Vincent Ibisz – Instagram, ile ma lat, wiek, wzrost, data urodzenia, Krzysztof Ibisz, Wikipedia

Dzieci celebrytów od urodzenia wzbudzają zainteresowanie mediów i społeczeństwa. Internauci ciekawi są faktów z życia Vincenta Ibisza – syna Anny Nowak i Krzysztofa Ibisza. W artykule przedstawimy najważniejsze informacje o chłopaku – ile ma lat, wiek, data urodzenia, wzrost, Wikipedia, Instagram. Ruszamy!

Zobacz: Czy na instagramie widać screeny? Sprawdzamy stories i wiadomości

Vincent Ibisz – kim jest? Wiek, wzrost, Instagram

Konto Vincenta w serwisie Instagram znajdziemy pod nazwą @vincentibisz, jednak do tej pory nie opublikował tam żadnego posta (lub zdecydował się na usunięcie treści). Nie ustawił nawet zdjęcia profilowego. Często bywa oznaczany na zdjęciach u mamy – Anny Nowak (anna_nowak_ibisz_official) oraz u taty – Krzysztofa Ibisza (krzysztof_ibisz_official).

Ile ma lat Vincent Ibisz? Z postów na Instagramie mamy i taty chłopaka możemy dowiedzieć się, że data urodzenia Vincenta to 5 lutego 2006, wobec tego jego wiek to 17 lat.

Jaki jest wzrost młodzieńca? Dokładnie nie wiadomo, jednak Anna Nowak ma 170 cm wzrostu, a na zdjęciach widać, że chłopak jest od niej wyższy. Dodatkowo Krzysztof Ibisz ma 188 cm wzrostu, a nastolatek pewnie jeszcze rośnie, więc możliwe, że Vincent również będzie bardzo wysoki.

Vincent Ibisz – Krzysztof Ibisz

Tak jak wspominaliśmy, ojcem Vincenta Ibisza jest znany prezenter i aktor Krzysztof Ibisz. Pierwszą żoną Ibisza była dziennikarka Anna Zejdler. Ze związku z nią ma syna Maksymiliana. Następnie prezenter był żonaty z mamą Vincenta – Anną Nowak. Obecną żoną Ibisza jest modelka Joanna Kudzbalska, para ma syna Borysa. Wobec tego Vincent ma 2 przyrodnich braci. Ile ma lat rodzeństwo Vincenta? Maksymilian przyszedł na świat w 2000 roku, a Borys w 2022 roku. Z tego wynika, że między braćmi jest spora różnica wieku. Krzysztof Ibisz jest aktywny w mediach społecznościowych. Jego posty na Instagramie śledzi 144 tysiące osób. Na publikowanych zdjęciach Ibisz często występuje razem z członkami swojej rodziny.

Czy Vincent pójdzie w ślady ojca i będzie chciał wykonywać zawód związany z telewizją? Sporo na to wskazuje. Chłopak kilkukrotnie był na planie programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wystąpił również wraz z tatą na kabaretowej scenie w jednym z odcinków telewizyjnego programu „Kabaret na dobry wieczór. Paranienormalni Show”. Jednak Vincent jest jeszcze bardzo młody i dopiero za jakiś czas stanie przed wyborem studiów i dalszej ścieżki życiowej. Na pewno może liczyć na wsparcie rodziców.

Źródło: instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Zobacz: Josef Bratan – kto to? Wzrost, waga, imię i nazwisko, pochodzenie, Wikipedia, zęby

Vincent Ibisz – co nam powie Wikipedia?

Co na temat Vincenta Ibisza powie nam Wikipedia? Vincent nie ma osobnego artykułu na Wikipedii poświęconego jego osobie. Natomiast pod hasłami Krzysztof Ibisz oraz Anna Nowak istnieją wzmianki o Vincencie. Jednak większości informacji na jego temat musimy doszukiwać się poza Wikipedią.

Vincent Ibisz – Anna Nowak

Mamą Vincenta jest Anna Nowak, prezenterka telewizyjna i aktorka. Najbardziej znana jest z prowadzenia programu „Pani Gadżet”, który emitowany był w TVN Style, jednak dalsza produkcja została zakończona. Kobieta bardzo często dzieli się prywatnym życiem z obserwatorami na Instagramie. Zgromadziła tam 178 tysięcy fanów. Często wspomina o synu Vincencie. Widać, że jest z niego bardzo dumna.

Vincent Ibisz ma dobry kontakt zarówno z mamą, jak i z tatą. Byli małżonkowie regularnie się spotykają, by razem pospacerować i przy okazji omówić rodzinne sprawy. Zdrowe relacje ex-małżonków na pewno dobrze wpływają na rozwój nastolatka. Vincent jest bardzo kochany przez rodziców i zawsze może na nich liczyć. Syn celebrytów lubi zwierzęta, na wielu zdjęciach możemy go zobaczyć w towarzystwie psów.

Zeszłego roku w wakacje chłopak uległ wypadkowi, o czym poinformowała Anna Nowak poprzez Instagram. Wszystko przez hulajnogę pozostawioną przez jakąś nieodpowiedzialną osobę w poprzek drogi. Vincent trafił na SOR, gdzie okazało się, że złamał rękę w okolicach łokcia. Taka diagnoza oznaczała przerwę w uprawianiu sportu. Dodatkowo musiał odbyć rehabilitację. Mama chłopca zaapelowała o odstawianie hulajnóg w bezpieczne miejsca na poboczu. Niewiele potrzeba, by doszło do niefortunnego wypadku. Ktoś może zrobić sobie poważną krzywdę – złamać nogę, rękę lub szczękę. Dodatkowo kobieta ostrzegła, by uważać na siebie i wertepy na drogach.

Zobacz: Hisense – opinie, co to za firma, lodówki opinie, forum, pralki opinie, telewizory, Wikipedia, piekarnik

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły