Kissy Missy – o co chodzi?

W dzisiejszych czasach dzieci spędzają dużo czasu przed ekranami, grając w gry komputerowe, przeglądając strony internetowe, oglądając filmy i programy telewizyjne. Ważne jest, aby rodzice byli świadomi, co ich dziecko robi w wolnym czasie i czy jest to dla niego bezpieczne. Wiedza o tym, jakie strony internetowe przegląda dziecko i jakie gry gra, pozwoli rodzicom na wprowadzenie odpowiednich ograniczeń i filtrowanie treści, które dziecko może przeglądać. Dzięki temu rodzice będą mieli większą kontrolę nad tym, co dziecko robi w internecie i będą mogli zapewnić mu bezpieczeństwo.

Jakiś czas temu popularna stała się gra Poppy Playtime i występujące w niej postaci – Huggy Wuggy i Kissy Missy. Maskotki z wizerunkiem Huggy’ego Wuggy’ego można było kupić w wielu sklepach, a dzieci przynosiły je do przedszkola. Pojawiają się głosy, że nie jest to odpowiednia zabawka dla najmłodszych. W poniższym artykule wyjaśnimy o co chodzi z Kissy Missy – co to jest, czy Wikipedia o niej wspomina i pokażemy zdjęcia tej postaci.

Zobacz: Jose Mourinho – o co chodzi?

Kissy Missy – co to? O co chodzi?

Co to jest Kissy Missy? O co chodzi? To postać z gry Poppy Playtime. To amerykańska gra typu survival horror, dla osób powyżej 16 roku życia. Osoby biorące udział w rozgrywce wcielają się w postać byłego pracownika fabryki zabawek, który po dziesięciu latach od tajemniczego zniknięcia do niej powraca. W trakcie gry, uczestnik musi rozwiązywać różnorodne łamigłówki i jednocześnie unikać ataków zabawek, które próbują go schwycić. Najpopularniejszą postacią z tej gry jest Huggy Wuggy, który chce przytulić gracza „na śmierć”.

Zgodnie z fabułą gry, Kissy Missy została wyprodukowana przez firmę Playtime Co. w 1985 roku, czyli rok po stworzeniu Huggy’ego Wuggy’ego. Jest ona jego dziewczyną. Istnieją spekulacje, że firma stworzyła tę zabawkę w odpowiedzi na popularność Huggy’ego. Było to wykorzystanie okazji, by wprowadzić kobiecą wersję zabawki i jeszcze bardziej zwiększyć zarobki i popularność.

Źródło: poppyplaytime.com

Czy te postaci są niebezpieczne? O co chodzi? Zgodnie ze swoją nazwą Huggy Wuggy (z języka angielskiego: hug – przytulić) ma za zadanie przytulać. Natomiast specjalnością Kissy Missy (z języka angielskiego: kiss – całować) jest całowanie. Huggy Wuggy poprzez przytulanie zabija gracza, ale nie wiadomo, czy Kissy Missy również ma złe zamiary. W przeciwieństwie do innych zabawek, ona wydaje się być życzliwa i pomocna dla gracza. Pomaga mu nawet w otworzeniu drzwi bramy za pomocą dźwigni po drugiej stronie, zamiast go zabić. Fani gry Poppy Playtime tworzą różne teorie na temat wszystkich postaci, przyczyn ich zachowania i prawdopodobnego rozwoju fabuły.

W internecie można natknąć się na apele do rodziców, ostrzegające przed grą Poppy Playtime i zabawką Huggy Wuggy. Czy naprawdę jest się czego bać? Z pozoru maskotka wygląda niewinnie. Jednak przyglądając się uważnie Huggy’emu można dostrzec, że ma on usta wypełnione ostrymi zębami, które poplamione są krwią.

Zobacz: Instrybutor – o co chodzi z akcją na stacji?

Gra Poppy Playtime nie jest dobrym wyborem dla przedszkolaków i dzieci z podstawówki. Można zaobserwować, że najmłodsi naśladują „mordercze uściski” i używają ich do zabawy, nie zdając sobie sprawy, że mogą wyrządzić krzywdę. Rodzice powinni zwracać uwagę na to, czym bawi się jego dziecko, w co gra i jakie treści ogląda w internecie. Z pociechą należy rozmawiać, zapytać o ulubione zabawy z kolegami, co pozwoli na wychwycenie ewentualnych niepokojących sytuacji, na które będzie można szybko zareagować.

Kissy Missy – zdjęcia

Wiemy już co to jest Kissy Missy, więc w tym akapicie rozwiniemy jak ona wygląda i pokażemy jej zdjęcia.

Kissy Missy wyglądem bardzo przypomina Huggy’ego Wuggy’ego. Tak samo jak on mierzy kilka metrów i ma bardzo długie nogi i ręce. Jej futerko jest grube, ale w kolorze różowym, a nie niebieskim jak jej partnera. Nosi niebieską kokardę na szyi, ma długie rzęsy i żółte dłonie. Jej ciało jest elastyczne i wytrzymałe.

Kissy Missy zdjęcia

Kissy Missy – co powie nam Wikipedia?

Kissy Missy nie posiada osobnej strony na Wikipedii, zarówno po polsku, jak i po angielsku. W Polskiej wersji Wikipedii nie ma nawet artykułu na temat gry Poppy Playtime. W poszukiwaniu informacji o horrorze musimy zajrzeć do angielskiej wersji Wikipedii. Tam znajdziemy artykuł o Poppy Playtime, jednak nie ma żadnej wzmianki o Kissy Missy.

Zobacz: Friend in need is a friend indeed – o co chodzi?

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły