebna na dalszym etapie płatności. Kolejny krok to wpisanie 6 cyfr w miejsce, które wyświetli się po wybraniu opcji zapłaty blikiem. To już prawie koniec! Teraz zostaje tylko potwierdzić przeprowadzenie transakcji w aplikacji bankowej. Gotowe! Nic, tylko czekać na ulubioną pozycję z oferty KFC. 

Wygoda, jaką operuje sieć KFC, jest dla młodych ludzi na wagę złota. Zrozumie to każdy student, który na kacu potrzebował zjeść coś tłustego, ale nie miał siły wyjść z domu. Także każdy, kto wracając do domu z uczelni czy pracy, uświadomił sobie, że w lodówce nie ma nic poza masłem i słoikiem z ogórkami konserwowymi. Możliwość płatności blikiem, zamawiania powiększonego zestawu pod swoje drzwi czy wykorzystanie opcji zamówienia poza kolejką, sprawiają, że KFC wydaje się nie tylko miejscem z komfortowym jedzeniem, ale i komfortowymi usługami. Czy zaskoczą nas czymś jeszcze? Pozostaje czekać. Na razie nie ma wątpliwości, czy w KFC można płacić blikiem. 

Zobacz: Czy w Kauflandzie można płacić blikiem?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły