Ferro – co to za firma? Opinie, czy to polska firma?

Zanim potencjalny klient zdecyduje się na zakup danego produktu, powinien sprawdzić w internecie opinie na jego temat. Zapoznanie się ze zdaniem innych użytkowników pozwala na uzyskanie rzetelnej informacji o jakości produktu, jego funkcjonalności, trwałości oraz ewentualnych wadach czy problemach z użytkowaniem. Dodatkowo, dzięki opinii innych konsumentów można uniknąć niepotrzebnych kosztów i rozczarowań, które mogą wyniknąć z zakupu produktu o niskiej jakości. W tym artykule weźmiemy pod lupę firmę Ferro – powiemy co to za firma i jakie są opinie na temat ich produktów. Rozwiniemy akapity takie jak: „bateria kuchenna Ferro opinie”, „zawory Ferro opinie” i „zestaw termostatyczny Ferro opinie”.

Zobacz: Certyfikat podpisu osobistego – czy warto? Co to? Opinie

Ferro – co to za firma?

Grupa Ferro zajmuje się produkcją i sprzedażą armatury sanitarnej, instalacyjnej i grzewczej oraz wyposażenia sanitarnego pod marką własną oraz markami klientów Grupy. Ferro S.A. jest liderem w Polsce w sprzedaży zaworów i drugi pod względem sprzedaży baterii.

Czy Ferro to polska firma?

Od momentu założenia, historia Grupy Ferro związana jest z południem Krakowa, a od wielu lat siedziba firmy znajduje się w Skawinie pod Krakowem. Oprócz działalności na terenie Polski, grupa Ferro sprzedaje swoje produkty na wielu rynkach zagranicznych i stała się jednym z największych producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Ferro opinie

Sprawdzanie opinii o produkcie w internecie jest dobrym sposobem na oszczędzenie czasu i pieniędzy oraz na zwiększenie satysfakcji z dokonanego zakupu. W przypadku firmy Ferro najczęściej wpisywane frazy w wyszukiwarce to: „bateria kuchenna Ferro opinie”, „zawory Ferro opinie” oraz „zestaw termostatyczny Ferro opinie”. W kolejnych akapitach przedstawimy opinie klientów na temat tych produktów.

Ferro opinie na forum źródło: opineo.pl

Bateria kuchenna Ferro opinie

Sprawdźmy, czy klienci są zadowoleni z baterii kuchennych marki Ferro. Posłużą nam w tym celu strony ceneo.pl oraz leroymerlin.pl.

Bateria kuchenna Ferro opinie:

Model ZUMBA – 4,8/5 gwiazdek

1.     Taka baterię właśnie chciałam. Można ją wyginać na wszystkie strony. Podnosić do góry. Przy wstawianiu naczyń do zlewu zawsze można ją podnieść do góry i w niczym nie przeszkadza. Polecam.

Zobacz: Telefon zaufania – opinie. Boję się zadzwonić – co robić?

2. Produkt ładny, łatwy w montażu, wygodny w eksploatacji, jedyna wada to słaby perlator, więc wymieniłem na bardziej wydajny w celu oszczędzania wody.

3.     Producent dołączył za krótkie, do tego niestandardowe wężyki, co utrudniło montaż.

Model FITNESS – 4,4/5 gwiazdek

1.     Mam tę baterię 4 lata i nie wyobrażam sobie innej niż elastyczna. Co więcej przez 4 lata zero problemu, cały czas jedna i ta sama sztuka. Teraz remontuję kuchnię i zmieniam baterię, ale znów będzie to ten model tylko w innym kolorze.

2.     Bateria kupiona niedawno, ponieważ poprzednia taka sama zepsuła się po kilku latach, przez ten czas działała bez zarzutu, po kilku latach uszkodziło się mocowanie elastycznej wylewki, można było to naprawić, ale zamontowałem nową identyczną, jedyne co dokupiłem to perlator, montaż bardzo prosty, zamontowana bez problemu, polecam, za te pieniądze warto.

3. Bateria na początku wydawała się super wyborem, ale niestety szybko zaczęła przeciekać. Fachowiec zalecił wymianę na inną.

Zawory Ferro opinie

Przyjrzyjmy się jak ludzie oceniają zawory od firmy Ferro. Za przykład posłuży strona ceneo.pl i Ferro zawór kulowy wodny 1/2” standard KPS1. Ten produkt otrzymał 4,5/5 gwiazdek.

Zawory Ferro opinie:

1.  Produkt ten jest wykonany z dobrej jakości materiału. Jest to produkt w miarę tani. Zawór ten jest prosty w montażu, ale dla tych co mają jakieś pojęcie o hydraulice i posiadają klucze. Jest to zawór, który możemy szybko zamknąć dopływ wody, zawór ten nie zmniejsza nam średnicy przepływu wody. Posiadam w domu te zawory zamontowane za licznikami wody. Polecam.

Zawór Ferro opinie na forum źródło: ceneo.pl

2.  Mam mieszane odczucia co do tego zaworu. Jest tani i to jest tego wielka zaleta. Montaż i obsługa są banalnie proste. Wygląda nieciekawie, ale cóż – to tylko zawór. Po zamontowaniu wszystko działało jak należy. Szczególnie gdy w rurze była zimna woda. Gdy jest ciepła woda, to ciężko jest go odkręcić. Po niespełna roku użytkowania zaczęły pojawiać się luzy i trzeba było zawór wymienić. Ja radzę poszukać inny.

Zestaw termostatyczny Ferro opinie

A jak klienci oceniają zestaw termostatyczny od Ferro? Sprawdzimy to na przykładzie produktu Ferro zestaw termostatyczny prosty 1/2” ZTM20 i opinii na stronie ceneo.pl.

Zestaw termostatyczny Ferro opinie:

1. Zakupione 10 kompletów. Zawór odcinający trochę krótszy od termostatycznego. Po 4 miesiącach jedna głowica padła, serwis bez problemu wysłał nowa.

2. Bez zastrzeżeń. Wszystko ok.3. Kupiłem 6 głowic i po 2 miesiącach użytkowania już drugą głowicę oddaje na gwarancji. W pokoju zimno, a głowica odkręcona na 5. Po podmianie głowicy jest ok, a tam gdzie założyłem wadliwą dość szybko odcina przepływ wody. Lipa.

Zobacz: Pelie – opinie, kod rabatowy, zwroty, forum, dostawa, czas dostawy

Damian Kwaczyński
Damian Kwaczyński
Inżynier mechaniki, przyszły ojciec Julki.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły