Dawid Andres – wikipedia, życiorys, wiek, wzrost, żona, dzieci, gdzie mieszka?

Lato, nawet te kalendarzowe niestety już się skończyło i wyjazdy na wycieczki po świecie już w większości za nami. Być może byłeś/aś za granicą zwiedzać nowe, ciekawe miejsca? A być może problemy finansowe ograniczyły Cię do tego stopnia, że jedyną granicę, jaka przekroczyłeś/aś to drzwi własnego domu. Jakby nie było, czas wracać do pracy i codziennych obowiązków, a podróże zostawić na kiedy indziej. 

Są jednak ludzie, którym można zazdrościć pracy. Tak, brzmi dziwnie, ale ich praca pozwala im na zwiedzanie wielu miejsc. Być może pierwszym, co przychodzi Ci teraz na myśl, jest program au pair, czyli opieka nad dziećmi danej rodziny i zwiedzanie w wolnym czasie, ale ja mam na myśli coś ciekawszego. Co, jeśli powiem Ci, że możesz to oglądać u siebie w domu? To właśnie główny bohater programu „Ciężarówką przez Stany” będzie naszym dzisiejszym obiektem zainteresowań. Mowa tu oczywiście o Dawidzie Andresie. Jeśli zastanawiasz się, czy to jego prawdziwe nazwisko i czy przypadkiem nie mieszam z amerykańskim aktorem Davidem Andersem, to nie. Chodzi nam o Polaka, choć, jak pewnie się domyślasz, również jest on powiązany z Ameryką. 

Jeśli zupełnie nic o nim nie wiesz, ale ktoś gdzieś o nim wspomniał i próbujesz nadążać za rozmową, to pewnie interesuje Cię, ile ma lat, życiorys, może życie prywatne, data urodzenia i to gdzie się urodził, pochodzenie, żona, dzieci i tym podobne kwestie. Jeśli natomiast lubisz gromadzić wiedzę bardzo szczegółową na temat postaci z telewizji, to w obszarze Twoich zainteresowań będą również takie rzeczy, jak wzrost, waga, gdzie mieszka, ile ma dzieci, a także co mówi o nim Wikipedia. 

Czytaj dalej, Zaraz wspólnie odpowiemy na te wszystkie pytania. 

Zobacz też: Roger Salla – ojciec, pochodzenie, wiek, majątek, rodzice, Wikipedia, narodowość

Dawid Andres – Wikipedia nam tego nie powie. Życie prywatne Dawida

Jeśli interesuje Cię życie prywatne Dawida Adnresa, przygotuj się na drobne rozczarowanie. Mimo barwnych historii o podróżach jest on niezwykle prywatną osobą, która nie dzieli się takimi szczegółami, jak waga, czy wzrost, a już tym bardziej żona, dzieci i to ile ma dzieci. Jeśli dokładnie oglądasz jego programy, wywiady z jego udziałem i obserwujesz jego Facebooka, to wiesz znacznie więcej niż ktokolwiek inny. Jeśli oczekujesz, że Wikipedia poda Ci jego życiorys, czy chociażby datę urodzenia to szybko się rozczarujesz. Nie jest on jeszcze na tyle znaną postacią, by Wikipedia i jej twórcy poświęcili mu osobną stronę. Przez brak powiązań z innymi znanymi osobami, nie pojawia się nawet wspomnienie o nim. 

Co jednak ważne, Wikipedia nie jest jedynym źródłem informacji. Choć życie prywatne jest poniekąd sekretem, to łatwo można upolować takie informacje jak wiek, czy pochodzenie właśnie z jego programów. Uważne śledzenie jego ciężarówkowych podbojów pozwala jednak dowiedzieć się, gdzie mieszka obecnie, a także, że ma żonę i dzieci, choć pojawiają się oni tylko jako napomknięcia w innych historiach. 

Co ciekawe Dawid ma bardzo bogaty życiorys, jeśli chodzi o podróże i przygody z nimi związane. Na drodze dostaw towarów przez Stany, zwiedza mnóstwo miejsc, próbuje potraw i dzieli się ciekawostkami. W przyjemny i ciekawy sposób przekazuje wiedzę oglądającym, a jego przyjazna i energiczna osobowość sprawia, że ciężko go nie lubić. Potrafi jednak oddzielić życie prywatne od tego, czym dzieli się w programach.

Przez to, że Dawid jest taki prywatny, a ludzie uwielbiają dowiadywać się więcej o swoich telewizyjnych ulubieńcach, kiedy ostatnio w Internecie pojawiło się jego zdjęcie z małą dziewczynką, wszyscy od razu połasili się na stwierdzenie, że musi to być jego córka. Jednak Andres w krótkim filmiku na swoim Facebooku wyjaśnił, że nie jest to jego córka, a dziewczynka wybrana do uczestniczenia razem z nim w programie „Na tropie dzikich zwierząt”. 

Dawid Andres – żona, dzieci, rodzina

Wiemy już, że Wikipedia nie pomoże nam w poznaniu życiorysu, który jest naprawdę obszerny w podróże ani nawet tego ile ma lat Dawid. Tym bardziej nie dowiemy się stamtąd takich szczegółów jak żona, dzieci i tym podobne. 

Jednak jeśli przeszukujesz Internet od dłuższej chwili, z pewnością możesz natknąć się na artykuły o Dawidzie i jego żonie z Filipin. Czy jednak jest to faktycznie jego żona? Nie wiadomo. Nie jest to potwierdzona informacja, więc, choć może być prawdą, lepiej nie przywiązywać się do tej myśli za bardzo. Nie jest tajemnicą, przynajmniej dla fanów programów Andresa, że ma on dzieci, ale nie wiadomo, ile ma dzieci. W pewnych odcinkach wspomina historie związane z córką, jednak nie da się z tego wywnioskować konkretnych informacji.

Tak jak wspominałam, jego życie prywatne jest dobrze zamaskowane i jedyną rodziną, jaką możemy poznać, jest brat Andresa – Hubert Kisiński. Tak, mężczyźni są braćmi i teraz możesz zastanawiać się, czy „Andres” to prawdziwe nazwisko Dawida, czy zostało ono wymyślone na potrzeby jego medialnej persony. Nic jednak nie wskazuje na to, by jego prawdziwe nazwisko było inne. On i brat najpewniej mają różnych ojców, choć to również nie jest nigdzie poruszona kwestia.

Jak wspomniałam wcześniej, dziewczynka ze zdjęcia to nie córka Andresa. Została ona wybrana podczas głosowania spośród wielu kandydatur, by razem z nim wziąć udział w nowym programie. Dwunastoletnia Natalia u boku Dawida w każdym odcinku poznaje nowe, dzikie zwierzęta podczas ich wspólnych podróży. Z tego, co możemy zaobserwować, nawiązała się między nimi fajna relacja, dzięki czemu program ogląda się lekko i przyjemnie.

Zobacz: Ile zarabia Robert Lewandowski na minutę, dziennie, miesięcznie, rocznie? Zarobki Lewego

Dawid Andres – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka?

Jeśli chodzi o takie informacje jak wzrost, czy waga, to nie są one udostępnione dla szerszej publiki. Często wyszukiwane frazy, nie dostają swoich odpowiedzi i jeśli te informacje nas interesują, musimy obejść się smakiem. 

Co innego jest w przypadku tego, gdzie mieszka i ile ma lat. Dawid Andres, choć oczywiście nie podaje dokładnego adresu, to często opowiada o tym, że jego życie prywatne, jak i zawodowe toczy się głównie w Stanach Zjednoczonych. Podróżnik i tirowiec przeprowadził się tam z żoną i dziećmi (o których czasem wspomina w programach, ale nadal nie jest wiadome, ile ma dzieci), gdzie pracuje, jeżdżąc po kontynencie z towarem w swojej ciężarówce, w wolnych chwilach zwiedzając co ciekawsze miejsca.

W kwestii życiorysu, jego początek to oczywiście data urodzenia, która jednak nie jest podana do informacji publicznej. Mimo to znany jest wiek Dawida – 41 lat. Z tego, ile ma lat, można więc łatwo obliczyć, że jego dokładna data urodzenia oscyluje gdzieś w 1981 roku. 

Choć to, gdzie mieszka i gdzie pracuje, może sprowadzać nieuważnych czytelników na manowce, to warto pamiętać, że Dawid ma pochodzenie polskie. Przejdźmy teraz do najwcześniejszych lat życiorysu naszego dzisiejszego bohatera i spróbujmy dowiedzieć się, gdzie się urodził. 

Dawid Andres – gdzie się urodził, skąd pochodzi? Jakie ma prawdziwe nazwisko?

Chociaż dokładna data urodzenia Dawida nie jest znana, w Internecie można znaleźć ciekawy wywiad, z którego można wywnioskować, gdzie się urodził i gdzie mieszkał dawniej. Dowiemy się z niego, że Dawid Andres jest z Gorzowa Wielkopolskiego. W ten sposób zostało potwierdzone jego polskie pochodzenie, choć chyba nikt nie miał co do tego wątpliwości. 

Widać, że wzrost jego rozpoznawalności wpłynął pozytywnie na mieszkańców miasta i jak wielką wagą odznacza się jego życiowy sukces. Mimo że Wikipedia o nim milczą, portale plotkarskie ostrzą sobie na niego zęby, by dowiedzieć się więcej, o tym, gdzie się urodził. Powracający temat tego, czy „Andres” to prawdziwe nazwisko Dawida, nie opuszcza nas na krok, ale jak już wspomniałam, nic nie wskazuje na to, by było inaczej.

Osobiście uważam, że strzeżenie swojej prywatności jest czymś bardzo ważnym, kiedy człowiek zaczyna stawać się nieco bardziej rozpoznawalny. My, jako widzowie i fani, powinniśmy uszanować jego wolę i zdrowe podejście do tej sprawy. Przecież i tak do niczego nie przyda nam się taka wiedza, jak wzrost, czy waga. Wiadomo jednak, ile ma lat, co, jak sądzę, może przydać się o wiele bardziej niż takie szczegóły.

Jeśli chcemy zabłysnąć w towarzystwie, na pewno są na to inne powody, niż wyjawianie dokładnie gdzie mieszka Dawid Andres. Niestety nadal nie wiemy, jaka jest dokładna data urodzenia Dawida, ani ile ma dzieci. Jego żona i dzieci nie pokazują się publicznie. Obaliłam plotki o tym, że dziewczynka ze zdjęć jest jego córką. Natalia Pawlikowski razem z Dawidem bierze udział w programie „Na tropie dzikich zwierząt”.

Choć nie wiem, skąd pojawiły się podejrzenia, że Dawid ma inne prawdziwe nazwisko, to nie ma ku temu żadnych przesłanek. Być może ludzie założyli, że mężczyzna stworzył sobie pseudonim artystyczny, by chronić swoje życie prywatne i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że mężczyzna nie ma żadnych oporów przed dzieleniem się tym, gdzie się urodził i swoim pochodzeniem.

Jako widzowie już tak mamy, że lubimy dowiadywać się możliwie jak najwięcej o ludziach widzianych w telewizji. Chcemy poczuć, że są nam bliscy w jakiś sposób, że to poniekąd nasi dobrzy znajomi. Zwłaszcza jeśli dana osoba, tak jak Dawid Andres, objawia się szczególną charyzmą i sympatyczną osobowością. Oglądając jego podboje ciężarówką, nie trudno wyobrazić sobie, że towarzyszymy mu w tych przygodach. Poniekąd takie jest jego zadanie, zabrać nas tam bez konieczności zrzucania nas z foteli i wyrywania z rytmu codziennej pracy. Pamiętajmy jednak, że to nadal zwykła osoba taka, jak my i że nie musi dzielić się swoimi informacjami z życia prywatnego.

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły