Michał Milowicz – żona, dzieci

Michał Milowicz jest jednym z aktorów, których kojarzy większość fanów polskiej kinematografii. Aktor jest aktywny w branży filmowej od lat 90. Na swoim koncie ma wiele ról serialowych, filmowych, a także teatralnych. Rozkwit jego kariery przypisuje się na wczesne lata dwutysięczne. Michał Milowicz wystąpił m.in. w „Futrze z misia”, „Chłopaki nie płaczą”, „Kiler-ów 2-óch”, czy „Poranku kojota”. Wiele osób kojarzy go także z roli Cezarego Cwał-Wiśniewskiego w „Lokatorach”. Mimo ogromnej popularności i wielkiej kariery, aktor pozostał jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd polskiego show-biznesu. Fani wciąż niewiele wiedzą o jego życiu prywatnym, a najczęściej pojawiającymi się pytaniami są te o żonę aktora. Czy w ogóle ją ma? 

Sprawdź: Monika Kociołek bez makijażu [zdjęcia]

Michał Milowicz – żona 

Michał Milowicz przyszedł na świat w 1970 roku w Warszawie, jako jedyny syn Jerzego i Barbary Milowiczów. Rodzice aktora nie posiadali wykształcenia artystycznego, ponieważ matka była handlowcem, a ojciec filologiem polskim i dziennikarzem. Michał Milowicz odziedziczył jednak artystyczne geny po dziadkach. Jego dziadek był utalentowany, gdy chodziło o grę na instrumentach i śpiew. Z kolei pradziadek aktora był kompozytorem, a prababcia była plastyczką. Nic dziwnego, że aktor odziedziczył talent i zamiłowanie do aktorstwa, zostając z zawodu nie tylko aktorem, producentem filmowym i reżyserem, ale także piosenkarzem. Na swoim koncie ma, bowiem kilka większych hitów. Poza tym, aktor ma także dryg do interesów i spełnia się w roli biznesmena. Jednak wiele osób zastanawia się, czy aktor ma równie udane życie prywatne, co zawodowe i czy towarzyszy mu w nim partnerka. 

Sprawdź: Miszel – wiek, wzrost, imię i nazwisko, kto to?

Okazuje się, że o życiu prywatnym gwiazdora niewiele wiadomo. Chroni on swoją prywatność od samego początku kariery. Na temat jego życia miłosnego krąży wiele plotek i spekulacji, gdyż aktor uchodził w czasach młodości za jednego z najpopularniejszych łamaczy kobiecych serc. Nic dziwnego, że kwestia żony aktora wzbudza tyle zainteresowania. Kilka lat temu aktor spotykał się z polską projektantką mody, Katarzyną Krawczyk. Wróżono wtedy, że to ona zostanie kiedyś żoną aktora. Jednak, pomimo że nic tego nie zapowiadało, związek rozpadł się. Obecnie projektantka związana jest z innym znanym aktorem, Piotrem Zeltem.

Rozpad związku nie przekreślił jednak ostatecznie marzeń o prawdziwej miłości aktora. W jednym z wywiadów przyznał on, bowiem, że nie randkuje ze względu na swoją partnerkę. Gwiazdor otwarcie przyznał się do bycia w związku, lecz nie zdradził nic więcej na temat tożsamości partnerki ani samego związku. Aktor przyznał także, że marzy o posiadaniu własnej rodziny. 

Michał Milowicz – dzieci 

Podobnie, jak w kwestii partnerki życiowej Michała Milowicza wiele osób zastanawia się, czy popularny aktor doczekał się potomków. Niestety, sam aktor nigdy nie przyznał się publicznie do posiadania dzieci. Nie porusza on raczej kwestii związanych z rodziną i życiem prywatnym w mediach. W sieci próżno szukać także informacji na ten temat. Jedyną poszlaką jest, że niegdyś aktor przyznał w jednym z wywiadów, że nie zrezygnował z posiadania rodziny całkowicie na rzecz kariery. Chroni on jednak życie prywatne na tyle dobrze, że niewiele o nim wiadomo. Zakładać można zatem, że na chwilę obecną Michał Milowicz nie ma dzieci. Warto podkreślić, że aktor obecnie ma już 52 lat. Niewykluczone jednak, że w przyszłości, pomimo wieku, aktor doczeka się jeszcze własnych potomków. Wszystko zależy od tego, co postanowi i czy upubliczni taką informację, gdy dojdzie do takiej sytuacji. 

Sprawdź: Michał Szpak z żoną? Czy faktycznie ją ma?

Aktor w wywiadach przyznawał, że jest osobą prorodzinną i bardzo docenia własny dom. Chciałby mieć kiedyś dużą rodzinę, choć sam nie pochodzi z rodziny wielodzietnej. Urodził się, jako jedyny syn w rodzinie. Dotychczas jego plany o domowym ognisku schodziły na dalszy plan ze względu na tryb życia aktora. Kariera aktorska, bowiem często wymagała od Michała Milowicza wyjazdów, noclegów w hotelach i długiego przebywania daleko od domu. Sam aktor wyznał, że przez długi czas prowadził „cygańskie życie”, ale z wiekiem docenił bardziej własne cztery kąty i stabilizację. Pomimo marzeń o rodzinie i posiadania partnerki, aktor nie ma zamiaru zrezygnować z kontynuowania kariery.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły