Natalia Kaczmarek – wiek, partner, wzrost, waga, chłopak, skąd pochodzi

Natalia Kaczmarek to jedna z postaci w historii sportu w Polsce, która już na zawsze zapisała się na jego kartach. Większość osób interesujących się sportem kojarzy ją. Jednak mimo tego, że młoda gwiazda sportu jest osobą publiczną to niewiele o niej wiadomo. Fani chcieliby wiedzieć skąd pochodzi, kim są jej rodzice i mąż, czy ile ma wzrostu i wagi. Natalia Kaczmarek nie ukrywa się jednak w sieci i biegaczkę można śledzić w mediach społecznościowych, jak większość sportowców.

Zobacz: Ziemowit Kossakowski – kto to, Wikipedia, wzrost, waga, dziewczyna, wykształcenie, poglądy

Natalia Kaczmarek – wiek, wzrost, waga 

Wiele osób chce wiedzieć więcej na temat Natalii Kaczmarek i szukają informacji odnośnie jej wieku, wzrostu czy wagi  w Internecie. Niestety, na próżno, bo tak szczegółowych informacji nie sposób znaleźć. Nie wiadomo, czy jest to kwestia tego, że biegaczka tak dobrze chroni swoje życie prywatne i osobiste informacje, czy po prostu nie jest jeszcze gwiazdą takiego formatu. 

Wiadomo, że Natalia Maria Kaczmarek urodziła się 17 stycznia 1998 roku. Oznacza to, że obecnie jest w wieku 24 lat. Pomimo młodego wieku Natalia Kaczmarek może pochwalić się już wieloma osiągnięciami sportowymi. Biegaczka jest lekkoatletką, specjalizującą się przede wszystkim w biegu na 400 metrów. To właśnie w kategorii kobiecej sztafety 4 x 400 metrów  została wicemistrzynią olimpijską w 2021 roku. Z kolei w sztafecie mieszanej na ten sam dystans została mistrzynią olimpijską w tym samym roku. Nie wiadomo, jaka jest waga lekkoatletki, ale może ona się pochwalić zgrabną, szczupłą i umięśnioną sylwetką. Zawdzięcza to z pewnością intensywnym treningom. Z kolei spekulowany wzrost, bo co do tego także nie ma pewnej informacji, wynosi poniżej 160 cm. 

Natalia Kaczmarek – partner, chłopak czy mąż?

Kolejną informacją, która interesuje fanów biegaczki jest to, czy ma ona męża albo chłopaka. Takie zainteresowanie związkiem jest normalne w przypadku sławnych osób. Wiadomo, że Natalia Kaczmarek ma chłopaka, ponieważ para często udostępnia wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Jej partnerem jest również sportowiec, Konrad Bukowiecki. Urodził się 17 marca 1997 roku, więc jest starszy zaledwie o rok od swojej wybranki. Jest on lekkoatletą, jak Natalia Kaczmarek, więc para dzieli wspólne cele i pasje. Jednak specjalizacją Bukowieckiego jest pchnięcie kulą. Partner Natalii Kaczmarek nie może jednak pochwalić się medalem olimpijskim, ponieważ na zeszłorocznych igrzyskach zajął dopiero 23. pozycję w rankingu. Mimo braku medali olimpijskich, Bukowiecki ma na swoim koncie wiele medali z niższej rangi wydarzeń sportowych oraz rekordów życiowych, gdyż sportową karierę rozpoczynał w 2013 roku.

Źródło: nataliaakaczmarek

Zobacz: Dominik Abus – Wikipedia, pochodzenie, wiek, życiorys, narodowość, wzrost

Natalia Kaczmarek – prywatnie

Poza tym, kim jest partner Natalii Kaczmarek, o biegaczce niewiele wiadomo prywatnie. Z wywiadów można dowiedzieć się, że jest dumą swojej uczelni, czyli AWF Wrocław. O życiu prywatnym lekkoatletki najwięcej można dowiedzieć się z jej profilu w mediach społecznościowych, ponieważ często dzieli się tam zdjęciami z życia, z chłopakiem oraz z treningów. 

Jedną z być może zaskakujących informacji jest to, że Natalia Kaczmarek jest poza byciem lekkoatletką także żołnierzem zawodowym Wojska Polskiego. Nic dziwnego, że ma tak znakomitą formę i nie brak jej motywacji do realizacji celów. W 2021 roku została odznaczona oficjalnie Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. W tym samym roku również zdobyła tytuł najlepszego sportowca Dolnego Śląsku w plebiscycie Gazety Wrocławskiej.

Źródło: Instagram nataliaakaczmarek

Biegaczka ma na swoim koncie także wiele rekordów życiowych w stosunkowo krótkiej karierze sportowej. Udało jej się osiągnąć w lutym tego roku w biegu na 400 metrów na hali wynik 51,15 sekund. To trzeci najlepszy wynik w historii lekkoatletyki. Natalia Kaczmarek przyznała w jednym z wcześniejszych wywiadów, że chciałaby uzyskać wynik około 52 sekund – udało się jej nawet lepszy. Z kolei w sierpniu tego roku na stadionie w Chorzowie w czasie Diamentowej Ligi uzyskała wynik w biegu na 400 metrów wynoszący 49,86 sekund. To drugi najlepszy wynik w historii, jak można się domyślić. Wiadomo jednak, że to nie ostatni rekord Polki w życiu, lecz na kolejne trzeba będzie cierpliwie czekać. Z pewnością Natalia Kaczmarek nie powiedziała ostatniego słowa i jeszcze zaskoczy fanów swoimi osiągnięciami. 

Zobacz:Arletta Śliwińska-Matczak – kim jest, mąż, wiek, Wikipedia

Natalia Kaczmarek – rodzice, skąd pochodzi?

W mediach najczęściej określana jest jako biegaczka z Wrocławia. Jednak mimo to, że trenuje obecnie z AWF Wrocław, wcale nie pochodzi z tego miasta. Wcześniej trenowała pod okiem Tomasza Saskiego w ALKS AJP Gorzów. Przeniosła się jednak na Dolny Śląsk, by mieć lepsze warunki do treningów oraz większe możliwości. Dzięki bogatszej bazie treningowej w AWF Wrocław mogła rozwinąć swoje skrzydła. Dzięki bogatszej bazie treningowej w AWF Wrocław mogła rozwinąć swoje skrzydła w pełni. Pozostaje jednak pytanie, skąd pochodzi naprawdę? 

Otóż Natalia Kaczmarek pochodzi z województwa lubuskiego z miejscowości Drezdenko, a dokładniej skąd pochodzi to ze wsie Górzyska. To właśnie tam się urodziła. Nie wiadomo, czy stąd też pochodzą i mieszkają jej rodzice. Bowiem o jej rodzicach czy ewentualnym rodzeństwie nie ma żadnych informacji w sieci. Może z czasem informacji będzie przybywać wraz z prężnie rozwijającą się karierą młodej biegaczki. Jednak z pewnością musimy na to jeszcze zaczekać. 

Powiązane artykuły

Ostatnie artykuły