Jak przeprosić chłopaka? Co napisać, co kupić, co zrobić?

W każdym związku dochodzi czasem do kłótni. Bardzo często powody sprzeczki są błahe i z perspektywy kilku godzin obie strony dochodzą do wniosku, że w ogóle nie było warto się kłócić. Niezależnie od tego, co było powodem waszej kłótni, powinnaś przeprosić chłopaka jeśli to ty zawiniłaś. Jeśli nie masz pomysłu na oryginalne przeprosiny chłopaka i nie wiesz, co napisać po kłótni, czytaj dalej. Podpowiadamy, co kupić chłopakowi na przeprosiny i  jak przeprosić chłopaka przez sms, jeśli nie dasz rady zrobić tego osobiście. 

Zobacz: Co napisać chłopakowi żeby się wzruszył? Nasze wyciskacze łez

Jak przeprosić chłopaka?

Nie wiesz co napisać po kłótni, żeby załagodzić sytuację? Wysyłanie wiadomośc, kiedy możliwa jest osobista rozmowa, to nie najlepszy pomysł. Najlepiej zdecydować się na przeprosiny osobiste. Oczywiście jeśli to niemożliwe, czy też nie chcesz czekać do kolejnego spotkania, możesz zdecydować się na przeprosiny przez telefon. Jednak nic nie zastąpi szczerej osobistej rozmowy, podczas której możesz wszystko wyjaśnić  i wysłuchać, co ma do powiedzenia druga strona. Jeśli po kłótni zostają jakieś niedopowiedzenia, sprawa może do was bardzo szybko wrócić i to ze zdwojoną siłą. Nieważne, czy zdecydujesz się na przeprosiny osobiste, czy telefoniczne, sprawę musisz wyjaśnić do końca. 

Im szybciej zdecydujesz się na przeprosiny tym lepiej. Z czasem błaha kłótnia może przerodzić się w ciche dni, które są bardzo szkodliwe dla związku. Im dłużej będziesz zwlekać z przeprosinami, tym trudniej będzie ci to zrobić. 

Poniżej podpowiadamy, jak powinny wyglądać przeprosiny dla chłopaka za zachowanie, które było nieodpowiednie.

Przeprosiny dla chłopaka za zachowanie

Nie ma żadnej jednej reguły, która mówiłaby, jak przeprosić chłopaka i co do niego napisać po kłótni. Przede wszystkim przeprosiny powinny być szczere, a magiczne słowo przepraszam powinno w nich paść. Kiedy chcesz przeprosić swojego chłopaka, pamiętaj o tym, że:

  • musisz powiedzieć przepraszam i musisz zrobić to szczerze, a nie z wielką łaską
  • wyjaśnij, dlaczego zachowałaś się w niewłaściwy sposób – twój chłopak powinien wiedzieć, co się stało, może nie ma świadomości, że któreś z jego zachowań od dawna cię drażni i sprawia, że wybuchasz, a potem powodujesz kłótnię
  • powiedz o swoich uczuciach (nie chodzi o to, byś się usprawiedliwiała, ale powiedziała, co spowodowało twój wybuch złości, czy jakieś zachowanie)
  • daj mu czas – nie oczekuj, że natychmiast wszystko wróci do normy, daj chłopakowi trochę czasu
Źródło: pixabay.com

Jak przeprosić chłopaka przez sms? 

Przyznaję, że nie jestem zwolennikiem załatwiania ważnych spraw przez telefon, a tym bardziej SMS. Jeśli to tylko możliwe, przeprosiny dla chłopaka za zachowanie powinny być osobiste. 

Czasem zdarza się, że nie macie możliwości się spotkać. Wtedy możesz wysłać chłopakowi SMS. W wiadomości nie musisz się rozpisywać. Napisz Przepraszam za moje zachowanie. Chcę ci to wszystko wyjaśnić i pogodzić się. 

Pamiętaj, że chłopak może nie odpowiedzieć ci od razu. Daj mu trochę czasu na to, by mógł pomyśleć. Jeśli zaczniecie ze sobą pisać na tema tej sytuacji, która spowodowała waszą kłótnię, powinnaś postarać się ją krótko wyjaśnić. 

Zobacz: Co napisać chłopakowi na dobranoc? Coś miłego, słodkiego

Co napisać po kłótni?

Jeśli chcesz przeprosić swojego chłopaka, napisz do niego krótką wiadomość. Czasem wystarczy Przepraszam, nie chcę więcej się kłócić. Chciałabym, żebyśmy się pogodzili

Jeśli zastanawiasz się, jak przeprosić chłopaka przez sms, czy messenger, pamiętaj, że liczy się konkret i szczerość. 

Możliwe, że zwykłe przeprosiny nie wystarczą. Zwłaszcza jeśli często się kłócicie a potem musisz przepraszać. Sprawdź poniżej, jak przeprosić chłopaka w oryginalny sposób. 

Oryginalne przeprosiny chłopaka

Czasem zdarza się tak, że twój chłopak długo nie daje się przeprosić. Możliwe, że to kolejna wasza kłótnia i po prostu ma dość. Wtedy przeprosiny dla chłopaka za zachowanie mogą nie wystarczyć. Zdobądź się na oryginalność. Przeproś swojego chłopaka tak, by te przeprosiny były inne niż zwykle. Zastanów się też, co kupić chłopakowi na przeprosiny – może oryginalny prezent sprawi, że po raz kolejny wybaczy ci twoje zachowanie. 

W niektórych stacjach radiowych pojawiają się programy, do których można zadzwonić i wygłosić oryginalne przeprosiny chłopaka. Sprawdź, czy taka audycja to dobre rozwiązanie. Jeśli nie, sama możesz coś przygotować. Nagraj swoje przeprosiny i dołącz do tego piosenkę, którą lubi twój chłopak. Bardzo możliwe, że zmięknie mu serce, kiedy zobaczy, że postarałaś się bardziej niż zwykle. 

Co kupić chłopakowi na przeprosiny?

Jeśli zastanawiasz się, co kupić chłopakowi na przeprosiny, pomyśl o tym, co naprawdę mu się spodoba. Ważne jest to, by wymyślić oryginalne przeprosiny chłopaka, ale też takie, które to jemu przypadną do gustu. Śmieszne kubki, koszulki albo kartki będą w tej sytuacji zbyt banalne. 

Oryginalne przeprosiny chłopaka – prezenty, które zawsze się sprawdzają

  • bilety do kina lub na mecz 
  • słodycze
  • voucher do sklepu, w którym lubi robić zakupy. 

Pamiętaj, że czasem zamiast prezentu możesz przygotować coś pysznego do jedzenia. Takie przeprosiny mogą zostać nawet bardziej docenione, bo musiałaś bardziej się wykazać, żeby je przygotować.

Zobacz: Co napisać dziewczynie na dobranoc? Nasze propozycje

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły