Rafał Brzozowski-wiek, żona, dzieci, wzrost, i Izabella Krzan, jego dziecko, Edyta Górniak, z bratem, z żoną, rodzice.

Rafał Brzozowski znany jest jako polski piosenkarz, konferansjer, prezenter telewizyjny oraz osobowość medialna. Jego utwory cieszą się sporą popularnością i często możemy je usłyszeć w krajowych rozgłośniach radiowych. Nie każdy jednak wie, że Brzozowski próbował swoich sił także w sporcie, a konkretnie w zapasach. Wszechstronność artysty jest godna podziwu i pozazdroszczenia.

Zobacz: Wojtek „OjWojtek” Przeździecki – wzrost, wiek, samochód, dziewczyna, kto to?

Rafał Brzozowski-wiek, wzrost, kim jest?

Wiek i wzrost to informacje najczęściej wyszukiwane przez fanów. Podobnie jest również w przypadku Rafała Brzozowskiego. Rozwiejemy zatem wszystkie wątpliwości w tym temacie. Artysta urodził się 8 czerwca 1981 w związku z czym obecnie jego wiek to 41 lat, natomiast wzrost to 183 cm. Rafał Brzozowski jest bardzo popularną postacią i ciężko byłoby znaleźć osobę w naszym kraju, która o nim nie słyszała. W dużej mierze jest to związane z programem „Jaka to melodia”, który artysta prowadzi już od jakiegoś czasu. Jednak to nie wszystko. Rafał Brzozowski może się pochwalić duetem z wybitną osobowością, jaką był Zbigniew Wodecki. Odświeżoną jazzową wersję hitu „Zacznij od Bacha” można znaleźć na czwartej studyjnej płycie nagranej przez Rafała. Poza karierą muzyczną Brzozowski realizuje również inne swoje pasję Oprócz wspomnianych wcześniej zapasów, należy do nich zaliczyć pilotaż samolotu. Popularny wokalista może się bowiem pochwalić licencją pilota, zdobycie, której było spełnieniem jego największego marzenia.

Rafał Brzozowski – żona, dzieci. 

O tym, że największą miłością w życiu Rafała Brzozowskiego jest muzyka, chyba nikogo nie trzeba przekonywać. Jednak pasja to nie wszystko. Jak wygląda życie prywatne wokalisty. Czy ma żonę i dzieci?

Rafał Brzozowski był w długoletnim związku z Anną Tarnawską. Modelka miała zostać jego żoną, a w przyszłości miały pojawić się również dzieci. Niestety, relacja nie przetrwała próby czasu. Po ośmiu latach bycia razem para zdecydowała o rozstaniu. W 2021 roku mogliśmy przeczytać o tym w oficjalnym oświadczeniu, które ukazało się w internecie. Brzozowski i Tarnawska nie ujawnili jednak,  co ostatecznie  wpłynęło na ich decyzję. Nieoficjalnie wiadomo, że byli zakochani, pozostają obecnie w przyjacielskich stosunkach i darzą się wzajemnym szacunkiem.

Źródło: instagram.com/annatarnowska24/

Anna Tarnawska jest obecnie w związku z biznesmenem Christianem Lavallem. Para doczekała się już nawet potomka.Co do Rafała Brzozowskiego, ciężko zdobyć bardziej szczegółowe informacje na temat jego życia uczuciowego. Piosenkarz strzeże swojej prywatności bardzo skrupulatnie. Wiemy jedynie, że w lecie ubiegłego roku w życiu wokalisty pojawiła się nowa partnerka, niezwiązana ze światem show-biznesu. Wokalista cały czas wierzy, że spotka właściwą osobę, która w przyszłości zostanie jego żoną i urodzi jego dziecko lub nawet kilkoro dzieci. Muzyk sam dorastał w rodzinie z tradycjami razem z bratem Adamem i z bratem Pawłem. Jego rodzice kładli duży nacisk na prawidłowe wychowanie dzieci. Możliwe zatem, że będzie mu zależało, aby jego dziecko również dorastało z rodzeństwem. Najpierw będzie to musiał jednak przedyskutować z żoną.

Zobacz: Natalia Kaczmarek – wiek, partner, wzrost, waga, chłopak, skąd pochodzi

Rafał Brzozowski i Izabella Krzan.

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski byli prowadzącymi teleturnieju „Koło Fortuny”, który cieszył się sporą popularnością wśród telewidzów. Ponieważ oboje są młodzi i atrakcyjni wiele osób posądzało ich o romans. Rafał Brzozowski i Izabella Krzan przez długi czas nie wyprowadzali podejrzliwych widzów z błędu. Trudno ukrywać, że cała sytuacja przyczyniła się do rozgłosu wokół prowadzących popularny teleturniej, a co za tym idzie, przyciągała przed telewizory większą ilość osób żądnych sensacji. Brzozowski i Krzan zyskali sympatię widzów, którzy bardzo ubolewali nad przejściem wokalisty do teleturnieju „Jaka to melodia”. Jego miejsce zajął wówczas Norbi. Izabella Krzan i Rafał Brzozowski są przyjaciółmi, a informację o rzekomym romansie traktują jako powód do żartów. Otwarcie przyznają, że zdarzało im się flirtować podczas prowadzenia „Koła Fortuny”. Był to jednak celowy zabieg mający dodać trochę pikanterii całej sytuacji.

Rafał Brzozowski i Edyta Górniak.

Przed dwoma laty w mediach pojawiło się sporo informacji na temat domniemanego romansu Rafała Brzozowskiego i Edyty Górniak. Jednak co było przyczyną całego zamieszania? Otóż wokalista miał reprezentować nasz kraj na konkursie piosenki Eurowizja. Ponieważ Edyta Górniak zajęła w nim swojego czasu drugie miejsce, a poza tym uznawana jest za autorytet w świecie muzyki, została poproszona o pomoc w przygotowaniach. Diva zaprosiła Brzozowskiego do swojego domku w górach, gdzie w spokoju starała się przekazywać młodszemu koledze po fachu swoją wiedzę i doświadczenie. W mediach społecznościowych Edyta Górniak zamieściła filmik, na którym widać przygotowania do Eurowizji. Po jego publikacji pojawiły się pogłoski o  rzekomym romansie divy w Rafałem Brzozowskim. Jednak oboje kategorycznie zaprzeczyli plotkom, komunikując, że nie łączy ich nic poza przyjaźnią.

Rafał Brzozowski – rodzina, rodzice.

Rafał Brzozowski zawsze powtarza, jak ważna jest dla niego rodzina. Tradycyjne wartości wpoili mu jego rodzice Zdzisław Brzozowski wraz z żoną Grażyną. Pochodzący z Nowego Dworu Mazowieckiego wokalista podkreśla, że marzy o tym, aby w przyszłości jego żona i jego dziecko lub dzieci, mogli na nim polegać i czuli się bezpiecznie. Zależy mu na tym, aby jego rodzina kontynuowała wartości, które przekazali mu rodzice. Ojciec Rafała trenował zapasy od najmłodszych lat. Może się pochwalić licznymi sukcesami w tej dziedzinie. Nic więc dziwnego, że Rafał, również postanowił zająć się tą dyscypliną sportu.

Źródło: instagram.com/rafal_brzozowski_official/

Rafał Brzozowski jest najstarszym z trójki rodzeństwa. Ma dwóch braci. Z bratem Adamem dzieli go aż 17 lat różnicy, a z bratem Pawłem dwa lata.

Zobacz: Katarzyna Kwiatkowska – z mężem, dzieci, ślub, rodzice, wzrost

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły