Gdzie kupić kartę podarunkową Cropp?

Karta podarunkowa to dość popularny pomysł na prezent. Jeśli nie masz pojęcia, co komuś kupić, ale jednocześnie wiesz, w jakich sklepach ta osoba chętnie robi zakupy, karta podarunkowa to strzał w dziesiątkę. Karty podarunkowe wprowadziło wiele sklepów odzieżowych i księgarni. Dostępne są także w niektórych drogeriach. Bliskiej osobie można także sprezentować bon podarunkowy na zabieg kosmetyczny, fryzjerski lub masaż. 

Dzisiaj przyglądamy się temu, gdzie kupić kartę podarunkową Cropp. Sprawdzamy też, czy akurat Cropp karta podarunkowa to dobry pomysł na prezent i komu warto go podarować.

Cropp karta podarunkowa to bon o określonej wartości pieniężnej, który można kupić tylko w sklepach stacjonarnych. Jej wartość musi wynosić minimum 50 zł. Każdy kupujący może nabyć kartę o dowolnej wartości ponad wspomniane 50 zł. Nawet jeśli przyszły właściciel kupi coś droższego, niż pozwala mu saldo na karcie, będzie mógł skorzystać ze środków zgromadzonych na karcie Cropp, a różnicę dopłacić w dowolny sposób. 

Wszystkie bony podarunkowe Cropp można realizować tylko w sklepach stacjonarnych. 

Zobacz: EKUZ – co to, ile się czeka, jak wyrobić i gdzie?

Jak sprawdzić saldo karty podarunkowej Cropp?

Aby sprawdzić Cropp karta podarunkowa saldo, trzeba udać się do dowolnego salonu Cropp. Tam sprzedawca sprawdzi, jakie ma Cropp karta podarunkowa saldo. Nie ma możliwości rejestracji karty ani monitorowania jej salda online, czy w aplikacji. 

Co ważne, każda karta podarunkowa jest ważna 12 miesięcy od momentu sprzedaży. Jeśli użytkownik karty nie wykorzysta wszystkich środków, może przedłużyć jej ważność w sklepie marki. Wtedy zachowane na Cropp karta podarunkowa saldo będzie do wykorzystania przez kolejny rok. Warto o tym pamiętać, robiąc zakupy w ostatnich dniach ważności karty. Gdy karta straci ważność, zwrot towaru może nie być możliwy, ponieważ sklep nie będzie miał możliwości oddać gotówki. Może ją wypłacić tylko na tę samą kartę, którą płacono za zwracane ubrania. 

Źródło: cropp.com

Czy karta podarunkowa Cropp to dobry prezent?

Jeśli osoba, która otrzyma kartę nosi ubrania dostępne w sklepie Cropp, Cropp karta podarunkowa będzie dla niej fajnym prezentem. Zdecydowanie bezpieczniej jest podarować komuś bony podarunkowe Cropp, niż kupować za niego ubrania. Można nie trafić w gust albo (co gorsza) pomylić rozmiar. 

Na pewno bony podarunkowe Cropp to prezent bardziej elegancki niż koperta z pieniędzmi. Choć w Polsce przyjęło się to, że ludzie otrzymują w ramach prezentu gotówkę, o wiele lepiej wygląda bon podarunkowy. Darczyńca wręczający gotówkę idzie na łatwiznę. 

Karta z Croppa to dobry prezent dla młodej osoby, bo sklep oferuje ubrania głównie dla nastolatków. Choć dziś granice międzypokoleniowe nie są aż tak wyraźne, nie ryzykowałabym kupowania karty dla osoby w okolicach 40-tki. Chyba że naprawdę dobrze ją znasz i wiesz, że sportowo-uliczny styl jest jej ulubionym. 

Kupując bony podarunkowe Cropp pokazujesz, że:

  • znasz jubilata, bo wiesz, gdzie lubi kupować ubrania, 
  • chcesz sprawić mu przyjemność, by mógł kupić sobie coś, co lubi,
  • zaangażowałeś się, kupując bon. 

Co jeszcze powinieneś wiedzieć przed zakupem karty podarunkowej Cropp?

  • Jeśli Twoje zakupy będą kosztować więcej niż masz na karcie, różnicę możesz dopłacić w dowolny sposób (gotówka, druga karta, karta płatnicza)
  • W przypadku zwrotu towaru, środki wracają na kartę i można je wykorzystać ponownie. 
  • Każdy, kto przyjdzie z kartą do sklepu może zrobić przy jej pomocy zakupy. Sprzedawcy nie weryfikują tożsamości posiadacza karty. Cropp karta podarunkowa to karta na okaziciela. 

Zobacz: Gdzie można kupić paluszki pocky?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły