Marcin Dubiel – Wikipedia, kto to, ile ma lat, wzrost, dziewczyna

Większość z pokolenia Gen Z wie, kto to jest Marcin Dubiel. Jego osoba zyskała popularność, dzięki grupie YouTuberów zwanej Team X. Jednak jeszcze większą popularność zyskał po rozstaniu ze sławną ekipą. Nie obyło się, bowiem bez plotek i kontrowersji. Wielu fanów zastanawia się, co słychać u YouTubera i chce wiedzieć o nim więcej, niż może powiedzieć Wikipedia. 

Marcin Dubiel – kto to? Wikipedia nam tego nie powie

Wikipedia jest wciąż dla wielu osób nieocenionym źródłem wiedzy i informacji, lecz nawet ona nie ma odpowiedzi na wszystkie pytania. Przykładowo o Marcinie Dubielu z Wikipedii dowiemy się tylko pobieżnie, kto to czy ile ma lat. Jednak znacznie więcej poza jego wiekiem dowiemy się z mediów społecznościowych i oczywiście z YouTube’a. To tam właśnie młody celebryta udziela się najbardziej i dzieli z fanami swoją kreatywnością i życiem. 

Marcin Dubiel urodził się 24 października 1996 roku w Jaworznie. Oznacza to, że obecnie jest w wieku 26 lat. To właśnie w rodzinnej miejscowości ukończył szkołę średnią, uczęszczając do Liceum Ogólnokształcące nr II im. Czesława Miłosza o profilu matematyczno-informatyczno-geograficznym w Jaworznie. O jego rodzinie nie wiadomo wiele, ponieważ Youtuber nie dzieli się informacjami o bliskich w sieci. Wiadomo jednak, że ma dwóch braci (Michała i Piotra) oraz siostrę o imieniu Tosia. Nie wiadomo, ile lat ma rodzeństwo celebryty. 

Marcin Dubiel z rodziną i swoim ukochanym psie – Heńku

To czego nie powie nam Wikipedia jeszcze to to, że Marcin Dubiel ma na swoim koncie książkę. Wydał ją w 2016 roku i jest ona dostępna do kupienia na Allegro czy w sieci sklepów Empik. Książka stanowi niezbędnik gracza Pokemon GO. Zainteresowanie tematem wydaje się adekwatne do wieku Youtubera, a szczególnie ze względu na to, ile mają lat duża część jego fanów. W większości są to, bowiem osoby młode. Poza dorobkiem autorskim Marcin Dubiel ma także na swoim koncie inne projekty, np. płatki śniadaniowe. Produkt z podobizną celebryty wciąż można kupić w niektórych sklepach.

Marcin Dubiel – ile ma lat? Wzrost, wiek, waga 

Marcin Dubiel znany jest szerszej publiczności od dłuższego czasu. Jednak większość jego fanów wie o nim znacznie więcej, niż data urodzenia. Jego wzrost to 182 cm, a waga około 79 kilogramów. Takie informacje były podane do wiadomości przed galą High League 3, bo jak wiele osób wie, Youtuber jest także sportowcem – zawodnikiem mieszanych sztuk walki. To jednak nie tą drogą zyskał popularność. 

Sławę zyskał, bowiem za sprawą filmików, które publikował w Internecie. Pierwszy film na jego kanale został opublikowany w 2014 roku i od tego wszystko się zaczęło. W swoich filmikach poruszał tematykę codzienną, dzielił się swoimi poglądami i spostrzeżeniami. Często wypowiedziami wzbudzał wiele kontrowersji. Jego popularność poszybowała w górę jeszcze bardziej, gdy w 2019 roku połączył swoje siły ze znaną grupą młodych Youtuberów – Teamem X. Nie brakowało jednak przy tym skandali i krytyki zarówno osoby samego Dubiela, jak i całego zespołu.

Sprawdź: Stuart Burton Stuu — wiek, wzrost, choroba, dziewczyna, dlaczego nie nagrywa?

Marcin Dubiel – dziewczyna. Czy jest z Lexy? Czy jest z Natsu? 

Jednak nie sama data urodzenia czy wzrost definiują człowieka. O tym decydują także czyny, a w dzisiejszych czasach często także skandale i portale plotkarskie lub media społecznościowe. W tych nie brak informacji o tym, kto to taki Marcin Dubiel. Okazuje się, że jego życie uczuciowe nie było usłane różami i stanowiło całkiem ciekawą pożywkę dla popularnych portali rozrywkowych. Niektóre portale skusiły nawet o pytania, czy ma syna z koleżanką z ekipy influencerów.

Marcin Dubiel i Lexy

Niedługo po dołączeniu do składu Teamu X między Marcinem Dubielem i Lexy rozwinął się romans. Para szybko podbiła media społecznościowe, gdzie publikowali wiele wspólnych zdjęć i filmików. Marcin Dubiel nawet oświadczył się ukochanej, co zostało nagrane przez resztę Teamu X. Jednak ona potraktowała to, jako żart. Ich miłość okazała się nie być wystarczająco silna, ponieważ do rozstania Lexy i Marcina Dubiela doszło zaledwie po trzech miesiącach związku. W międzyczasie oboje zdecydowali się odejść z grupy Youtuberów, przy okazji zrywając ze sobą wzajemnie kontakt.

Sprawdź: Jacek Murański – wiek, żona, kto to, życiorys, skąd pochodzi, Wikipedia

To właśnie Marcin Dubiel poinformował, jako pierwszy poprzez post w mediach społecznościowych o rozstaniu z Lexy. Według wpisu jednak para miała rozstać się za obopólną zgodą i na przyjacielskiej stopie. Wielu fanów jednak spekulowało, że związek Lexy i Macina Dubiela miał na celu jedynie zwiększenie ich popularności i zasięgów w sieci.

Czy Marcin Dubiel jest z Natsu?

Marcin Dubiel jednak nie zrezygnował z miłości, jak się okazuje. W ostatnim czasie często widywany był w towarzystwie Natsu, która również była niegdyś uczestniczką Teamu X, tyle że drugiej edycji. Fani zaczęli się, zatem zastanawiać, czy Marcin Dubiel jest z Natsu? Okazało się, że mieli rację. Para oficjalnie potwierdziła związek w wywiadzie dla TVreklama. Jednocześnie celebryta zdementował podobne plotki, jak te po rozstaniu z Lexy – o tym, że związek pary jest sztuczny i ma na celu tylko zwiększenie ich zasięgów w sieci. 

Spekulacje, czy Marcin Dubiel jest z Natsu pojawiły się wiosną tego roku ze względu na współpracę dwójki influencerów. Para wypuściła do sklepów własne płatki śniadaniowe i serię napojów.

Sprawdź: Szpaku – wzrost, wiek, więzienie, rodzina, dziewczyna, życie prywatne

Marcin Dubiel – informacje niedostępne na Wikipedia 

Jednak kariera influencerska nie jest jedyną ścieżką sławy, jaką podjął Marcin Dubiel. Dzięki wzrostowi 182 cm i wadze blisko 80 kg jest on idealnym zawodnikiem z postury do walki na arenie. Youtuber odbył pierwszą walkę 21 listopada 2020 roku. Jego przeciwnikiem był kolega po fachu, Kacper Błoński. Debiutancką walkę przegrał. Pół roku później stanął ponownie na ringu w walce z Czarkiem Nykielem, którego pokonał. Na swoim koncie Dubiel ma łącznie 6 walk, z czego trzy wygrane. Odniósł zwycięstwo w walce z Wojciechem Przeździckim na Fame MMA 11 w październiku zeszłego roku oraz w ponownym starciu z Kacprem Błońskim na Fame MMA 15 w sierpniu bieżącego roku.

Pozostaje jeszcze jednak kwestia, o której swego czasu było w sieci głośno, a mianowicie – dzieci Marcina Dubiela. Wiele osób zastanawia się, czy ma syna. Odpowiedź na pytanie czy ma syna może niektórych zaskoczyć, bowiem brzmi: tak. Jednak sprawa nie jest tak łatwa i przyjemna. Marcin Dubiel ma na swoim koncie skandal ze śmianiem się z kenijskiego dziecka. W związku z tym, jako zadośćuczynienie postanowił zaadoptować chłopca z Kenii. Nie znana jest data urodzenia ani imię dziecka. Sam celebryta także nie wychowuje chłopca, ale jest prawnie zobowiązany do wpłacania na jego rzecz 70 zł miesięcznie.

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły